FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 25.11.2010 14:33:32

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Pa pidh s'ka jete...

Ska pidh, ska kurgjo. Qija nanen qfar femra jeni ju qe ju kallet pidhi flak e knej nuk qiheni me neve qe ju ofrojm kar, ju ofrojm knaqesi...

Para disa kohe e kam bere nje ofert per argetim, per ta shijuar jeten ne menyren me te mire te mundeshme p.sh sex, shetitje, jete nate etj. Askush nuk po guxon te lajmrohet. A do te thot kjo qe te gjithe jeni katundar dhe nuk dini se cka eshte jeta? e pidhin e nanes jav qifsha krejve, se katundar te karit qenkeni te gjithe!

Last edited by dua.pidh@live.com (27.11.2010 19:20:47)

Offline

 

25.11.2010 14:33:32

AdBot
Advertisements

#2 27.11.2010 00:50:23

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Pa pidh s'ka jete...

nanen e katunarve jav qifsha n'pidh...........

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting