FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.09.2007 03:56:56

alba usa
Guest

Nate e paharruar

:Dfillova pune ne nje restorant ,,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje pun te  lehte  dhe m,e tha orarin beje vete ,,e gezuar per vendin e punes dhe pagesen e mire kalova dy muaj ,,,kur nje dite bosi me thote dalim te gjithe per nje dring,,ok vajtem ne klab te gjithe se bashku ishim 14 veta dhe e shikoja bosin gjithmone qe veshtronte gjoksin tim ,,qe e kam 36 c enderr per burrat ,por beja sikur se kisha vemendjen ,,ok mbas muzikes se bukur te asaj nate ,,dhe pijeve defryse ikem ne shtepi ,,,e pershendes por ai me jep nje perqafim shum te papritur ,,,shoh qe te pantallonat e tij diqka qendronte si hy i ngritur ,,naten e them dhe largohem ne shtepin time ,,,te nesermen fillova pune ne 11 ne megjes ,,,ai me priti me komplimentet me te ngrohta ,,hej alba kurr ste kam thene por ti je shum sexy dhe e bukur ,,,fytyra me skuqej vazhdimisht sa her qe e shihja ,,,nje dite me thot aty ne deskun tim kam ca letra qe duhet te mi rregullosh ne kompjuter kur me vjen te dhoma dhe me puth ngadale ,,,,,,,duatr e tij prekin gjijte e mi dhe papritur ,,isha e lagur ,,ai ishte trup shum i mire dhe i pashem ,po ishte nje vit me i ri se un ne moshe dhe kurr se kisha imagjinuar nje gje te tille,,,,,,,,,,nje nat dolem perseri dhe me thot pas lokalit do te tregoi shtepine time ,,,dolem pasi hengrem nje dark shum romantike shkuam te shtepia e tij ...me tregoi komplet shtepin dhe tani esht dhoma e gjumit me thot ta shohesh apo jo ,,sa ishte ndare me gruan dhe e dija qe nuk kishte te dashur ,,,,,,,filloi te me prekte me ferkime e ledhitime ,,me puthje te pafundme ,,me lepiu gjithandey dhe gjithmon thoshte je embelsira ime ,,un eksitohesha kur ai thoshte ashtu ,,,u qime per nje kohe shum te gjat,,dhe ishte nje nat shum e paharrushme ,,,dhe qe sot e asaj dite ky i dashur qe po tregoi historin ketu u be burri im ,,,,kemi tre vjet dhe sexy esht i paharruar ,,,,,

 

22.09.2007 03:56:56

AdBot
Advertisements

#2 08.12.2010 09:34:06

Luani_75
i/e regjistruar
From: Schweiz
Registered: 08.12.2010
Posts: 5

Re: Nate e paharruar

E Alba USA,
më pëlqeu shumë historia jote e paharrueshme. Sa keq që nuk mund të përshkruhen emocionet ashtu si përjetohen. Përjetimet seksuale "pak të pritshme" janë gjithmonë më të "shijshme". Log Life ty dhe Italo "gigolo".

Offline

 

#3 13.12.2010 03:44:06

magjupja
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2010
Posts: 14

Re: Nate e paharruar

rence veq e ki mu livdu se su kon qashu une jom kon ngjermoni azil edhe kom punu po ska pas kur qesi sne
nasta e ki pa naj porniq edhe je tu fantazu

Offline

 

#4 28.12.2010 06:01:07

rul1
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 5

Re: Nate e paharruar

HUAHUAHUHUA  ALBAAA  HAHAHAHA   EPASKE  DHI PAK  VEQ   QIJA  NONEN   SIDOQOFT   TPASKA  QIII

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting