FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 31.12.2010 16:28:31

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Urime vitin e ri te gjithve

Unime vitin e ri te gjithve, uroj qe viti i cili po na vije, te jete i mbar dhe te na sjell knaqesi ne jete, pune, sex etj...

Offline

 

31.12.2010 16:28:31

AdBot
Advertisements

#2 31.12.2010 17:04:01

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Urime vitin e ri te gjithve

urime edhe juve paqi fat ne gjitha sferat ne vitin 2011  .edhe pidhat paqin fat ne gjitha sferat  e me shum paqin fat ne seks ishalla ne ket vit bejn seks me dy kara ne te njejten koh

Offline

 

#3 04.01.2011 21:59:03

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Urime vitin e ri te gjithve

gezuar sex only sex for all the year:lol:

Offline

 

#4 08.01.2011 04:15:15

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Urime vitin e ri te gjithve

no sex...only fucking...hahaha...

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting