FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 23.07.2010 19:02:12

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Pozita juaj e preferuar?

pidhusha qysh kinii qef mas shumti

Offline

 

23.07.2010 19:02:12

AdBot
Advertisements

#2 27.08.2010 13:04:05

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Pozita juaj e preferuar?

ska rendesi pozicioni ,por me shum personi forca e tij,dhe menyra se si e nxeh femren

Offline

 

#3 27.08.2010 15:27:13

k4ti
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2010
Posts: 18

Re: Pozita juaj e preferuar?

ej loresa hjde te une zemra se per forc ska qe ma shkon ;) uhhhhhh car foto karin je tu ma thy:P:P:P

Last edited by k4ti (27.08.2010 15:27:42)

Offline

 

#4 27.08.2010 22:06:31

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Pozita juaj e preferuar?

loressa ti si kishe dasht me u qi ne kto momente ?

Offline

 

#5 28.08.2010 14:10:51

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pozita juaj e preferuar?

ne kembe dhe siper partnerit

Offline

 

#6 28.08.2010 14:33:07

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Re: Pozita juaj e preferuar?

anagrecce.......ne kembe uff uff qa eshet mir

Offline

 

#7 29.08.2010 19:42:50

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Pozita juaj e preferuar?

anagrecce si i bohet me te ras karin ne pidh tani ?

Offline

 

#8 29.08.2010 19:43:30

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Pozita juaj e preferuar?

anagrecce wrote:

ne kembe dhe siper partnerit

provojm i here bashke te mesosh nje pozicion te ri ?

Offline

 

#9 29.08.2010 19:44:29

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pozita juaj e preferuar?

vere ne shenjester alba boy  dhe pastaj rrase

Offline

 

#10 29.08.2010 21:17:56

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Pozita juaj e preferuar?

hapi kembet :D

Offline

 

#11 30.08.2010 06:11:50

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Pozita juaj e preferuar?

Wow ketu paska filluar akti sexual hahahh

Offline

 

#12 30.08.2010 20:14:31

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Pozita juaj e preferuar?

loressa wrote:

Wow ketu paska filluar akti sexual hahahh

loressa mos ke met keq qe baci ta hjek marakin :D

Offline

 

#13 30.08.2010 23:52:05

luki-peje
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2010
Posts: 36

Re: Pozita juaj e preferuar?

anagrecce pozicioni ne kembte mbeshtetur per muri dhe me tere forcen duke pompuar besoj se do te kenaqe

Offline

 

#14 31.08.2010 06:19:03

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Pozita juaj e preferuar?

roku wrote:

loressa wrote:

Wow ketu paska filluar akti sexual hahahh

loressa mos ke met keq qe baci ta hjek marakin :D

paj diqysh kur i pash :$

Offline

 

#15 15.09.2010 10:21:30

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Pozita juaj e preferuar?

se di valla qka me ju than krejt po thojne u bo hit pozita 69,  kur te arrij te numri 609 e jap nje pergjigje heheheehe ;)

Offline

 

#16 15.09.2010 10:23:03

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Pozita juaj e preferuar?

haahaahhaahahah 69 u ba hit valla na tranoj ti po shkohjse larg ej shkrum bre ne pm

Offline

 

#17 15.09.2010 10:27:05

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Pozita juaj e preferuar?

qeshtu shkoj sa ma larg edhe prap kthena ne fillim hahahah
ne pm met shkrujt aaaa qka po ke qef met shkrujt hajt shkruma nje mesazh qetu  tani une ebaj copy past ta qes ne pm ;):D:P

Offline

 

#18 15.09.2010 10:27:33

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Pozita juaj e preferuar?

hahahahah :P

Last edited by Britanezja (15.09.2010 10:27:57)

Offline

 

#19 15.09.2010 11:53:53

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Pozita juaj e preferuar?

hahahahahaahhah uh qa ki than ti kuku qa ishe ti english si mister bini je britaneze ahahaha

Offline

 

#20 17.09.2010 11:18:19

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Pozita juaj e preferuar?

kar_trashii wrote:

qa ishe ti english si mister bini je britaneze ahahaha

hahahahahahah jo valla kojshi e kam amo nuk perngjajna hhiq hahahha :D:D

Offline

 

#21 17.09.2010 12:03:10

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Pozita juaj e preferuar?

loressa wrote:

ska rendesi pozicioni ,por me shum personi forca e tij,dhe menyra se si e nxeh femren

hej  aloressa  je  ma  e  forta  ne  forum  :D

Offline

 

#22 30.09.2010 07:41:10

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Pozita juaj e preferuar?

e di roku gjithashtu syn

Offline

 

#23 30.09.2010 16:46:41

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Pozita juaj e preferuar?

loresa e bejm nje pozicion 69,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Offline

 

#24 30.09.2010 16:48:08

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Pozita juaj e preferuar?

loresa e bejm nje pozicion 69,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Offline

 

#25 04.10.2010 21:00:16

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Pozita juaj e preferuar?

britAneze po ti si qihesh ne kembe apo ne byth :D

Offline

 

#26 05.10.2010 10:58:20

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Pozita juaj e preferuar?

Britanezja wrote:

kar_trashii wrote:

qa ishe ti english si mister bini je britaneze ahahaha

hahahahahahah jo valla kojshi e kam amo nuk perngjajna hhiq hahahha :D:D

hahahhhhhhhhh britaneze ma e mir se mister bini je a ahahhgahhaghgg

Offline

 

#27 11.10.2010 11:45:27

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Pozita juaj e preferuar?

sexy_boyy wrote:

loresa e bejm nje pozicion 69,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

e bojm mmore qysh jo

Offline

 

#28 18.10.2010 13:42:36

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Pozita juaj e preferuar?

loressa wrote:

sexy_boyy wrote:

loresa e bejm nje pozicion 69,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

e bojm mmore qysh jo

hey loressa, ppasi qe po ja mban vetes si me e forta ne forum. pse nuk po e merr guximin e me naj knaq karin neve meshkujve?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting