FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.01.2011 14:36:38

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

A e kënaqni partneren në seks?

a mundoheni ta kenaqni partnterken maximum ne sex apo jeni egoist ne ket aspekt??

Offline

 

17.01.2011 14:36:38

AdBot
Advertisements

#2 17.01.2011 22:18:29

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: A e kënaqni partneren në seks?

Une cdo here mundohem ta knaq partneren time se pari e mandej veten time. Une kur e shoh partneren time qe po knaqet, atehere mua me esiton shume dhe me nxit qe ta knaq akoma me shume...

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting