FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.07.2009 14:47:40

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

Shkruan "Me te vertete qe u habita kur lexova keto rrjeshta ne te perjavshmen Espresso ketu ne Itali:
Miss Albania Sgarbi L'harem di Berlusconi
"Le fonti sono concordi nell'indicare tra i presenti il cantante Mariano Apicella, il produttore di fiction Guido De Angelis, l'attrice Camilla Ferranti, le gemelle Ferrera, già meteorine del tg di Emilio Fede, la numero uno del reality trash "Un, due, tre... stalla" Imma Di Ninni, una ex del "Grande Fratello" e due vincitrici del concorso di miss Albania in Italia. "
Siç e dini ne Itali zhvillohet çdo vit Miss Albania dhe nuk eshte hera e pare qe protagonistet e ketij spektakli shihen nen shoqerine e politikaneve Italiane apo te biznesmenve.
Ja ketu kemi rastin kur Miss Albania 2005 eshte ne shoqerine e ish deputetit Italian Vittorio Sgarbi
Por kete here askush nuk do te imagjinonte qe ne Haremin e Presidentit Berlusconi te ishin edhe 2 Misse Shqiptare siç ben te ditur Revista Italiane.
Nuk dihet me saktesi se cilat jane keto vajza, por mund te bejme ndonje hipoteze.
Fituesja e Miss Albania 2008 ketu ne Itali ishte Oriada Xhurxhi, dhe ne kete rast flitet per netet e fundvitit 2008 ku rreth 40 vajza kane kaluar netet e vitit te ri nen shoqerine e Berlusconit dhe midis tyre edhe 2 Miss Albania. "

Offline

 

28.07.2009 14:47:40

AdBot
Advertisements

#2 30.07.2009 12:47:20

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

qyqy 2 missa per at plakun:mad:

Offline

 

#3 30.07.2009 21:16:50

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

vdeksha un per tipin e berlusconit hallall 76 vjeqar pom duket i ka edhe halo i qohet te na si ti bojn 50 vjet veq per penzija bojn llaf sma dhan ma dhan ooo kiqma hajmedet per kta shqiptart

Offline

 

#4 30.07.2009 21:17:22

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

vdeksha un per tipin e berlusconit hallall 76 vjeqar pom duket i ka edhe halo i qohet te na si ti bojn 50 vjet veq per penzija bojn llaf sma dhan ma dhan ooo kiqma hajmedet per kta shqiptart

Offline

 

#5 30.07.2009 21:17:50

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

vdeksha un per tipin e berlusconit hallall 76 vjeqar pom duket i ka edhe halo i qohet te na si ti bojn 50 vjet veq per penzija bojn llaf sma dhan ma dhan ooo kiqma hajmedet per kta shqiptart

Offline

 

#6 27.10.2010 11:39:57

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

o i lumt kari.... let qin pidha te shipnis sat munet hahaha.....

Offline

 

#7 27.10.2010 19:32:30

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

o xiximixi..........o sorry ximiximi............
hahahahaahhah

Offline

 

#8 27.10.2010 21:13:44

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: 2 Shqiptare ne Haremin e Berlusconit

ahahah ana qa ke qe thua sorry

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting