FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.10.2010 23:34:45

ready4sex
Guest

Femra, me mafioz apo njerëz të urtë dëshironi të çiheni?

Ej o ju pidhat e forumit pse femrat kane qejf te qihen me mafioze e pse jo psh.me njerez te mire te urte.

 

11.10.2010 23:34:45

AdBot
Advertisements

#2 12.10.2010 17:06:21

lorena
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2010
Posts: 15

Re: Femra, me mafioz apo njerëz të urtë dëshironi të çiheni?

se budallica qata hudshuahsuhuahuahuahhahu:lol::lol::lol::lol:

Offline

 

#3 12.10.2010 17:24:05

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Femra, me mafioz apo njerëz të urtë dëshironi të çiheni?

lorena e ti me kun ki qef mu u qi hahaahahhhha

Offline

 

#4 15.10.2010 15:18:58

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Femra, me mafioz apo njerëz të urtë dëshironi të çiheni?

Te eksiton fakti qe eshte mafioz :P :D :D :lol: :lol: :lol:

Offline

 

#5 15.10.2010 17:24:11

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Femra, me mafioz apo njerëz të urtë dëshironi të çiheni?

kush tka thon bre se femrat dojn veq me mafijoz mu qi?gabim.nuk me besohet.nuk do me than se mafijozi esht ma i mir ne shtart.bile bile sa kum ni ata jan shum te keqij ne shtrat,se ata mendojn se edhe ne shtrat jan mafi.ama ne krevet ska mafiashllek.nashta veq ata femra per pare vrapojn mas mafijashve se ata va mushin bethen me pare,dhe per at arsyje i durojn gjith torturat nga mafijozet.  ky esht mendimi im.ndoshta edhe gaboj.them veq ashtu si e logjikoj e jo prej pervojes.pa keqkuptime

Offline

 

#6 15.10.2010 23:35:16

dDoOgGy`RiIdDe
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2010
Posts: 30

Re: Femra, me mafioz apo njerëz të urtë dëshironi të çiheni?

FATALJA wrote:

kush tka thon bre se femrat dojn veq me mafijoz mu qi?gabim.nuk me besohet.nuk do me than se mafijozi esht ma i mir ne shtart.bile bile sa kum ni ata jan shum te keqij ne shtrat,se ata mendojn se edhe ne shtrat jan mafi.ama ne krevet ska mafiashllek.nashta veq ata femra per pare vrapojn mas mafijashve se ata va mushin bethen me pare,dhe per at arsyje i durojn gjith torturat nga mafijozet.  ky esht mendimi im.ndoshta edhe gaboj.them veq ashtu si e logjikoj e jo prej pervojes.pa keqkuptime

bRaWwooo :: fatlja  halllall tkOftt
qashtuU osht,, sDo me than qe mafijozii din me knaq tash ni femen ma shUm se sa njo tjeter qe osht pak ma i urt e ma i mir n`shtrat..
s`nvaret prej atij dallimi  hiqq,, krejt nvaret cili ka ma shum pervoj ..edhe menyra se sii e bon n`shtrat seksin 
seksii o seks --- e mafiozllaqet let bohen n`vendin e duhur ,

Offline

 

#7 16.10.2010 22:36:16

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Femra, me mafioz apo njerëz të urtë dëshironi të çiheni?

dDoOgGy`RiIdDe wrote:

FATALJA wrote:

kush tka thon bre se femrat dojn veq me mafijoz mu qi?gabim.nuk me besohet.nuk do me than se mafijozi esht ma i mir ne shtart.bile bile sa kum ni ata jan shum te keqij ne shtrat,se ata mendojn se edhe ne shtrat jan mafi.ama ne krevet ska mafiashllek.nashta veq ata femra per pare vrapojn mas mafijashve se ata va mushin bethen me pare,dhe per at arsyje i durojn gjith torturat nga mafijozet.  ky esht mendimi im.ndoshta edhe gaboj.them veq ashtu si e logjikoj e jo prej pervojes.pa keqkuptime

bRaWwooo :: fatlja  halllall tkOftt
qashtuU osht,, sDo me than qe mafijozii din me knaq tash ni femen ma shUm se sa njo tjeter qe osht pak ma i urt e ma i mir n`shtrat..
s`nvaret prej atij dallimi  hiqq,, krejt nvaret cili ka ma shum pervoj ..edhe menyra se sii e bon n`shtrat seksin 
seksii o seks --- e mafiozllaqet let bohen n`vendin e duhur ,

ju ma qifshit karit se nuk ekeni provu ket karin tem ju
meju ra kar bytheve e me ju nxjerr hundet gjak ate here e merrni vesht se qysh qihi mete eger apo met bute

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting