FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 00:41:22

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

Offline

 

03.01.2010 00:41:22

AdBot
Advertisements

#2 07.01.2010 09:15:40

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

Nita_GV wrote:

Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

nvaret kon e zen gjumi pas sexit, ka shum meshkuj qe mashum kfijellen gjat sexit

eat papakin tan qije pak ma mire e makadal se te rrin qut :lol::lol:

Offline

 

#3 23.02.2010 22:13:00

labinot
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2010
Posts: 37

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

pse  senn  e majn  kamt  dridhet krejt  lodhet  shummm se  nej  kerkan  hic

Offline

 

#4 24.02.2010 11:23:03

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

oj nita,mos filozofo shum,po deshmon se i takon gjinis mashkullore

Offline

 

#5 24.02.2010 11:23:32

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

oj nita,mos filozofo shum,po deshmon se i takon gjinis mashkullore

Offline

 

#6 24.02.2010 23:34:56

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

vera mendon dyshon ne niten ,
edhe uen

Offline

 

#7 16.08.2010 22:49:04

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

te dashurin tim nuk e ze, ai ben dush  epastaj do seks prape ;)

Offline

 

#8 19.08.2010 13:54:46

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

PO  ne nji  moment  sigurisht se  do e  ze  gjumi, Unë mendoj se pas nji  qirje  të mirë(sikurse me vrapu 7 km. print) ka  edhe  lodhje andaj jo edhe  aq  shpejt vetem  se duhet  fjetur.

Offline

 

#9 20.08.2010 22:30:02

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

une flej mas sexit shume bile  gjumin ma te mire e boj mas sekxit se shkrihna i teri se nuk boj sex hajt veq te derdhna ,po kur te qi qi fort a........

Offline

 

#10 25.10.2010 09:30:33

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

oj nita i nxan gjumi se jan qkokordhana ...

Offline

 

#11 09.12.2010 08:29:05

Luani_75
i/e regjistruar
From: Schweiz
Registered: 08.12.2010
Posts: 5

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

Pse - sepse...

Një ditë në një katund të Kosovës, një burrë dhe një grua marrin lopën e tyre për ta dërguar me e "ethë" (lopa ishte bërë për mi hyp një ka). Kur mbërrijnë te shtëpia zotit Kaut, qa me pa, 9 lopë duke pritë për tu ethur!
Gruaja i thot burrit, a po kthehemi në shtëpi se shih sa lopën paska me punu kau!
Burri i thot, po po e presim, se ndoshta i punon fati edhe kësaj lopës tonë.
I zoti i kaut, pas çdo të qime që kryente kau, mbushte një kove me ujë nga bunari dhe ja flladitke koqet, kurse kaut prap ju qojke.
Kështu kau i qiu të gjitha lopët.
Kur u kthyen në shtëpi, burri dhe gruaja pas eksitimit që panë kaun, filluan, u qinë.
Pasi përfunduan, burri u shtri dhe i rraskapitur e kalli një cigare, ndërsa gruaja doli, fshehtas, mbushi një gotë me ujë të ftohtë dhe ja flladiti koqet burrit të saj!
Burri, pa patur ndonjë reagim të veçantë, i tha gruas: Oj grua, ajo qa pamë sot te kau, nuk ka të bëj me ujë, jo, jo. Kaut i qohej karuci shkaku që i zoti i tij, po ja ndërronte pidhin!

Offline

 

#12 17.12.2010 21:30:00

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

:lol::lol::lol::lol:

Offline

 

#13 17.12.2010 21:35:18

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

mu mze gjumi top per vete...vetem ka pas raste qe padashje me dal gjum me e gjet karin ngoje te femres...bile bile femrat si ze gjumi mas sexit,,,hahaha

Offline

 

#14 17.12.2010 21:36:36

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

si ze kur nuk ngopen........dun more,more more more more:P

Offline

 

#15 17.12.2010 21:39:26

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

ku ngopeni ju...ska fabrik buke me ju ngop...hahaha

Offline

 

#16 17.12.2010 21:40:17

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

mire qe e kuptove

Offline

 

#17 17.12.2010 21:52:57

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

ca me i bo, kena lind me verte ne darke ...po jo mrom ne darke, ca darka me para se mrom...kupto apo jo???haha

Offline

 

#18 17.12.2010 21:54:54

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

po po e kuptoj mrom ...ca mrom para mama ka pas ca pune me baben edhe pastaj nji mromje :P

Offline

 

#19 17.12.2010 21:56:14

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

ehe ksaj i thone futja pordhes gri sallate...

Offline

 

#20 17.12.2010 21:57:34

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

pordhe me sallate...........menu e re kjo???????

Offline

 

#21 17.12.2010 21:58:50

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

mos na e bo telefon i prish tashi po deshe...haha...se ku i dihet fryrjeve dhe cfryrjeve te robve...lexo mir po deshe...haha

Offline

 

#22 17.12.2010 22:06:28

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

ohhhhhhhh sorry :/:P:lol:

Offline

 

#23 17.12.2010 22:07:30

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

akoma ktu ti??? thashe se ike...filloi te me merte malli already...haha

Offline

 

#24 17.12.2010 22:08:29

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

prit se ke kohe........jam kall pra cfare me bo????????

Offline

 

#25 17.12.2010 22:13:41

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

hajde dil knej per nanji pije freskuse...hahaha

Offline

 

#26 17.12.2010 22:16:23

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

s'kam avion privat ????????????s'kalohet oqeani ne kombe

Offline

 

#27 17.12.2010 22:17:31

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

me not mi kush tha me kom...se vallaj me korrespondence sjom tu e mor munimin me te nimu...se jo per gjo po me korrespondence te nimoj gjith diten...haha...

Offline

 

#28 17.12.2010 22:22:40

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

:P:lol:aaaaaaaaaaaaaa po mzhgenjen :lol:

Offline

 

#29 17.12.2010 22:23:40

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

teke e tek te boj vdek...kshu me korrespondence jom njoront fare...hahaha...vetem zhgenjimin maje si opsion tfunit...hahaha

Offline

 

#30 17.12.2010 22:29:55

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

pse me shumice???????? :lol:

Offline

 

#31 17.12.2010 22:30:25

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

dy psh me ulje bohet??????

Offline

 

#32 17.12.2010 22:34:02

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

dy te njejta si ti po mi...ashtu del gratis fare...vetem mos na sjellesh nanjonen qe ka kalu ylberin...pastaj i ka vdek nona ati muhabeti qe sbohet....hahaha

Offline

 

#33 17.12.2010 22:35:07

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

hahhahahahhahahahhahahaha.........:lol:

Offline

 

#34 17.12.2010 22:42:21

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

akullore a te ze gjumi ty pas sexit

Offline

 

#35 17.12.2010 22:43:12

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

akullore a te ze gjumi ty pas sexit

Offline

 

#36 18.12.2010 21:57:39

kSbadboy
Guest

Re: Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

:D

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting