FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.10.2010 14:29:14

body_factor
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2010
Posts: 16

A ka sexy-shop në Kosovë?

A ka  seksi shop ne Kosove

Offline

 

03.10.2010 14:29:14

AdBot
Advertisements

#2 03.10.2010 14:43:36

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: A ka sexy-shop në Kosovë?

Ide e mire shume, se une kam menduar mbas luftes te hapi nje shitore por qeshtjet personale ku ne Kosove te gjithe i dine punte e njeri tjetrit si i thua qfare pune ben posaqerisht nese ke femije. E vetmja menyre eshte te behet online ku njerezit munden me porosit online dhe me ja mbrojt identitetin bleresit, por edhe ketu eshte problemi i postes ku nuk ka siguri dhe mbeshtetje dhe konfidentialitet te bleresit. Kjo do te ishte shume e mire per femra te ndara, vejusha etc qe kane nevoje seksuale por per shkaqe te familjes nuk munden te kene maredhenje me mashkuj te tjere....

Offline

 

#3 03.10.2010 15:39:41

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010
Posts: 16

Re: A ka sexy-shop në Kosovë?

Ngadale fishekzjarr se me duket fisheket te jane lagur edhe nuk do te te shkrepin kesaj here.
Shiko, me vjen keq te pranoj por shoqeria Kosovare (kjo nenkupton une,ti e te gjithe te tjeret qe jetojme ne kosove) nu do ta pranonim oferten tende te sexy shop-it.
Edhe a e din pse ?
Jo sepse nuk e kemi merak sexin (me shume merak sexin se ne shqiptaret mund ta kene vetem minjte edhe lepujt) por sepse nuk kemi SISTEM TE MIRFILLTE TE VLERAVE.
E tash mingesa e sistemit te vlerave te nje popull apo shoqeri dmth. sikur tia lidhesh syte nje njeriu e ti kerkosh ta gjeje rrugen e humbur.
E aj cka ben sillet e sillet verdalle por rrugen nuk e gjen dot kurre.
Ne (shoqeria kosovare) jemi si ai personi me syte e mbyllur qe nuk e gjen dot rrugen.
Perderisa njerizit nuk kane pune edhe perderisa njerezit marrin nga 150 euro rroge nuk do ti blejne DILDOT e tua e qe besa as PIDHAT artificial.
Po ti perqendrohu tua shesesh keto te mira grave te politikaneve se ayo kane para.
E sa per tjerat rrofshin kastravecat dhe karrotat qe po na behen neper kopshte (bahqe).
So u can keep dreaming on por realiteti i kesj shoqerie eshte ky qe ta thashe.
tung

Offline

 

#4 03.10.2010 17:09:46

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: A ka sexy-shop në Kosovë?

UB40, po harron se ne Kosove kafete dhe baret jane plote; ku valle po morrin pare keta njerez me 150 euro ne muaj, nuk ka njeri qe nuk e pi duhanin - ku valle po morin pare per ket qejf kta njerez - you are missing the point:
Sa gra vejushka jane ne kosove qe jua kane vra burrat ne lufte e per shkak te familjes e sistemit te rrethanave ne Kosove nuk kane mundesi te jetojne vet te pavarura dhe te bejne qto dojne. Se e blejne nje dildo le te themi 10 euro qe kushton sa 10 paqeta cigare dhe bejne nje qeft personal ne dhomen e fjetjes nuk e demton buxhetin personal te nje familje - ketu femrat duhen te tregojne mendimet e veta se eshte shum ma beneficiale per to se neve meshkujve - une nuk kam plan te hapi nje shitore dhe nuk kam interes personal por moral.

Offline

 

#5 05.10.2010 11:16:23

luki-peje
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2010
Posts: 36

Re: A ka sexy-shop në Kosovë?

hey o fishekzjarr ti qi krejt qka i ki mos i perzi vlerat e luftes me kesi lloj gjerash ti qi krejt qka i ki more hajn

Offline

 

#6 05.10.2010 20:38:43

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: A ka sexy-shop në Kosovë?

luki mut - po shka merr vesh per kto pune - kjo gje ska pune me luften e ti kaq naiv je e nuk e kupton. Tema ke ma shum per femra se si e ndihejn ato veti me pas mundesi me ble dildo apo gjera tjera qe ti nuk ke kuptim......
Mirru me pune tjera se ky profesion nuk eshte per ty...
nese jep ndonje mendim jep ide konstruktive e mos shkruaj si mi pas 5 vjet

Offline

 

#7 05.10.2010 22:27:46

luki-peje
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2010
Posts: 36

Re: A ka sexy-shop në Kosovë?

normal se duhet me pas sexi shop ne kosove po ski nevoj mi cek grat e burrave qe i kan vra ne lufte ok tjem kuptushem per ata  tthash ashtu ti mos u bene naiv kuptove dhe mendo mire se qfare po flet se te shkon koka

Offline

 

#8 18.10.2010 08:55:04

body_factor
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2010
Posts: 16

Re: A ka sexy-shop në Kosovë?

o njerz 

Une e postova pytjen, jo të me tregoni cila kategori e njerzve ka nevoj per kara te plastikes apo per pidha  artificial. 
Pyetja ome ishte a aka SEXI SHOP ne kosovë , nese dikush din atëherë tregone vendin  ndoshta dikujt i nevoitet ndonjë nga produktet që shiten në ato SXI SHOP-a

  Gjith respekti për gratë dhe familjet e dëshmorëve , mendoj se nuk duhet të komentohet për familje apo dëshmorë të cilet dhanë jeten që ne të bisedojmë lirshem dhe pa frikë në forume , kafene , dhe në vende tjera.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting