FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 02:48:05

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

He mo forumista shprehni fjalët tuaja ne këtë teme dhe i dua te sinqerta. dashuri me shikim te pare

Për mua është e vështirë sepse një shoqe qe e kam shoqe te ngushtë e konsideroj si motër, vetëm nëse me thot ajo se me do me te vërtetë, edhe atë NDOSHTA po prap 1 shoqeri te pastër kurrë nuk do e rrezikoja për 1 dashuri.Pasi vleresoj 1 shoqeri te gjatë,sesa disa muaj/vite lidhje dashurie ku mund te humb 1 shoqe te vërtetë.

Offline

 

12.01.2008 02:48:05

AdBot
Advertisements

#2 10.06.2009 19:54:52

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

nuk besoj ne shoqni me gjinin e kundert,se kam pas nje shok dhe mendonja se esht shok me te vertet por ne fund ai me propozoi per lidhje.dhe prej ateher nuk besoj ne shoqni me mashkull
por nese mendonja se kam shok ateher asnjeher nuk do dashuroeshnja te shoku im,zdi pse veq me duket se e tradhetoj shoqnin.ne disa raste me shum te dduhet shok ose shoqe se sa te dashur
dua te them nuk do e humbnja shoqnin sepse me shokun me let mund ta hap zemren se me te dashurin

Last edited by FATALJA (10.06.2009 20:05:41)

Offline

 

#3 09.07.2009 08:28:54

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

kurrrrrrrrr

Offline

 

#4 24.07.2009 16:25:00

orexi
Guest

Re: A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

mendoj se se pari mvaret shum nga pala tjetr si e merr me gjith ate une kam mendim se nese vjen deri te lidhja mes shok -shoqe te ngush do te rezultonte me ni lidhje optimale  dashurie pasi qe te dy pasi qe jan shok te ngush i njohin tiparet e tjetrit dhe te metat qa do e bente ni lidhje te fort

 

#5 26.07.2009 10:47:18

sweet_ch20
i/e regjistruar
Registered: 26.07.2009
Posts: 21

Re: A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

shokum  tim te ngusht .... hmmm nuk  e kisha dashuru se  ata e kam shok... nese  osht shum i mir muj me konsideru edhe vlla... kshtu qe  smuj..

Offline

 

#6 26.07.2009 14:26:17

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

JO  KET  SDO  TA  BEJA  KUR  EDHE  SE  MU  KAN  AFRU  DY  RASTE  I  KAM  REFUZU...

Offline

 

#7 26.12.2010 16:48:24

Yllchezz
Guest

Re: A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

mir as une nuk kisha dasht me shoqen time me pas naj her naj sen, amo sa per informat na u patmi qi une edhe shqoja jem ma e ngusht :/

Last edited by Yllchezz (26.12.2010 18:54:05)

 

#8 20.01.2011 10:19:26

Mbinjeriu
i/e regjistruar
Registered: 19.01.2011
Posts: 13

Re: A do të dashuronit shoqen ose shokun tuaj te ngushtë.

Nuk ekziston shoqeri mashkull-femer,vetem ne raste kur kane antipati fizike per njeri tjetrin.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting