FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.09.2010 19:48:41

Doog
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2010
Posts: 4

Hera e par në SHQIPRI....?

Shpesh dëgjoja rëfime të ndrishme, për Shqiprin dhe asnjëher nuk mund të merja guximin të vizitoja nga frika se dot ureja mëmëdheun...ne të Shkupit rritemi me thënjen se atdhe jon është Shqipria.....Por pas plot 24 vitesh pra i kam 24 vite vendosa të shkoja  për pushime në Vlor.........Ashtu dhe ndodhi vendosëm unë dhe një miku im me shku në pushime në Vlor..por mikut tim i kishte skaduar afati ( i pa përgjegjshëm)..po ska lidhje unë vazhdova rugën ndërsa ai u ndal te dajat e tij në Strug..arrita në Vlor u vendosa në një Apartman shum afër plazhit...për Shqiprin ishin gjitha thash e thëne ajo ishte ashti si ishte por jo edhe aq zij...ok ska lidhje..U vendosa në katin e pes..dhe mbi mua ishte vetëm çatia e ndërtesës nga mund të shihje gjith plazhin..Ok dita e par dola në market dhe mora më par 20  BIRRA TIRANA, dhe ca gjëra tjera ..dhe rash me pushu..dola në plazh..në mbrëmje dola në balkon ku më shoqronin Bira dhe një muzik e leht....kështu kalun 3 dit dhe mua sikur mu bë bajat....dhe filloja të mednoja me ik në Strug..Por ditën e 4 pasi u zgjova diku pas dite..u pregadita për të dal..sa hapa derën afër meje kaluan një zonjë e cila kishte nevoj për ndihmë..u futa në apartmanin e saj duke i mbajtur ca gjëra..ati mrenda ishte një djal reth 6 vjeç dhe papritma u shfaq një vajz.. e cila në shikim të par i kishte mbi 20 vite.. me një trup shum sexi...e veshur shum hot...u shtaga zonja më falemenderoi dhe dola nga apartmani thash me vete e shtij edhe 2 ditë se nuk ban..pasi mbarova plazhin edhe pse mendoja vetëm për atë cikë..duke e pritur liftin erdhi edhe ajo vajza..hirëm në lift por nuk munda të përmbahem i zgjata dorën ..Jam Beni..mu drejtua Nora..gzohem...qenke shum i sjellshëm je mashkkulli i par që prezentohen në kët mënir në kto rethana..e falemendora i thash që jam i Maqedonis ma priti e Tiranës..hmmm ok..aritëm hira në dhom dhe rija [pas dere ndoshata e shoh përsërij..por nuk e takova deri në mbrëmjen e të nesrmes..ku duke u ngjitur në banes...para banesës së saj pash një gjal..ajo hapi derën e përshëndeti..ai u fut mrenda..hmm thash qenka e fejuar apo diçka e till...më von dola në balkon si çdo nat..me bira Tiran..me shum epsh..dhe mendime për sex..thjesht mendoja Norën..se si bëja sex me të..kur doli në balkon edhe ajo .. je vetëm në pushime ..po i thash..hmm sa keq një djal si ju i vetëm në pushime...jam edhe unë e vetmuar..po mami ai djali vllau ku shkuan..mami mori vlaun dhe shkoi për pun në greqi..e ai gjali ishte Agroni cuni i tezes i cili më luti të shkoja te ai për tre dit sa dot jet mami në Greqi...hmm..atëher në mendimet e mija u rotëlluan shum skena sexi...biseduam..aprtami ishte i saj...babain nuk e kishte njohur kur..më tha a vjen ti te une a un te ti se u pengojm njerzve..erdhi ajo....por ajo edhe një muaj i mbushte 17 vite..thash shum e re..filluam me pij e me bisedu..diku ora 1 ...birat bën të veten dhe ajo ma priti shkurt..a kishe bë sex mu...nuk dija si ti përgjegjem...i thash nuk e dij Nora je e re...a je e virgjër po më tha..atëher nuk dot kisha dash të jem unë i pari...e pse nuk të pëlqej.. o jo i thash thjesht je  e re..e virgjiniteti është diçka e vlefshme...ooo mos më mba leksione...po ose jo..JO ajo doli e hidhruar e unë nuk dija çtë bëja u përpoqa ta ndal por nuk munda...pasi doli thash iku...nuk kaluan as 10 minuta trokiti dera..e hapa çtë shihja Nora pa mbathje ..thjesht ishte gol..u shtanga..u fut mbilli derën dhe më tha gjithmon kam dashur në kët mënir të përjetoj herën e par..nëse nuk do ti..iki dhe mashkulli i par që dot shoh, do ta bëj me të...nuk u përmbjta dot..me gjith at epsh që kisha ju afrova..u putha ngadalë u shtri në spalnon dhe fillova ngadalë me eledhatu e me hek teshat..fillova të lëpij çdo pjes të trupit të saj sikur ishte akullore...kur erdha te vagina.. e cila ishte shum e pastër..u shtriva dhe fillova ta lëpij..futa gjuhën e Nora më luste..fute karin..fute karin..nuk u përmbajta..ja afrova karin..dhe brutalisht ja futa te pidhi..as që pata kujdes se ajo ishte e virgjër..u futa mrenda saj i tëri..pastaj e mori karin tim në goj..e thithte e lëpinte deri filloi sperma të dal ajo e mori spërmën nëpër ftir..pastaj e bëm edhe 3 hera tjera..u zgjuam diku ora 2 pas dite..mu lut Nora mos me dal akundi filluam përsëri.. dilja vetëm unë të merja ushqim vazhduma plot katër dit..e Nora gjithmon përmisohej...secilën her më shum...thjesht ishte e lindur për karr..po të kisha të drejt vetëm në një dëshit dot kërkoja të mbillem diku dhe derri në fund të jetës dot rija me Norën...

Offline

 

24.09.2010 19:48:41

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting