FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 05.12.2007 18:37:00

Teuta
Guest

Erdhi Teuta....

Une erdha

Quhet Teuta, jam 17 vjece dhe jetoj ne Canade.
Per kete forum me tregoj mikesha ime SEXY TINA dhe me pelqen ketu.

PO paraqes edhe do fotot te mia me qe ashtu eshte rregulli i ketij forumi , qe prezantimet te jene me foto sic me kane thene.

Une para 2 javeve:

http://img409.imageshack.us/img409/438/646102p1nd6.jpg

Une para 1 viti

http://img409.imageshack.us/img409/8904/646102p3hk5.jpg

Une para 1 viti

http://img409.imageshack.us/img409/4/646102p2ff8.jpg

 

05.12.2007 18:37:00

AdBot
Advertisements

#2 06.12.2007 01:34:51

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Erdhi Teuta....

mir se ke ardh teuta dhe shpresoj se do te kenaqesh ne ket forum

Offline

 

#3 19.01.2008 03:47:22

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Erdhi Teuta....

Teuta e hake ti shpirto si bananen qe han majmuni :D

Offline

 

#4 22.01.2008 14:23:47

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: Erdhi Teuta....

mirserdhe Teuta te uroj qaste te mira ne forum..
mpuqq

Offline

 

#5 22.01.2008 15:26:08

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Erdhi Teuta....

Mirë se vjen Teuta! :)
Je shumë e bukur.

Offline

 

#6 23.01.2008 12:00:13

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Erdhi Teuta....

Teuta mire se na erdhe ne forum e tash e tash mos harro por nisja e shkruje naj tregim intim apo me mire akoma vendose ndonje nga fotot tua intime qe te na jepet mundesia perveq fytyres tende te shofim edhe diqka me shum. Qaste te kendeshme ne kete forum

Offline

 

#7 10.02.2008 21:11:42

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: Erdhi Teuta....

mire ka qene me ti pa pak cicat e pak pidhin e qishtu me radh

Offline

 

#8 19.02.2008 14:45:39

manato
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 30

Re: Erdhi Teuta....

OOOOO PLA PO MU DO ME URONI NJE KOLONJAR TE MJERE DHE QYFYREXH EEEE???
;)

Offline

 

#9 24.02.2008 11:31:32

Eri-Key
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2008
Posts: 27

Re: Erdhi Teuta....

cere llape qeke ti zogu te hengsha pafken jarebi o ta hengsha una o te rafte miu mren :P KISS

Offline

 

#10 24.02.2008 23:27:46

Santana
Guest

Re: Erdhi Teuta....

pajtohem me med\ndimin e sexerit u dasht pak mi qit jasht cica

 

#11 02.03.2008 04:06:10

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Erdhi Teuta....

pershendetje juve,qenke vertet nje zogez e vertet ,,vertet shum e embel jeni  teuta

Offline

 

#12 15.03.2008 00:42:47

gilangjija
i/e regjistruar
Registered: 15.03.2008
Posts: 8

Re: Erdhi Teuta....

opa ma mir me naj pas kallzu betht edhe cicat nejse shum e fort te kukshe mpuq

Offline

 

#13 11.04.2008 20:43:53

Drin
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 6

Re: Erdhi Teuta....

qihesh fort edhe ti...

Offline

 

#14 18.04.2008 23:31:49

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Erdhi Teuta....

zyshe  a skish  pak  ma  sesy   me dal   apo ndoshta  ke desht  me shfaq  veq pamjene  jasht   :P

Offline

 

#15 28.05.2008 12:53:53

tetovazha
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 6

Re: Erdhi Teuta....

shume hot beby

Offline

 

#16 28.05.2008 18:52:51

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Erdhi Teuta....

avav.. mir se erdhe

Offline

 

#17 04.06.2008 23:55:42

nesedon
i/e regjistruar
Registered: 04.06.2008
Posts: 8

Re: Erdhi Teuta....

mir se erdhe bukuroshe  nesedon@hotmail.com

Offline

 

#18 15.10.2008 14:19:45

next
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2008
Posts: 11

Re: Erdhi Teuta....

mir se ke ardh en ket forum  sexy tuti :D  e_dua_pidhinn@hotmail.com  let hyje naj pidh ket add:P

Offline

 

#19 16.10.2008 10:24:40

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Erdhi Teuta....

Mire se vjen ne FORUMIN EROTIK KOSOVARJA

CASTE TE MIRA NE MESIN TONE DHE DEBATE TE KENDSHME

ME RESPEKT TINA

Offline

 

#20 19.10.2008 23:39:03

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Erdhi Teuta....

mir s  e ke ardh  shpresoj t e kalosh  sa me  mir :kiss:

Offline

 

#21 21.10.2008 11:36:53

sy_kaltroshi82
i/e regjistruar
Registered: 21.10.2008
Posts: 7

Re: Erdhi Teuta....

PERSHDNETJE PER TY E NDERUAR  ME VJEN MIR QE TE SHOF EDHE NE FOTOO PO KUJDES SHUM SEPSE PO KA KEQPERDORIME TE FOTOVEE ME FAL QE TE JAP KETE VREJTJEE

Offline

 

#22 25.10.2008 03:22:43

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: Erdhi Teuta....

iv iv iv po pidh kane bre amo me tesha se kshtu spe di aje pidh a shka je hehhehhe nejse tiparet e pidhit i paske

Offline

 

#23 26.10.2008 19:51:20

next
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2008
Posts: 11

Re: Erdhi Teuta....

porno@star.porno   ju pres ne msn pidhaa:p

Offline

 

#24 08.12.2008 17:48:27

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: Erdhi Teuta....

oou Teuta,,,ta kisha dhan karin tem 1 nate,,,por me kusht.................................

Offline

 

#25 12.12.2008 11:24:26

beni_79d
i/e regjistruar
From: deutschland
Registered: 05.09.2008
Posts: 28

Re: Erdhi Teuta....

mire se erdhe   tuti te pershendes mpuq
se pidh i mir qemke

Offline

 

#26 15.04.2009 22:06:37

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Erdhi Teuta....

shume e mire je

Offline

 

#27 21.04.2009 20:02:30

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: Erdhi Teuta....

e mir ,  e njome ! ;)

Offline

 

#28 19.07.2009 13:26:51

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdhi Teuta....

shum e mir je

Offline

 

#29 19.07.2009 14:10:25

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Erdhi Teuta....

teuta shume goce e mir qenke.
shpresoj t ja kalosh mire ketu
pcm

Offline

 

#30 04.08.2009 23:48:25

ismailove1992
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 19

Re: Erdhi Teuta....

teuta bytht e quta cicat e buta

Offline

 

#31 11.10.2009 21:38:49

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Erdhi Teuta....

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 23:06:19)

Offline

 

#32 12.10.2009 16:45:14

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Erdhi Teuta....

te   uroj   qdo  te  mir  ne   forum

Offline

 

#33 12.10.2009 16:46:01

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Erdhi Teuta....

te   uroj   qdo  te  mir  ne   forum

Offline

 

#34 23.10.2009 14:30:11

Gentiani
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2009
Posts: 13

Re: Erdhi Teuta....

foxy_angel@windowslive.com

Offline

 

#35 04.11.2009 22:24:59

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Erdhi Teuta....

teuta ishalla nuk je si mikesha jote tina

Offline

 

#36 15.11.2009 23:03:42

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: Erdhi Teuta....

pidhin ta hongsha e karin ma hongsh se e fort kokshe hajt kaloja mir mpuq bukuroshe

Offline

 

#37 22.11.2009 13:43:17

albin
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 39

Re: Erdhi Teuta....

te  pershendes   dhe  qdo  te  mir  ne   forum

Offline

 

#38 21.07.2010 15:58:26

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Re: Erdhi Teuta....

shum xix kokshe ishalla kalon mir te persh

Offline

 

#39 01.08.2010 15:43:24

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

Re: Erdhi Teuta....

une nuk po i shoh dot fotot e tua.
nuk e di pse nuk me dalin te lap topi im.?

Offline

 

#40 10.08.2010 15:22:52

BossiIKosoves
i/e regjistruar
From: Swiss
Registered: 13.04.2010
Posts: 44

Re: Erdhi Teuta....

mir se erdhe dashnore e karit

Offline

 

#41 24.08.2010 10:17:45

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Erdhi Teuta....

ej zemra  a  te pelqen me  te lepire pidhin...

Offline

 

#42 30.09.2010 09:05:39

Gllo22
i/e regjistruar
Registered: 08.04.2010
Posts: 32

Re: Erdhi Teuta....

Teuta wrote:

Une erdha

Quhet Teuta, jam 17 vjece dhe jetoj ne Canade.
Per kete forum me tregoj mikesha ime SEXY TINA dhe me pelqen ketu.

PO paraqes edhe do fotot te mia me qe ashtu eshte rregulli i ketij forumi , qe prezantimet te jene me foto sic me kane thene.

Une para 2 javeve:

http://img409.imageshack.us/img409/438/646102p1nd6.jpg

Une para 1 viti

http://img409.imageshack.us/img409/8904/646102p3hk5.jpg

Une para 1 viti

http://img409.imageshack.us/img409/4/646102p2ff8.jpg

Nuk po shifen fotot ;)


No comment

Offline

 

#43 19.11.2010 12:19:17

ramushi
i/e regjistruar
Registered: 19.11.2010
Posts: 4

Re: Erdhi Teuta....

tung teuta gjema ni femer nga kanadfa

Offline

 

#44 21.02.2011 15:29:03

asdreni
asdren
From: prishtina
Registered: 20.02.2011
Posts: 14
Website

Re: Erdhi Teuta....

teuta mir se erdhe ne forumin me te  bukur te  kosoves ktu qa te lypsh gjon loqka jem ./ ishalla knaqesh me ne,.klm zemro

Offline

 

#45 21.02.2011 15:32:19

asdreni
asdren
From: prishtina
Registered: 20.02.2011
Posts: 14
Website

Re: Erdhi Teuta....

o shoki a mundesh me ma shpjegu pak se antat i ri jom un si me fol me pidha online

Last edited by asdreni (21.02.2011 15:32:58)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting