FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2011 15:58:11

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Si e qiva kojshiket ausllanderk 22 vjeqare

Ishte koh e nxet diku 34 grad celzius un isha vetem ne shtepi duke shikuar televizon kur papritur ra zilja dola dhe pash V kojshiken te dera ..urdhero i thash me tha erdha te shoh se nuk me ka mbetur edhe shum koh te qendroj do iki ...i thash ok ajde hy brenda se vap e madhe dhe pim diqka ..nuk hezitoj me nje buzqeshje te embel dhe hyri brenda .. un ket vajz e kam njohur qysh moti dhe gjith kom pas deshir me qi drejten me fol nuk kom nejt shum me to perveq ne nje darsem para 2 vitesh ..dhe hyri brenda ..i thash prit 1 min t'shkoj tmarr me pi diqka dhe kthehem shpejt .. ajo ishte veshur seksii ..shorce te ngushta dhe nje kemish me krah te shkurter dhe gjys e qelur te gjoksi ishte seksi .. por vithet i kishte te formuara mir ngul perpjet sa qe donin te eksplodonin nga shorcet e saja ..ajo mu em eksitoj se tepermii ..mora nje leng per te pir dhe filluam te bisedojm ..un e pyta si ja kalove kto jav pushimi ..ajo mu pergjigj shum mir me kishte marr malli per vendlindje dhe per djemt ktu jan te shkelqyeshem ..un ja ktheva edhe femnat po shum tforta jon bo na kallen e hajt ..ajo qeshi dhe tha jo bre per juve so problem kur dush muni me nxon e sene vene qa me bo na .. un e vrejta qe ajo e pelqente ket bised dhe gjithmon em ngacmojke me fjal ..dhe un fillova te qelem ende ..ja dhash nje kompliment i thash se je veshur shum sexyy pernime e ki ni stil provokus qe te shum meshkuj je ne qender te vemendjes ..tha mos em livdo ..jo i thash osht ni sen qe shihet edhe trup edhe kshtu komplet je perfect femen ..ajo me kto fjal u eksitua shum dhe u qu n'kom e boni ni sfilat erdhi dhe me puthi ne faqe leht ..un mbeta i habitur ..wowwww edhe puthjen e ki te lezetshme ajo buzqeshii kjo puthje eshte shum fminore ma shum i preferoj puthjet francese ..un ja ktheva m'kalle ..ajt bone pra nese sprish pun ..tha a e ki naj kon shpi ..thash jo vetem,, prind kishin shkuar ne nje darsem te dajt un isha vetem ...tha ok e tash po ndihem me shlir ..u afrua dhe me dha nje puthje franceze un u eksitova se tepermi po edhe un ket rast e tregova pervojen time edhe un ja shtina guhen brenda gojes  se saj dhe me tha ..ti qenke profesor per puthje ..i thash ashtu diqka ..fillova ta prekja ne vithe ja shtrengoja shum dhe kari im me u be dru u ngri si nje hu gjigant ..ajo e verejti dhe mu afrua edne me shum per ta ndjer karin tim te madh ne vithet e saj ..ma rrembeu me nje dor dhe filloi ta tundi ngadal ndersa un fillova me ja shti doren ne cica ja nxora njeren cic dhe vertet i kishte te mdhaja fillova me ja lepi si i qmendur derisa sa ajo u lag un e verejta ket ..un u zgjova ne kemb dhe filloi te mi hjek shorcet dhe u shfaq kari im ne fytyren e saj ..ajo u kall dhe filloi ta thithte si nje profesioniste e vertet e shtike ne goj deri ne fyt e nxirrke ma pshtyke karin e lepiu pastaj perseri e futke ne goj koqet mi thithi dhe ma beri qull karin me lengjet e gojes se saj .. pastaj u shtri ne rkevet dhe fillova nga kembet e deri te pidhi qe ta lepi kur u afrova tek pidhi saj i rruar po e kishte len vetem shkronjen V nalt pidhit te saj dhe e verejta se e kishte edhe vothin ne klitoris ..uhh ajo me eksitoi se tepermi fillova te ja lepi pidhin si i qmendur klitorin ja kafshojsha let ajo nxirrte klithma nje pas nje nga orgazmat qe i perjetoi ne at cast ..erdhi koh per tja ngul karin tim te madh qe ajo me gjith qef e priste ne pidhin e saj te vluar nga etja per kar ..dhe ja shtina e qiva fort pothuajse ne te gjitha pozitat ..u prisha se pari ne vithet e saj perseri filluam per ta qi ne pidh kari im perseri u forcua si me par qe ishte ..ajo me tha se je nje luan i vertet  un i thash ..do te qi do te knaqi loqk ..ajo buzqeshi dhe me tha vepro si din ti shpirt ..kaluam te pozita doggy style kur ja futa karin nga mbrapa dhe ajo e ndjeu te terin ne pidh e pompoja fort dhe ne u bem qulll e pompoja aq fort sa qe kembet e shtratin u thyen dhe kemi ren ne dyshek ..perseri e qija po tash ne anus..nuk e kisha veshtir qe tja fusja ne anus se e kishe vrimen bajagi te gjer ...fillova edhe aty ta qija dhe ajo mi thithe gishtat e mi ...e qiva fort dhe per sfundi her u derdha, deshironte qe te prishem ne cicat e saja te medha dhe un nuk hezitova dhe u derdha ne gjoksin e saj dhe ajo shikonte spermen se si dilte nga kari im me nje fuqi te madhe mbasi u derdha perseri ma murr ne goj dhe e pastroj nga sperma qe me kishe mbetur rreth guxhes time te fryr ..qendruam ne shtrat per 5 min ..dhe u zgjuam e luta qe te bejm nje dush se bashku ..po ajo tha me mir te shkoj se mund te vijn prindet apo ndokush te me kerkoj pastaj nuk ka kuptim ok ..e percolla dhe me nje dor ja rraha fort vithet thash ma ke knaq karin oj loqk .. dije ne Kosov ka djem te mir q edin te bejn te lumtur ..tha do tjau tregoj shoqeve atje ket histori ..un qesha dhe e putha ne faqee let dhe ikuu ..... kjo ishte ngjarja qe me ka ndodhur veren 2010 ket ver qe shkoj ..besoj qe ju ka pelqy tregimi ..ju uroj fat edhe juve

Offline

 

12.01.2011 15:58:11

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting