FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.02.2008 18:47:10

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

shkova ne biblotek te fakultetit me shoqen me te ngushte .Pasi se pat vend shkum ne katin e katrt ne nje sal qe mshilej nga pas dhe hym aty me qelim qe te msojm.pasi vajza N ishte shoqe imja dhe e respektojsha pa mas mua personit N as qe me shkonte ne menje se do te ndodh nje gje e papritur per mua.u ulum ajo kishte te veshur nje fustan te shkurte qe gati bregt ju dikshin gje qe e vrejta pasi u ulum ajo u que ne kembe dhe shkoj te dera dhe e mbyli deren me fal i thash pse mbyl por ather verejta nje fustan te shkurter ne trupin e saj te cilin e deshi dhe para meje ishte nje sken te cilen se prsisja nga ajo ishte me te vertet e bukur dhe magjepse por e respektoja dhe ajo ashtu lakuriq ne pjesen e poshteme me afru e me tha blu te dua te dua te ndij ate tarakun tend dhe te shoh se qfar q... je e un si balashyt i thash me fal veshu te respektoj dhe te konsideroj shoqe ajo me qerndronte pran me afroj vithet e saj ngat gojes sime dhe me tha te lutem ahh te lutem te dua ne brendi dhe me afroji veginen e lagur ktu ja ktu me kapi ne kok dhe me afroj vaginen por un i largova pasi e kontroloja vetn penis im rinte fare i qet u qova i thash degjo te lutem mos me ngacmo je shoqe imja ma qiti doren ne goj dhe me dha te kuptoj te mos flas me kapi per penisi i hapi syt dhe me tha mos je steril stu paska q..veshu i thash sdu te bje asgje te kam shoqe veshu i thash dhe shkova te dera dhe hapa deren dhe dola dul edhe ajo pas meje tash e veshur dhe me shikonte tue hecur pran meje dhe me tha blu a mos je steril un i thash jo sjam steril por te konsideroj shoqe .Eh blu ska shoqe ka vetm dashnore dhe un ket senin se baj per se rani qka ke mendua ti se un vij vetm eh sa me msua ti me pelqen ti me pelqen menyra e te hecurit e di e hetoj se je q.. i mir por ti qenke i pa aft me be at pun .Me erdhe inat dhe i thash ani eja te shkojm dikah shkum ne banes te saj .Si hym brenda ajo leshoj roletnat un u desha dhe ajo u desh dhe filum paraloj me prekte ne penis penisi me rinta qet e kontroloja veten ja thithesha vaginen me epsh pasi un e adhuroj sex oral penisi im nisi te me explodoj dhe ajo ma kapi ne goj un asaj ne vagin gjuhen kamas i hysha me gjuh nga pas ne prapanic ne vithe e ajo nga knaqsia me shtike ma fel e ma fel ne goj dhe me kapke per flokesh dhe ashtu nje nje or pas nje ore paraloje me shtriu ne dysheme dhe me hypi permi dhe kercente ne te eh menzi e maja spermen dhe un ateher ate e kapa dhe e shtrina dhe ngadal se ajo shkonte me tempo te shpejte ja shtihs aher ne vagin her ja silsha penisin reth vitheve qka i pelqej jashte zakonisht shum de ngadal ashtu her un mi te her ajo mbi mua dhe ndrum poz dhe i hyra nga pas e ne vaginen e nxehur tej mase mua penisi vetm sa se me kish explodu me shtyri u ul ne gjun dhe e ejakuloj penisin tim ne goj ah sa bukur i thash ashtu mos te hy deri ne detaje deri ne mengjez pa da me te vrtet i ka pas syt e bukur trupin e mir e veginen eh si lokum e embel dhe e langet shum e nxeht dhe sex deshiroja tja maja ten naten ne goj ate vagin te embel dhe te mir me nje arom shum te mir.
me fal afrdita ka edhe me te ngjarje tregim i vertet.

Offline

 

22.02.2008 18:47:10

AdBot
Advertisements

#2 13.07.2008 07:22:42

Tetovari
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 23

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

Tregim interesant sikur tisha une edhe ti aty ti shoqja ime....hmmm...

Offline

 

#3 16.08.2009 15:57:59

qlirimi
i/e regjistruar
Registered: 16.08.2009
Posts: 5

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

Tregim Interasnt  vall po  ishe qi shum  fort  ti a>?

Offline

 

#4 17.08.2009 21:28:11

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

krejt mu doka copy paste

Offline

 

#5 25.09.2009 11:09:03

kar_gomari
i/e regjistruar
Registered: 09.09.2009
Posts: 6

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

Ndoshta subjekti i bukur, por gjuha shume e papranueshme, pa asnje lloj stilistike letrare pa asnje lidhje,per mendimin tim, keshtu as nuk duhet te flitet e jo me te shkruhet gjuha, tamam nje gjelle pa shije

Offline

 

#6 21.02.2010 15:39:11

aldo
Guest

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

cuni mamit ahhahahahhahhah

 

#7 24.02.2010 00:07:51

ylli i porno_s kosovar
Guest

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

pdhl breeee

 

#8 27.02.2010 00:25:28

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

ani e vertet me duket se krejt  po i merrni ne revista gazeta dhe po i hudhni pastaj ketu  dhe po beni  kinse ju ka ndodhur juve :lol:

Offline

 

#9 08.03.2010 03:02:53

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

sexygirl wrote:

ani e vertet me duket se krejt  po i merrni ne revista gazeta dhe po i hudhni pastaj ketu  dhe po beni  kinse ju ka ndodhur juve :lol:

qashtu ... pi fotokopjojn...
asnja nuk po e tregon nje te qime reale e pa zbukurime ... qe me ta qu karin kur ta lexojsh...
sexygirl trego ti diqka te vertet .. veq shkurt e kjart...
kur e ki pa karin per her te par , kur e ki prek edhe kur e ki shti ne pidh ..
qekjo asht krejt qka te duhet per nje tregim real ... vetemse  trego.. pidhin ta honksha ..

Offline

 

#10 04.11.2010 13:00:00

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Ja një tregim i vërtetë, ngjarje e vërtetë...

o jau qifsha shkrumat e nans  ,po rrakopengja e rrenë te killavta...phuu pederat e nans jau qifsha... ani jem qi gjith naten pa da, pse pump benzini me kan  ai hargjoghet o pidha te nans...shyqyr qe jan rrent pa pare

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting