FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.10.2010 20:17:32

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

une e du pidhin e qokollad

Offline

 

07.10.2010 20:17:32

AdBot
Advertisements

#2 07.10.2010 21:20:14

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010
Posts: 16

Re: Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

une nuk di se cte them per karin pasi ce nuk jam gay por pidhin e dua me ose pa cokollade nuk ka rendesi. Speaking of that njehere nje femer me ka pyetur  se si duket pidhi pasi qe ta qin e une atehere isha i ri ne moshe e nuk i dija ende dreqnite e femrave e nuk dita ti jap pergjigjje. Ajo me tha,po e citoj: PIDHI I QIRE DUKET SIKUR BULLDOGI KUR HAN MAJONEZE Keshtu pra te dashur forumista edhe kombinacioni i pidhit me majoneze eshte i mundur........

Offline

 

#3 22.10.2010 18:42:08

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

shkruni more .......................qetu shihet qe ska qi kerkush ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,krejt rrenca jeni

Offline

 

#4 22.10.2010 21:34:31

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

Ti i ke caktu gjerat, me mir do ishte pytja - me cfar shije keni provuar pidhin apo karin.
Karin kam provu me Nutella dhe Champagne dyat kan shije te mir por kisha vequ Champagne te eksiton jasht mase te ben te cmendesh pas karit..

Offline

 

#5 22.10.2010 22:01:46

arbi
i/e regjistruar
Registered: 22.10.2010
Posts: 4

Re: Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

je tamam e kallt sa do doja te ma thithje fort karin zemer....................

Offline

 

#6 23.10.2010 13:54:06

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

Eksperimenti ne seks me ushqim me eksiton jashtzakonisht dhe kisha pas qefj Akulloren ta lepij dhe te zbuloj cfare flavour eshte se ende nuk na ka tregu!!

Offline

 

#7 24.10.2010 20:25:16

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

EKALLTA ti bone qysh dush pytje po kryesorja me kuptu ,,,,,

Offline

 

#8 19.09.2015 20:12:18

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Pidhi me çokollatë apo karri me majonez?

Karri me majonez ahhahaha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting