FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 05.08.2009 11:09:18

vali
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 18

A keni provuar me çi pidh në ciklin e menstruacioneve?

Une e kam provu nuk ishte edhe keq po vetem se po rreth  karit po bohshe krejt gjak ...........

Offline

 

05.08.2009 11:09:18

AdBot
Advertisements

#2 07.08.2009 01:48:21

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: A keni provuar me çi pidh në ciklin e menstruacioneve?

po shoki

Offline

 

#3 04.11.2010 19:37:31

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: A keni provuar me çi pidh në ciklin e menstruacioneve?

po e kemi provu dhe nuk ishte  dhe aq dallim i madh veq se gjat SEX-it kari tu bajke i kuq dhe kishta nga pak rrjedhje gjaku por sidoqetejet ishte lezet i madh

Offline

 

#4 05.11.2010 16:17:43

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A keni provuar me çi pidh në ciklin e menstruacioneve?

pytje per femra ,kure te boni sex anal mbas andej a emerrni karin ne goj the si ju duket.
:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting