FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.12.2009 09:56:20

Pilotiii
i/e regjistruar
Registered: 30.12.2009
Posts: 5

Femra - a doni të fitoni nga 100 euro për një natë?

Ato femrat qe jan te interesume qe ti fitojm 100 Euro dhe qe te mos perhapet as nje llaf ateher me shkruani ne PM.

Qfar kushte duhet te afrojn:

1. Te jen te bukura dhe seksibile
2. Pas seksit nuk duhet te kemi as nje kontakt telefonik apo fizik.
3. Nuk dua qe as emri t'me permendet.
4. Takimi kur te behet nuk do te jem une ai i cilli do tju merr me Auto mirpo do te vish ne vend takim (Nese i don 100 Euro)
5. Nese je femen qe nuk e merr karin n'goje nuk ki qa me shkrun bile.
6. Kjo dukuri mund te zgjas kohe shum te gjate, ndoshta edhe 3-4 her ne jav to kemi mardhanje edhe qdo her do ti fitoni nga 100 Euro nese i permbaheni kushteve te lart permendura.

Ju pershendes edhe shpresojm qe te lajmrohemi ne PM.

Last edited by Pilotiii (30.12.2009 09:57:35)

Offline

 

30.12.2009 09:56:20

AdBot
Advertisements

#2 23.02.2011 00:20:06

Pilotiii
i/e regjistruar
Registered: 30.12.2009
Posts: 5

Re: Femra - a doni të fitoni nga 100 euro për një natë?

Kjo ofert vlen halo per pidhat qe jan te interesum mi fitu 100 Euro

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting