FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.08.2007 00:44:47

Linda
i/e regjistruar
Registered: 02.08.2007
Posts: 3

Poezi dashurije

E kam mohuar, e kam perzen 
e kam dashur , e kam urryer 
me ka dhen dhimbje 
me ke dhen emocione 
te lendon e te sheron. 

pse ky emocion nuk me len te jetoj 
pse pa te dot nuk jetoj 
pse kurr e urrej e kerkoj 
pse te dua edhe kurveten e shkatroj 
pse un ndjenjen ta mohoj 
dhe un vet shpirtin ta mallkoj 


e shtyj e perplas me ze te lart i flas 
po prap perball ajo syt i perplas 
nuk te dua nuk te kerkoj 
me kembgulje e mohoj 
po prap kurr se harroj 
ah dashuri sa shum per ty do maj zi. 

je qorre e qesharake 
je dinake e kurr su plake 
per ty bejm lufta 
per ty jetojm 
per ty vuajm dhe veten shkatrojm 
a lum si ai qe ty te ka provuar 
ah mjer si ai qe ty te ka provuar 
se kurr per jet pa ty ska per te jetuar

Offline

 

02.08.2007 00:44:47

AdBot
Advertisements

#2 04.09.2007 19:45:18

luli007xxu
Guest

Re: Poezi dashurije

oj linda  shum e qart koke a

 

#3 24.08.2010 11:00:28

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Poezi dashurije

shum  e  forte

Offline

 

#4 27.08.2010 21:28:53

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: Poezi dashurije

Te lumt Linda veq edhe pak ma erotike beji poezit se shum romantike qenka.............

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting