FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.10.2010 13:52:14

ankandi
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2010
Posts: 22

Si e ka ngjyren sperma?

Folni si meshkujt si femrat si e shihni,si e perceptoni?

Kari jem e qet spermen do si uje do si qumesht dhe ne fund si qyrra.

Offline

 

09.10.2010 13:52:14

AdBot
Advertisements

#2 09.10.2010 15:22:36

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Si e ka ngjyren sperma?

ankandi wrote:

Folni si meshkujt si femrat si e shihni,si e perceptoni?

Kari jem e qet spermen do si uje do si qumesht dhe ne fund si qyrra.

pytje palidhje kjo pak a?

Offline

 

#3 09.10.2010 21:28:36

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: Si e ka ngjyren sperma?

PASKE NEVOJ ME PA DOKTORIN - BJERI VETIT MBAS URGJENT!!!!

Offline

 

#4 11.10.2010 15:44:20

ankandi
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2010
Posts: 22

Re: Si e ka ngjyren sperma?

pse palidhje burr,qashtu eshte.

Offline

 

#5 11.10.2010 22:19:18

pidhi qe smundet pa karuc
Guest

Re: Si e ka ngjyren sperma?

:lol:hej met kallxu edhe une kam pa niher spermen po nuk me pelqen se si krypa e gjelbt

 

#6 11.10.2010 23:26:13

ready4sex
Guest

Re: Si e ka ngjyren sperma?

o pidhi nese smundesh pa karuc hajde se e kam une edhe e kam te forte. po ky i jemi nuk eshte karuc por eshte kar. Hajde ne msn e ta shohim 1 her a po te pelqen a jo ne shikim te pare.

 

#7 13.10.2010 20:54:49

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Si e ka ngjyren sperma?

tkuqeeeeee

Offline

 

#8 25.10.2010 09:07:48

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Si e ka ngjyren sperma?

o ti ankandi fort paske qef me dit qysh e ka ngjyren sperma hahaha ...allahile banu real kallxo a je bulash a... pa idhnime a ...mos u ba kishe po idhnona :lol:  hajde se ta derdhi un ne goj e provo hihihii.... edhe hajde kallxomni realisht  ju pederat a keni qef me ju qi ne bøth ma shum a me shiju eren e ngjyren e spermes, tregoni drejt ;)

Offline

 

#9 25.10.2010 12:27:22

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Si e ka ngjyren sperma?

te kuqe e ka..................

Offline

 

#10 12.01.2011 17:09:42

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Si e ka ngjyren sperma?

kujdes mos ti bejsh bebe ndonje vajzes

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting