FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.06.2010 12:00:34

Hot_Couple
i/e regjistruar
Registered: 02.02.2008
Posts: 17

Shkëmbim partnerësh për seks

Pershendetje te gjitheve.

C'mendim keni per shkembimin e Partnereve ne seks???? A do e provonit ju po tu jepej mundesia???

Offline

 

07.06.2010 12:00:34

AdBot
Advertisements

#2 09.08.2010 06:32:55

Diva
Guest

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

Po ore

 

#3 09.08.2010 07:53:42

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

une vetem se e kam provuar

Offline

 

#4 09.08.2010 21:41:21

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

hot dija ku je ti qe ke hup spo shihesh ne forum .

Offline

 

#5 09.08.2010 21:41:33

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

hot dija ku je ti qe ke hup spo shihesh ne forum .

Offline

 

#6 25.08.2010 08:26:52

selveti_vela
i/e regjistruar
Registered: 13.04.2010
Posts: 26

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

044617095

Offline

 

#7 13.09.2010 22:35:50

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

Neeeeeeeeeeeee

Offline

 

#8 05.10.2010 11:09:03

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010
Posts: 16

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

sipas mendimit tim shkembimi i partnereve gjegjsisht ndrrimi mund te jete "2 edge sword" dmth shpate me dy teha.
Mund te ndreqe marredhenije tejet te koklavitura por edhe njeherit mun te prishe tej mase marredhenie te shendosha.
Nje gje eshte me se e sigurt (prap po i referohem vetem mendjes time) ne te dmth ne ndrrimin e partnereve apo ne seks ne grupe nuk duhet hyre pa u pregatitur psiqikisht. Gjithsesi nuk duhet hyre pa pelqimin e te dy partnereve dhe pa analizimin e arsyjeve dhe faktoreve qe e qojne qiftin drejt nje loje te tille.
Ne fund fare me duhet te ulem ne nivelin e baces Qazim (qazimi eshte person i vertete nuk eshte i shpikur) e te them :
Nuk ka vale me te madhe se sa me e pa dike tjeter tuj ta qi gruen ose anasjelltas.
Pra kujdes......

Offline

 

#9 05.10.2010 11:29:08

lipirsi
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 31

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

tung nese ke deshir me boseks ne grup me lajmro ne numrin tim 044390623 te pres

Offline

 

#10 17.11.2010 17:28:14

pasionanti
i/e regjistruar
Registered: 23.03.2010
Posts: 12

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

tung, seksi ne grup eshte per njerz te ngritur, intelektualisht dhe emocionalisht.

Offline

 

#11 18.11.2010 16:15:59

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: Shkëmbim partnerësh për seks

Kur isha ne lidhje me nje braziliane gjate studimeve ajo kishte deshire te provonte kembim partnereve...duhet shume vetebesim ne keto raste dhe "free mindet " se per ndryshe mund te ju sjell pasoja te renda psikologjike dhe emocionale.
Per ndryshe shume bukur ka qene, kemi kaluar "cool" .

Preferencat seksuale ne bote nuk kane te ndalur, por jam kunder kur tejkalohen dhe behen te neveritshme....swingers dhe gang bang jane ok.

Last edited by Trocky (18.11.2010 16:16:37)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting