FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.06.2008 13:54:35

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Për femrat: a bëni seks oral dhe...

Per Femrat : Desha tpyes a ka ndonje femer ne forum qe ben sex oral me partnerin dhe nuk e len spermen me shku posht( e pin ose e han si te doni kuptojeni).

Offline

 

12.06.2008 13:54:35

AdBot
Advertisements

#2 19.06.2008 10:17:42

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

qka u ba mer a sdini mu qi a qka osht puna juve :D

Offline

 

#3 22.11.2008 03:13:21

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

pyetje idiote

Offline

 

#4 28.11.2008 18:53:14

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

SAIMO wrote:

pyetje idiote

a ja ke dhan ngoj naj pidhi naj her ? ncncnc

Offline

 

#5 19.03.2009 08:02:44

pedanti
Guest

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

:D

 

#6 07.06.2009 17:47:35

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

PO SEXI ORAL ESHT SHUM I MIR UN E PREFEROJ AMA VEQ TE BURIT TIM.KUR PE BOJ AT PO DU ME HANGER AQ I MIR QE ESHT

Offline

 

#7 28.07.2009 19:30:48

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

Une spermen e thith e marr ne goje dhe e ha gati se krejt...

Offline

 

#8 09.11.2009 08:11:46

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

po

Offline

 

#9 27.09.2010 23:21:53

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

karin e haj e spermen e lepij

Offline

 

#10 28.09.2010 11:08:57

ankandi
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2010
Posts: 22

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

ketu ska femra as ska qe ma deshmon qe ka femra ne kete forum,
1.komentet sjan realiste
2.i ngjajn te nje mashkulli
3.besoj por le te ma deshmoj ndonje femen.
wis.sari@hotmail.com

Offline

 

#11 22.01.2011 15:12:48

Mbinjeriu
i/e regjistruar
Registered: 19.01.2011
Posts: 13

Re: Për femrat: a bëni seks oral dhe...

Ta deshmon shoku,se ka edhe femna jo po pidha,qetu o dallimi

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting