FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.06.2010 12:45:54

Doggy Style
i/e regjistruar
From: KUDO ME ME GJEN MUA PER FEMRA
Registered: 06.06.2010
Posts: 54
Website

Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

Shkova ne nje club dhe ishte ora 6 e mbasdites. Aty u ula para banakut dhe porosita nje pije , afer meje ishte nje goce bjonde dhe shum e bukur . Une nuk i fola fare dhe ajo tha e paguaj un pijen. I thash jo faleminderit e paguaj vete dhe me tha si te duash ti. Filloi te me fliste por une nuk e dhashe shum veten i jepja pergjigjet shum shkurt. Ndenjem per nje ore duke folur dhe ajo me tha do te ikte ne shtepi . I thashe nese do te percjell dhe ajo nuk ngurroi te thoshte jo.
Gjate rruges ajo me bente pyetje. Me pyeti se sa vjec isha dhe i thashe 16 ,e pyeta sa vjec je me tha 20. Me beri shum komplimente , me tha qe kisha sy te bukur dhe trup te bukur ,un e falenderoja gjat gjith kohes per komplimentet .
Me tha se nuk flisja shum dhe i thash se keshtu jam . Me pyeti nese kisha te dashur dhe i thash qe sapo jam ndare me te. E pyeta nese ka te dashur dhe me tha qe edhe une sapo jam ndare me dike . I thashe me vjen keq dhe me ska perse . Arritem tek shtepia e saj dhe e percjella deri tek dera e shtepis. Tek dera u ndalem dhe i thash qe deri ketu ishte udhetimi im dhe ajo me tha mos ik . Me tha te hyj brenda sepse ishte vetem ne shtepi dhe une nuk ja prisha fare qejfin.
U ulem ne dhome e ndjenjes dhe ajo u ul prane meje dhe me tha qe me pelqen .
I thashe faleminderit dhe ajo me puthi. me pelqeu puthja e putha edhe une .
Shkembyem shum puthje te nxehta ne dhomen e ndjenjes. Pastaj tha me prit ketu se vij shpejt ,gjate kohes qe une po prisja ne dhomen e ndjenjes ajo kishte shkuar ne dhomen e saj dhe ishte nderruar .Me thirri me tha qe ta ndihmoja per dicka ne dhomes e saj. Kur une hapa deren ajo ishte e shtrire ne krevat dhe kishte veshur vetem breket dhe sutjenat. Kur une e pashe i thashe "Seriozisht e ke" dhe ajo me tha po . Ju afrova afer dhe e putha ,e puthja ne te gjith trupin dhe ajo me pelqeu .Me tha qe puthja mire dhe bukur. I hoqa sutjenat dhe fillova ti puthja cicat dhe ajo me tha qe isha nje profesionist i lindur per sex . Ajo filloi te me zhvishte . Kur mi hoqi mbathjet ajo u habit me tha qe karin e ke shum te madh per moshen qe ke . Me puthte ne trup gjate gjith kohes dhe pastaj filloi te me lepinte karin dhe aty une e humba fare . Gjate gjith kohes e merrte karin ne goje dhe me shikonte ne sy. Pastaj un i hoqa breket asaj
dhe pashe qe pidhin e kishte te rruar dhe me pelqeu shum. I lepija pidhin dhe ajo e humbi fare kontrollin ,i lepiva pidhin per 5 minuta dhe ma tha ti fusja karin. I hapa kembet dhe i futa karin ne pidhin ajo ndjeu nje kenaqesi shum te madhe. Fillova ta qija dhe ajo me thoshte qe e pelqente shum karin sepse e kisha te madh. Gjat kohes qe e qija ajo thoshte fjal te pista po edhe un thoja fjale te pista gjithashtu. I fusja karin ne cica sepse kishte cica te medhaja dhe ajo e mirrte ne goje gjithashtu. Ajo kishte nje bythe te papame dhe me qe ta qija ne byth. I futa karin ajo bertiti me tha ta qija fort dhe une bera ashtu sic tha ajo, gjate kohes qe e qija un i bija nga bythet asaj dhe e pelqente. E qija ne pidh ne byth ne cica e merrte ne goje dhe gjate gjith kohes ajo thoshte isha nje gjeni per sex.E qiva per 45 minuta deri sa me doli sperma. Mbasi mbaruam pune ne ndjenjem ne shtrat dhe gjat gjith kohes putheshim dhe i preknim trupin njeri-tjetrit .Me dha numrin e tel dhe i dhashe timin, i thash qe me duhej te iki dhe me patjeter. Vesha rrobat dhe para se te dilja ajo me puthi dhe me futi doren ne kar. E putha edhe un dhe i futa duart ne byth dhe i shtrydha, ajo qeshi dhe me tha se donte te me takonte vazhdimisht.

Offline

 

13.06.2010 12:45:54

AdBot
Advertisements

#2 14.06.2010 22:03:22

luki-peje
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2010
Posts: 36

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

veq me pas shti ne ket tekst edhe kuselkuqen se sikur prralle koka kon lene bre mos rreni bre shiptar storie tvertet tregoni

Offline

 

#3 15.06.2010 07:35:17

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

^^

Last edited by Jackal (30.09.2010 08:26:12)

Offline

 

#4 15.06.2010 11:45:43

Doggy Style
i/e regjistruar
From: KUDO ME ME GJEN MUA PER FEMRA
Registered: 06.06.2010
Posts: 54
Website

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

o njerz kur shkon neper klube naten gjen plot pidha more po qa me bo nuk e dini jeten e nates juu

Offline

 

#5 15.06.2010 12:57:37

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

^

Last edited by Jackal (30.09.2010 08:26:25)

Offline

 

#6 15.06.2010 13:44:57

boni42
i/e regjistruar
Registered: 03.03.2010
Posts: 21

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

.

Offline

 

#7 02.07.2010 18:26:12

buqja
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2009
Posts: 20

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

hehee e paske pas knaq

Offline

 

#8 06.07.2010 09:15:53

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

Nese do ishte e vertet   respekt , por po dyshoj valla .Unë spo gjej  ashtu  hazer  valla edhe pse ma kana fort !

Offline

 

#9 07.07.2010 10:13:27

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

buqja wrote:

hehee e paske pas knaq

buqe mundesh edhe ti me u knaq more , mos e le me u digj aj pidh i embel yti.

Offline

 

#10 11.07.2010 23:22:25

Doggy Style
i/e regjistruar
From: KUDO ME ME GJEN MUA PER FEMRA
Registered: 06.06.2010
Posts: 54
Website

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

ktu ku rri une ,ka femra me qi plot ne clube me shku gjen femra pa fund ,edhe pa qi nuk del ,ta garantoj

Offline

 

#11 27.08.2010 15:00:25

buqja
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2009
Posts: 20

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

poezi e bukur qenka kjo

Offline

 

#12 27.08.2010 21:14:24

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

e pra :)

Offline

 

#13 10.09.2010 21:54:22

adin.sa.23uh
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2010
Posts: 4

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

epra vazhduam e vazhduam e deri sa u ban 45min paska harrue shum e paska zgjat hehehe:D

Offline

 

#14 10.09.2010 21:55:19

adin.sa.23uh
i/e regjistruar
Registered: 10.09.2010
Posts: 4

Re: Si e qiva bukuroshen 20 vjecare

epra vazhduam e vazhduam e deri sa u ban 45min paska harrue shum e paska zgjat hehehe:D

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting