FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 21.01.2011 09:12:39

Mbinjeriu
i/e regjistruar
Registered: 19.01.2011
Posts: 13

Jom bishe ne krevet-Kshtu thone

Sot ne mengjes me bon telefoni ka 4 ne mengjes e mtha nje femer qe e qije kanihere a po vjen dhe pa mendu dy here shkova e te qiva mire,qaq shum sa tha ti je bishe a e din?I thash e di,e di:)
Me pelqen kur boj seks pa paramendu,edhe pse nuk ndodhe shpesh.

Offline

 

21.01.2011 09:12:39

AdBot
Advertisements

#2 21.01.2011 13:43:31

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Jom bishe ne krevet-Kshtu thone

me bohet qejfi per ty paska shku dita mbar sot bisha...:D

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting