FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.12.2010 16:05:22

X U X !
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2010
Posts: 42

BASTI

BASTI

Une jetoj ne Prishtine . Shkaku qe me shtyri ta shkruaj kete rrëfim është një seks-bombë , një zonje me emrin Nagjije . Nagjija momentalisht eshte diku ne diaspore , eshte 40 vjeqare por per moshen e saj mbahet me mire sesa vajzat e sotme 25 vjeqare . Nagjija ne fakt eshte shoqe e mamit tim qe nga femijeria e hershme . E une , prej se kam filluar ta di se cka eshte pidhi , gjithmon jam kallur pas saj . Vinte shpesh ne Prishtine , ndersa mua me se shumti me pelqente kur vinte veres . Veres ishte aq terheqese saqe cmendesha pas saj . Ishte muaji gusht kur zonja Nagjije lajmeroi se do te vinte . Prinderit i kisha ne dete , keshtu qe isha vetem ne shtepi . Ajo ishte e ndare me shune se dy vjet nga burri i saj dhe e kishte nje vajze ( Merita e ka emrin ) , e cila atehere ishte 17 vjeqare dhe e cila jetonte me te .
Une ate dite e pergatita dreken , e ftoha veren dhe i nervozuar e prisja me padurim cingerimen e ziles se deres .
Me ne fund erdhi . Kishte te veshur nje kemishe te bardhe e cila ishte e shperthekuar ne menyre shume provokuese , keshtu qe i shihej gjimbajteja e bardhe me rrjete . Cicat i kishte te madhesise diku treshe por dukej te ishin shume te forta . Poshte kishte te veshura nje pale pantollona te bardha te ngushta te tejdukshme , keshtu qe qarte i vizatoheshin tangot e bardha me rrjete te cilat sigurisht ishin ne komplet me gjimbajtesin . U perqafuam qysh ne hyrje te deres . Une sikur e deshiroja dhe e shtrengova kah vetja ne menyre qe t'i ndjeja cicat e saja ne gjoksin tim dhe vertet ishin te forta si guri . I ndihmova rreth gjesendeve . Ajo u nis para meje keshtu qe ia shikova vithet - te forta , te ngritura , pra te perkryera . Belin mund t'ia mbertheja me duar . Thene shkurt , ishte nje pidh shume , shume i forte !!!
Ate dite ne Prishtine ishte teper nxehte . Para ngrenjes deshiroj qe te pastrohej . I mori gjera nga valigja dhe shkoj ne banjo . Kur e degjova dushin duke punuar , ngadale u afrova deri te dera e banjos ne menyre qe ta shikoja per vrime te celesit . Zemra me rrihte 200 per minute ndersa ne karin tim maksimalisht te ngritur , cdo damar me pulsonte . U gjunjezova para bires se celsit , shikova ne ate vrime por asgje nuk mund te shikoja sepse peshqirin e kishte vendosur ne varesen i cila ishte vendosur nga ana e brendshme e deres . U stepa .
Nuk mund te besoja se nuk mund ta shihja te lakuriqur . U ktheva ne kuzhine dhe e sevova ushqimin . Isha i perndezur gjer ne dhimbje . Ajo hyri ne kuzhine ne nje pale shorcet te ngushta te cilat me shume zbulonin sesa mbulonin pidhin e saj . Nga ana e perparme shorcet i kishin hyre ne vijen e pidhit , lart kishte te veshur nje kanotiere te bardhe te ngushte nen te cilen mund te vereheshin qarte majat e cicave . E shikova qe nga koka e deri te thembrat dhe nuk mundi ta zbuloje shikimin tim te kenaqshem . Zonja Nagjije ose nuk me verente se si e shikoja ose shtirej budallaqe . U nis kah bari qe te merrte kotat per vere , ndersa shorcet i kishin hyre ndermjet vitheve te bukura ndersa ato i mbulonin vetem 2/3 e vitheve . Kari me ishte ngritur dhe vizatohej ne brekt qe i kisha te veshur . Ajo me shikoj po shtirej kinse nuk po e verente karin tim te ngritur . U ul prane meje dhe mbushi gotat me vere . Duke ngrene biseduam per shume gjera , pinim vere dhe per befasin time te madhe , ajo me pyeti se a kishte ende vere .
- Natyrishtt , i thashe dhe e sodha edhe nje shishe nga frigoriferi . E hapa veren dhe e vazhduam biseden po tani ne dhomen e ndejes .! Ajo u ul ne ken ndersa une ne kolltuk . Ne nje moment filloj biseda per vajzen e saj meriten . E kishte pare meriten nje nate duke u vetkenaqur ne dhomen e saj po sikur nuk e kishte te qarte se si ishte e mundur qe Merita te derdhej aq zhurmshem edhe pse e dinte se ajo ( zonja Nagjije ) ishte ne benese . Une e degjoja ndersa kari im ishte shume i ngritur . M'u desh qe ta nderoja poziten qe te mos me shihte ashtu te tensionuar ndermjet kembeve . Vera tashme kishte filluar ta " zinte " keshtu qe gradualisht u lirova , ajo sic edhe ajo . Pastaj me pyeti se a ishte kjo gje normale , pasi qe isha moshatar me Meriten , qe ajo te kenaqe 5-6 here brenda nates ? Paksa u habita , gje kete qe edhe ajo e verejti , keshtu qe me trimeroj duke me thene se me te une mund te flisja per cdo gje , dhe se do te mbetej fshehtesi e jona . Pas ketyre fjaleve , une u lirova edhe me shume dhe i tash se kjo ishte nje gje normale sepse edhe une e tundja perafersisht aq here ne dite . Ajo qeshi dhe me tha qe te ulesha ne kanape . Kur u lua , m'u mu afrua dhe e mori doren time ne te veten dhe shikoi ne te . Me tha: aq shume po e tundke , ndersa nuk ki ke duart me kallo . Dhe perseri filloi te qeshej , ndersa edhe une qeshja . E pime edhe shishen e dyte te vers . Ajo u ngrit dhe u nis kah kuzhina . E percolla me shikim ndersa kisha ndjenjen se ajo qellimisht i dredhonte vithet derisa ecte , qe te me provokonte . Kari perseri mu ngrit . Ajo u kthye edhe me nje shishe dhe duke mos me pyetur , e hapi dhe na i mbushi gotat .Perseri e filloi biseden per Meriten , sikur ta dinte se Merita me terhiqte , tha se e dinte se Merita ishte e virgjer dhe se ishte kureshtare sa i perket seksit dhe frikesohej se mos do te fillonte te bente seks me dike i cili nok do ta kete dert qe ajo te mos mbetej shtatezene . Ate tashme bash mire e kishte " zene " vera , keshtu qe fliste shume haptas . Nisi te ngrihej , pak u kalamend dhe ra mbi mua . Ne menyre mekanike e kapa per belin e lakuriqur por nuk e mbajta aq forte , keshtu qe njera dore me reshqiti ne cicen e saj , ndersa ajo mu ul ne preher . Nuk u ngrit po qeshej , por edhe une qeshja , dorene nuk e largoja nga cicat e saja dhe meqe u ul ne prehrin tim , e dija se ajo tashme e kishte ndier karin tim te forte ne vithet e saja . Sapo u ul qe te dy duart i terhoqi mbi koken e saj dhe i mbertheu per koken time dhe e terhoqi kah e vetja dhe leht me puthi ne faqe . Meqe vazhdimisht ajo ishte ne levizje , cica e saj u vendos edhe me mire ne doren time , nuk guxoja t'ia shtrengoja vetem lehte e mbaja . E ndjeva majen e cices ne doren time , ndersa kari im me pulsonte ashtu sic me rihte zemra . Me tha se kahere ndaj meje kishte ndier nje kenaqesi te veqante , te njejten gje ia thash edhe une . U ngrit dhe qendroi para meje ashtu qe pidhi i saj ishte nja 10 cm para syve te mi , tamam mund te shihja nen shortce pidhin e saj te vizatuar . M'u duk se e kishte nje vije te vogel te qimeve mbi pidh ndersa tere pjesa tjeter dekuj te ishte e rruar . Ajo filloi ngadale te luhatej sipas rritmit te muzikes qe vinte nga radioja . Me kapi per dore dhe me luti per vallezim , une u ngrita ajo me mbeshteti per trupin e saj ashtu qe cicat e saja i mbeshteti per gjoksin tim . Me njeren dore me mbante per dore , ndersa tjetren e vendosi ne vithet e mia . Une e mbaja per dore ndersa tjetren e vendosa pothuajse mbi vithet e saja . Nuk prekeshim me pjeset e poshtme te trupave sepse nuk kisha deshire qe ajo ta ndiente karin tim te ngritur . Bisedonim dhe vallezonim ndersa ajo me ate dore me te cilen mbaheshim , e leshoi doren time ne vithet e saja , ndersa te veten e vendosi mbi vithet e mia , keshtu qe me mbeshteti kah vetja . Tani trupat na u bashkuan , ndersa ajo patjeter se e ka ndier karin tim ne trupin e saj , njesoj sikur une qe i ndjeja cicat e saja ne gjoksin tim . Lehte me fliste ne vesh , keshtu qe frymemarja e saj per perndizte edhe me shume . M'i shtrengoi vithet dhe tha se sigurisht vashat kallen pas ketyre vitheve edhe perseri qeshi . I thash se nuk e di , nuk jane deklaruar . E ajo me tha : - E di une . Edhe une jam femer dhe e di se c'duan femrat . Une u ula ndersa ajo ma vendosi koken mbi preher dhe u shtri ne shtrat . Me pyeti se me sa vajza kisha bere dashuri deri me ateher , ndersa kur i thash se isha i virgjer , ajo nuk mundi te besonte .
Nje djalosh kaq i bukur edhe nuk e ke permbledhur asnje femer me tani ? - bertiti ajo nga habia .- Po ti je si mjalti , mund ta kesh cilendo femer , Merita me ka thene se kur ke qene atehere te ne , te gjitha shoqet e saja jane dashuruar ne ty , ndersa mua me duket se edhe ajo vete eshte e cmendur pas teje .
Une e shikova me habi dhe e pyeta se cfare eshte ndjenja ne seks , ndersa ajo qeshi duke me thene : - Zemer ajo kenaqesi nuk mund te pershkruhet .
Pasi qe me tha se mund ta pyes per cfaredo qofte , e pyeta : E kur ke bere ti seks per here te pare ?
Ajo me tha : - Deshiron te ta them te verteten ? I kam pasur 17 vjete njesoj sikur edhe Merita tani .
Duke folur keshtu ajo fjeti ne preherin tim . E lejova qe te flinte ashtu dhe kur sipas frymemarrjes ndjeva se ishte thelluar ne gjume , ngadale njeren dore e vendosa ne cicen e saj , cica e saj ishte e forte , e shtrengova pak me shume , ajo nuk levizi fare . Pastaj vendosa qe t'ia shihja cicen lakuriqe , ngadele e kapa skajin e kanotieres dhe lehte e ngrita , cica e saj ishte ashtu siq e kisha paramenduar , flisja me vete se isha cmendur por kisha nevoje qe ta kapja cicen e saj ashtu te lakuriqur , perseri lehte e kapa cicen e saj ajo flinte pa ndier gje pastaj ia shtrengova pak cicen , ajo nuk reagoi , me dore kaloja mbi majen e cices kari me pulsonte mbi koken e saj fillova t'ia ledhatoja cicen nuk reagoi perseri fare sigurisht ishte e dehur , keshtu qe nuk ndiente asgje apo vete me lejonta qe ta prekja . U ndala sepse frikesohesha ne mos do ta zgjoja . Pastaj me njeren dore e kapa per vithesh te cilat i kishte te forta . Perseri u qarta por deshiroja qe ta kapja per vithet e lakuriqura . E futa doren nen shorcet e saja dhe me krejt doren ia kapa vithet , karin ngadale e ferkoja per fytyren e saj ndersa vithet ia mbaja forte . Mu desh qe ndalesha pak sepse filloi te levizte . Ishte tashme ora 10 , u ngrit me puthi prene buzeve dhe me deshiroi nate te mire , shkoi ne dhomen pane simes per te fjetur mua sperma me goditi ne koke , i zhvesha shorcet i mbylla syte dhe fillova ta tundja , e paramendoja zonjen Nagjije duke ma tundur karin , derisa une isha symbyllur dhe e tundja ajo kishte dale nga dhoma , une pak vone u hetova , kur i hapa syte pashe se ajo po shikonte ne drejtim te karit tim pastaj me shikoi mua , Mbeti e humbur nga pamja , por edhe une u shqetesova , desha qe ta mbuloja karin por nuk kisha me cka , duke e pare shqetesimin tim ajo me tha : - Me fal te lutem por me duhet te shkoj ne tualet , ti vetem vazhdo . Derisa ajo ishte ende ne tualet , une u ngrita . E di se ishte eksitur sepse e kishte pare karin tim me gjates 22 cm ne ereksion te plote , i mora shorcet dhe vrapova ne dhomen time .
Ne mengjes me vinte turp , ajo tashme ishte zgjuar dhe e pergatiste kafjallin , kur hyra ne kuzhine dhe e pashe vetme me breke dhe gj-mbajtese , perseri mu ngrit kari , ajo normalisht mu afrua dhe me puthi , sikur te ishte plotesishte e veshur , i ngula syte ne cicat e saja . Gji-mbajtese i kishte te tejdukshme keshtu qe shume mire ia shihja cicat , breket e  saja ishin tango , keshtu qe shume mire i dukeshin vithet e saja te forta , ndersa kembet e saja te bukura jepnin pershtypjen sikur te ishte 25 vjeqare .
Duke me pare se si e shikoja , me tha : - Pse me shikon ? po une ndaj teje mund te ndihem e lire , bile te rri prane teje edhe lakuriq , ndersa une ty te kam lare kur ke qene i vogel . Mos u turpero , nuk eshte asgje ajo qe ke bere mbreme . Perseri ma ngriti karin . Nuk e di as si kam ngrene , as cka kam ngrene , sepse ajo u ul prane tavolines vetem ne gji-mbajtese keshtu qe i shikoja vetem cicat . Pas kafjallit une shkova ne banjo dhe e tunda karin duke menduar per ate . Dola nga bonjoja ajo tashme ishte veshur dhe me tha se i duhej te shkonte diku per te kryer nje pune dhe kur do te kthehej , me tha se kishte deshire qe ta dergoja diku ku njeresit kenaqen . Tere diten mendova se ku mund te shkonim dhe ne fund me ra ndermend nje diskoteke ku sidomos te premteve behej nje atmosfere shume e mire . Ajo erdhi diku rreth ores 17:00 , nuk dukej te ishte e lodhur edhe pse mendova se do te hiqte dore nga dalja pas dites me ngarkese .
Me tha :- A ke menduar se ku do te me dergosh sonte ? Natyrisht ... dhe i tregova vendin se ku kisha vendosur te shkonim .
Super - tha dhe shkoi te pastrohej . Por une perseri nuk munda ta shihja neper vrimen e qelesit ai peshqir i qire me pengonte . Pasi qe ishte heret darkuam ne shtepi se bashku me nje shishe vere dhe filluam me pas te pergatiteshim per te dale .
Une isha ne dhomen time , u zhvesha ne breke qendrova prane pasqyres dhe e nxora karin ( vertet kam nje kar te madhe ) sapo i vesha breket ajo trokiti ne dere dhe pa e pritur pergjigjen e hapi deren .
- Me fal - tha - do te kisa dashur te me ndihmosh qe te vendosim se bashku se cka te vesh une , dua qe te krenohesh me mua sonte . Ne duar i mbante 2 fustane , njeri ishte i bardhe dhe tjetri i kuq , i thash se kuqja me pelqente me shume . Shkoi qe te vishej , kur u paraqit para meje , ajo ishte bere nje seks bombe , fustani i saj ishte shume i lehte shkonte mbi gjunje ne te vertete nja centimenta nen vithe , ishte shume i gjere keshtu qe gjate ecjes rreshqiste neper kembet e saja . Shpina e saj ishte pothuajse teresisht e lakuriqur , shihej qart se nuk kishte gji-mbajtese . Iveshi nje pale corape te zeza me katrore te medhenje ndersa ne kembe kishte kepuce me take te holla te te nje gjatesie prej rreth 10 cm floket i kishte te leshuar ndersa ne kombinim me buzekuqin e saj ajo ishte bere femra me e bukur ne bote . Une mbeta pa fryme i thash se nuk dukej si vashe e re ndersa asaj kjo gje i pelqeu . Rreth ores 22:00 ne u nisem kah diskoteka . Kur u ul ne veture vetem atehere pashe se corapet e saja i vinin vetem deri te kofshet sepse ku u ul , iu pa skaji me rrjete qe ishte pak mbi skajin e fustanit . Ni diskoteke ishte tollovi teper e madhe , mezi depertuam , me kapi per beli dhe ngadale canim masen e njerezve . U terhoq para meje , e mbeshteta trupin tim per te sajin dhe e kapa fort per beli arritem deri te tavolina jone sepse tashme e kisha rezervuar . Ne vendin ku ne ishim vendosur , ishte edhe nje cift , ishim ne gjysme-eresire , asaj i porosita vere , nisem ta vallzonim . Edhe po te deshironim, nuk mund te ishim larg njeri-tjetrit . Vallzonim dhe pinim mua bash mire me " zuri " vera , por edhe ate po , ne nje moment e kaper per withesh nuk u verejt asnje shqetesim tek ajo , me shikoj drejt ne sy dhe pastaj edhe ajo me kapi mua per vithesh , pasi qe ishte tollovi nuk e perqendroja vemendjen se mund te me shihte kush . Luantim sentish keshtu qe e terhoqa prane vetes , me nje dore me kapi per qafe me terhoqi dhe me puthi ne veshe . I teri u dridha ndersa ajo e leshoi koken mbi supin tim , kari mu ngrit ndersa ajo kete sigurisht e ndjeu dhe qellimisht kemben e saj e mbeshteti ndermjet kembeve te mija . Neper koke me sillej mendimi , cka tash ? A te filloj ta prak edhe me tutje apo jo ? cka nese hidherohet ? cka nese i thote nenes sime se e kam prekur ? E lejova ate qe ajo te shkonte tutje , une nuk guxova . U ulem pas nje vallezimi te gjate , vera pak na kishte leshuar por ajo nuk u dorezua , keshtu qe porositi ende . Qifti prene nesh ishte i dehur tej mase , ai ia shparthakoi asaj kemishen dhe ia puthi cicat duke mos i ndier per ne .
Une tash : - I lumi ai .
E zonja Nagjije me shikoi dhe me puthi ne faqe , e mbeshteti koken time ne supin e saj dhe filluam te bisedonim per ate cift .
Une i thash asaj : -Hajde te veme bast se do t'ia fuse doren nen breke .
- Ajo tha : S'ka teori , ve bast me cka te duash se nuk do ta beje kete .
- Me cka po hyjme ne bast ? - e pyeta . - Thash me cka te duash . Une qesha dhe si me shaka i thash : - Nese ai ia fute doren ne breke , do te ma futesh edhe ti mua doren nen breke .
Ajo filloi te qeshte dhe tha : - Po do te beje kete , por mire , pasi qe ai nuk do t'ia fuse doren 100 % e pranoj kete bast , por cka nese ti humb ?
- Deshira jote , veprimi im i thash .
- Mire , atehere ti... - u ndal pak - prit te mendoj pak ...eh atehere ti do te vraposh nje gjiro rreth shtepis dhe nga kopshti do te ma kendoshe nje kenge nen dritare .
Mundet i thash - ma jep doren - basti u vu .
Pinim dhe prisnim se c'do te ndoshte , ai filloi qe ta prekte neper pidhe por mbi fustan .
I thash zonjes Nagjije : - edhe pak edhe ti humb .
Ajo qeshi dhe tha : - te shohim se kush do te humbe . Ne ate moment vajza qe e kishim perballa i shperthakoi pantollonat e te dashurit , ia nxori karin dhe filloi ta tundte . Zonja Nagjije shikonte pa fryme , une e shfrytezova tollovine dhe e perqafova , futani iu ngrite pothuajse deri te breket , une e shikova ate ne kembe ndersa ajo e shikonte vajzen e cila ia tundte te dashurit te saj .
Me tha : - kjo eshte me mire se ta shikosh nje porno film . Ndersa une i thash : nese do te vazhdojne keshtu , une duhet qe te shkoj ne WC qe ta tund .
Nuk kaloi as nje mimute mashkulli u derdh , e terhoqi brenda pantollonave , u pershendeten me ne dhe shkuan .
Ajo tha : kush do te vrapoje sonte i lakuriqur rreth shtepis ? Dhe filloi te qeshte .
- Eh jo , nuk do te bej kete ...
- Do ta besh do ta besh , sepse po te humbja une ti do te me kishe detyruar qe te ta fusja doren nen breke !
Ora ishte rreth dy pas mesnate kur ne u nisem per ne shtepi . U futem ne veture , une dhe ajo mjaft shume te dehur . Sapo u ul , ia pashe breket e kuqe me rrjete . E pyeta se ku i blente ato brekte aq provokuese .
- Eeeh , more djale ... ti po me shikon mua nen fustan a ?- me tha dhe filloi te qeshte .
Aritem para shtepis , sjo me tha : - hajde zhvishu lakuriq , do te besh nje gjiro rreth shtepis , e une po shkoj qe te rri te dritarja dhe do te pres qe te ma kendosh kengen .
U zhvesha , para se te arrija nen dritare e cila ishte krejt prane tokes , karin arita qe ta sillja ne pozite gjysme te ngritur , ne menyre qe ajo te vuante pak per te . Ajo ishte ulur ne dritare keshtu qe fustani krejt i ishte ngritur , une mund t'ia shihja vithet dhe nje pjese te brekeve . Ne dore e mbante nje gote me vere , kur u ndala para saj i thash : Zonje , ashtu sic do te thoni une do te veproj .
Ajo u vendos me mire ne dritare tash me keme te hapura fustanin e ngriti edhe me shume keshtu qe tash shikoja drejt ne pidhin e saj .
Ajo me tha : - Afrohu tek une . Kur arrita nja 1 meter prane saj ma dha goten me vere dhe tha : - Pi dhe kendo kengen . Kari mu ngrite edhe me shume , ajo shikonte drejt ne te .
Tha : mashalla cfare kari ...
E mora karin ne dore , iu afrova dhe ia mbeshteta ne gju , i thash : Hajde tani ti me kendo mua , por ne mikrofonin tim . Ajo u ngrite me nje poteze , e zhveshi fustanin e saj , mbeti vetem ne tangot e kuqe , nuk mund te besoja se e shihja zonjen Nagjije ne ate gjendje para vetes . E kapi me te dy duart . tha : - Kete kar vetem une do ta ledhatoj dhe do ta perpunoj tash e tutje . Filloi te ma tundte por aq forte saqe une menjehere fillova te derdhesha . Sperma ne rurrile filloi te perplasej neper cicat e saja , por kari nuk mu ul , ajo vazhdoi te me tundte me njeren dore ndersa me tjetren mi mori koqet ne dore dhe filloi te mi shtrengonte por lehte , pastaj ma shtrengoi me cica neper spermen e cila rridhte neper cica , ma tundte . Une isha teresisht i humbur , ndjeva dhimbje ne bythen time . Shikova ndersa ajo gishtin e saj te mesem e kishte futur ne bythen time , e mori karin e futi ne goje . Deshironte qe ta terin ta fuste ne gojen e saj por nuk mundi , dy-tri here u ngulfat por nuk hoqi dore . Perseri u derdha por kesaj here e mbusha gojen e saj me sperme . Ajo e kaperdinte edhe karin tim edhe spermen , e nxora ndersa ai edhe me tutje qendronte i ngritur , e pastaj ajo tha : Me pelqen kari yt qe e ke aq te madh .
Pas kesaj ajo u ul ne dritare i largoi breket anesh dhe me thas : Hajde tani ti lepima pidhin .
Une u gjunjezova dhe e futa gjuhen ne pidhin e saj te lagur , ajo filloi te klithte ia lepija forte e ajo ferkohej here per hunden time e here per gjuhen time , menjehere u derdh . U ngrite derisa ajo ede me tutje bertiste une me kare e godisja neper cicat e saja ashtu duke u derdhur . U ngrit dhe me puthi , por kesaj here ma futi gjuhen e saj ne goje duke me mbajtur per kar me njeren dore .
Me tha : A do te me kishe rrasur ti tani kete kar te mire e te madhe qe e ke ?
Kari im menjehere reagoi ndaj ketyre fjaleve duke u erektuar perseri .
Po por duhet te me ndihmosh .
Ajo qeshi dhe tha : Eja brenda . Qeshi dhe shkoi te pastrohej , ne nderkoh une u futa brenda dhe isha i gatshem qe ta bombardoja zonjen Nagjije . Pas pak ajo hyri ne dhome , teresisht e lakuriqur , ashtu siq isa edhe une . Ajo menjehere mi kthehu vithet duke u mbeshtetur per muri , u ngrita menjehere e kapa per vithesh dhe nuk e di si e kam qelluar pidhin e saj , por shtu siq isha ne kembe me nje levizje te ashper ia rasa deri ne fund .
Nxehtesia e pidhit te saj per nje moment kaloi ne trupin tim . Kjo ishte nje ndjenje shume shume e mire . Me vone jam bindur se zonja Nagjije ishte shume me e mire se shume femrat te reja e te bukurat . Isha vetem i vetedijshem se ia kisha futur brenda dhe nuk mendoja se sa kara kishin qarkulluar neper brendesine e shpelles se saj e cila ishte plot me margaritar .
Isha i lumtur se ne ate moment pikerisht kari im gjendej ne pidhin e saj ! Fillova ta qija edhe me shpejt e ajo filloi te klithte dhe u mundua te me thoshte qe te isha me pak i ashper , mirepo nuk mundja ta degjoja . Koka me burbullonte si granate e viatnamit . Cmendesha kur shikoja se si ia fusja dhe ia nxirja , ndersa meqe e beja kete me kembe pamja ishte briliante !
Sidomos me perndizte momenti kur ia nxirja dhe ne moment shihja buzet e zgjeruara te pidhit te saj te lagesht dhe te nxehte ne te cilin pastaj perser ia fusja deri ne fund... Hyja ne te gjithnje e me thelle dhe me forte . U ndjeva me i madhe se edhe vete Napoleoni !!! E terhiqja forte per vithesh , sikur deshiroja qe kari im te arinte deri te fyti i saj . Isha prane kulminacionit dhe as qe mendoja qe ta shtija aritjen e orgazmes ose qe t'ia nxirja jashte , ndersa ajo kete e ndjeu dhe vete edhe me forte ngulej ne karin tim... Ndjeva se sperma po me rridhe neper koqe... U ndjeva teper i lumtur ne ate moment , e nxora karin jasht ndesa nga pidhi i saj i shkateruar rrjedhe lumi i lengjeve... Ajo prej diku u mori nje facilete ( PALOME ) qe ti fshinte lengjet dhe te pergatiste terrenin per seancen tjeter... Vetem mund tu them se ato momente te perjeturara seksuale me zonjen Nagjije do te mbeten te paharruara per mua sa te jete jeta .
Pidhi i saj eshte i pakrahasueshem... S'ka me pidh T'NAGJIJES .

Offline

 

03.12.2010 16:05:22

AdBot
Advertisements

#2 09.03.2011 13:39:23

bjondina hot
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2011
Posts: 5

Re: BASTI

shh ebukurrrr ohhhh fantastikeee,,do me pelqente te perjetoja eune si kjo gruaja.

Offline

 

#3 11.03.2011 21:34:33

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: BASTI

Po me pelqen qe ke nerva me lexue ket roman!

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting