FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.03.2010 01:12:14

plot_epsh
i/e regjistruar
Registered: 22.03.2010
Posts: 13

Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

nje vend qe ju ka duk shum interesant edhe qe kishit me provu prap

Offline

 

22.03.2010 01:12:14

AdBot
Advertisements

#2 22.03.2010 09:15:01

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

valla në vetur asht shum knaqësi,prap e perserisim veres her pas here.

Offline

 

#3 22.03.2010 09:39:11

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

hej zemrushh po a don me u iq si je femer e kalt nese  je  per   ni  kar te fort dhe me u kanq se po ma kallni karin kot askush spo ljamrohet hajde nese ju kruhrt pidhi e  doni kar lajmrohi ju pres syri_k@hotmail.com

Offline

 

#4 26.03.2010 14:11:17

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

seks interesant kam ba fshehurazi ne garazh te shpis se vajzes ,
shkova naten si i qmendur u rrasa brenda , kendej qii e kendej shiqo mos po na gjen kush uuu kenaqsi aa frik edhe sex provoni pak.

Offline

 

#5 27.03.2010 11:32:18

28 orgazma
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 15

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

ne shkallen e nje pallati dhe per me teper ne ora 3 te drekes.... dhe jo vetem qirje po dhe marrje ne goje + thithje lafshash te pidhit

Offline

 

#6 16.08.2010 23:00:19

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

ne nje varke shume te vogel ne mes te nje ishulli nme greqi .. jaq fort jam qire saqe lekundjej varka e ikisha frike mos mbytesha se isha ne shume shume thellsi

Offline

 

#7 25.10.2010 09:31:27

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

un ne maje te lisit

Offline

 

#8 04.01.2011 00:32:48

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

Ne shkall te koridorit

Offline

 

#9 04.01.2011 08:01:52

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

valla kam qi ne lift ne kosov knaq jem qime te fort kem ba

Offline

 

#10 04.01.2011 14:47:05

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

Sex interesant dhe shume i lezetshem me eshte duk, kur kam bere sex ne masage center. Ishte fantestike dicka sepse ishte ambienti shume romantik me qirinje te ndezur dhe nje muzik i leht, poashtu edhe une e kisha trupin e lyer me vaj komplet hmmmmmmmmmm

Offline

 

#11 09.01.2011 15:37:34

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

Mbasi që jemi naturistë, seksin e bëjmë më së miri në plazhë apo në ujë në deti, un i kapem shoqes mbas shpine kshtu që është seks shum i lezetshëm, apo duke u rezitur kinse po e ly me krem për mos ta djeg lielli ajo shtrirë në bark e unë i ulem poshtë këmbëve kështu që penetrimi është shumë i lehtë, provojeni mos hezitoni!

Offline

 

#12 14.01.2011 06:20:43

EROSI_01
Guest

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

ne tren (blowjob)
ne discotek :P

Last edited by EROSI_01 (14.01.2011 06:21:07)

 

#13 17.01.2011 04:31:19

koleta
Guest

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

Ne airoportin te Wienes..
Isha duke udhtu Shkup-Wien-Oslo. E ne Wien u dasht me prit afer 4 or per me mar avionin tjeter per ne Oslo..E gjat udhtimit per ne wien e njoftova nje pidh koxha bukuroshe..e deri sa mrim ne Wien e hanger foren..E ne aroport te Wienes e qiva 1 or...Per pak ke tum zan nje stjuardeze qe i kontrollon biletat...hahahah...po ska lidhje edhe mem pas zan se edhe at e kisha qi...

 

#14 25.01.2011 18:45:24

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

Djalo e pse e ke nofkën "Koleta" a marohesh që je mashkull?

Offline

 

#15 26.01.2011 13:09:48

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

vera qeka pa shpenzime....akullorja e kujto varken anije, akullore, zemra, imagjino me ja fut i pordh e fillo te drridhet varka...ashtu si thuke ti duhet te ishte fundos...e kallta, shpirti...kuridori ska shkalle mi lale...pranej quhet koridor eshte shesh kalimi i rrethum me mure...vallahi oj ti koleta, aeroporti vjenes o aeroporti me fucked up qe mun te existoje...imagjino qe policia atje eshte vigjilente...do kishe perfundu ne faqe te pare te gazetes...ika i here se u lodha...a se harrova, un skom bo naihere sex...jom virgin...kshu qe me lejohet me lon komente per tjeret...no hurt feelings...just kidding...hahahaha...shnet e pare...

Offline

 

#16 29.01.2011 03:47:52

magjupja
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2010
Posts: 14

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

te vorret

Offline

 

#17 29.01.2011 11:21:16

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

magjupja wrote:

te vorret

hahahahahahahahaha

Offline

 

#18 26.02.2011 18:15:57

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: Vendi më i çuditshëm që keni bërë seks...

tung e kallta aje mir si po kalon pse bre qe sa er pote shkruj edhe pota shenoj msn e nuk po lajmrohesh gjentellmeni@live.de

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting