FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.08.2007 09:45:48

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

A keni tradhetuar ne dashuri?

Pyetja eshte thjeshte:

A keni tradhetuar ne dashuri ndonjehere?

Offline

 

03.08.2007 09:45:48

AdBot
Advertisements

#2 04.11.2007 00:44:55

arba
Guest

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

ohooooooooooo mum muj mi numru sa her kom tradhtu
ishalla zoti sma shrun se valla shum mekat i madh tradhtia
ca me bo nji keshille motra e vellezer:
mos u dashuroni ne moshe te re

 

#3 04.11.2007 04:51:40

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

Une nuk kam tradhtuar

Offline

 

#4 10.06.2009 18:29:43

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

po kam kam tradhtu por jam pendu shum,por gjithashtu kam qen e tradhetuar

Offline

 

#5 18.07.2010 19:22:32

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

kam tradhtu edhe  prap tradhtoj por ket e bej vetem prej epshti te madh qe kam per seks

Offline

 

#6 08.12.2010 09:46:49

Luani_75
i/e regjistruar
From: Schweiz
Registered: 08.12.2010
Posts: 5

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

Kujtoj, se fjala "tradhëti" del jasht konceptit të kuptimit. Tradhëtia është diçka shumë e rëndë, tradhëti nuk mund të quhet nëse e ndërron partnerin për kënaqësi emocionesh, është thjesht sikur fjala e popullit: "të hash një ushqim (sa do të mirë) 3 herë në ditë dhe tërë jetën! Duhet ti gjejmë një shprehje tjetër këtij fenomeni si për shembull, të themi: NDËRRIM.
Dhe pyetja do të tingëllonte më me lezet: A keni NDËRRUAR partner ndonjëherë dhe sa herë keni NDËRRUAR partner?

Unë (personalisht) ndërroj sepse psikika ime, organizmi im, bota emocionale imja ka nevojë për explorim, përjetime tjera, dhe më duhet ta them, se pas çdo ndërrimi, jam më aktiv dhe më senzibël në turën e ardhshme...:cool: produces

Offline

 

#7 10.12.2010 03:11:23

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

une e kam tradhtu gruan me  leje

Offline

 

#8 10.12.2010 03:17:18

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

hajde pyetje hajde PSIKOLOG ??? PO GJYSMA E KETYRE KETU JANE te martuar,,LOL

Offline

 

#9 10.12.2010 15:01:57

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

jo .. jam akoma beqare :P

Offline

 

#10 10.12.2010 16:35:06

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

ahahhha akullore ti spaske ende kur far mekati per tradhti

Offline

 

#11 17.12.2010 22:04:11

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: A keni tradhetuar ne dashuri?

po stradhtove te morin per budalla...kshu qe ...o burra...hahaha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting