FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.03.2010 13:49:54

Alby
i/e regjistruar
Registered: 13.03.2010
Posts: 10

Seks në park

A ju ka ndodh ndonje her te beni sex ne park?Une kam pas rast pas qe u njoftova me nje vajze e dola me te, ishte rreth ores 12 te nates

Offline

 

13.03.2010 13:49:54

AdBot
Advertisements

#2 11.06.2010 12:16:06

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: Seks në park

Po   isha ne sherbimin ushtarak  dhe en shqori em dy shok slloven pim mjafte, dhe rreth orse 21.00 na shoqroi nji serbe ne tavolin, dhe sllovent tani te dehur , ajo me shiqoj ne sy  dhe me tha ajri i paster do na bente pune. Dhe kafeneja ishet buze parku , dhevazhduam te ecnim te evtmuar pasi kaluam 200 metra nga ty, me ndali dhe  filloj paprimtas te me puthe dhe ja ktheva edhe une  dhe shume shpejt  shkoj poshte dhe  ma  nxerri karin dhe filloj te ma thithte , dh ashtu filluam  te  sdeshemi dhe dikur  ja hjeka  edhe  brekt  dhe ja thithsha  pidhin sikur  69  na pelqeu shume. dhe  ne fund e vendosa ne bari  dhe ja futa karin krejt ne pidhe, ohhhhhhhhh  sa lezet kurr  at knaqsi nuke kam perjetua se sa kur u qijtem  ne park. dhe ishte ehra e pare dhee fundit  qe takova  at  serbe.

Offline

 

#3 09.10.2010 13:59:04

ankandi
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2010
Posts: 22

Re: Seks në park

ihaaa
une sex ne park kam ba kur jam kan 8 vjeq. qy.

Offline

 

#4 15.10.2010 17:53:14

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Seks në park

hehhehheheh   po bre si jo ma lezet ska.heheh.sex me tut.pervoj interesante

Offline

 

#5 19.10.2010 21:01:55

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Seks në park

Shum e vertet FATALJA, jo vetem qe pervoj intersante, por edhe me se e lezetshme. Sa her me bie ndermend, hmmm .... ma mir s´po foli :)

Offline

 

#6 02.12.2010 19:01:03

pejonka039
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2010
Posts: 19

Re: Seks në park

Alby wrote:

A ju ka ndodh ndonje her te beni sex ne park?Une kam pas rast pas qe u njoftova me nje vajze e dola me te, ishte rreth ores 12 te nates

po mka ndodh edhe 2 jon kon.. naten natyrisht.. edhe 2t jon kon shum mat vjeter pothuaj ka 20vjet e ma shum  mat vjeter se une
PS. une kom qef me u qi me te vjeter 50 e mbi.. po edhe te ri po... veq ma kom knaqesi met tvjeter

Offline

 

#7 02.12.2010 21:48:23

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: Seks në park

EDHE UNE PO JU BASHKANGJITNA JUVE ME EXPERIENCE TE MIRE - KUR TE BEJSH SEX NORMAL KENAQESI E MADHE QE KREJT PAJTOHEMI DHE ME NDRYSHUE NDONJEHERE NGA RUTINA E NJEJTE NE SHPI E BEN SEXIN ME INTERESANT DHE EKSITUES. ARSYJA KRYESORE QE ME PELQEN TE QIJE NE PARK ESHTE SE JE VET ME PARTNEREN DHE AJO BERTET DHE ULERIT PA MASE SA TE DUAJ, MUNDESH TE JA RRESH VITHET PA FRIKE SE PO TE NDEGJON KUSH DHE KJO ME EKSITON JASHTE MASE!!

Offline

 

#8 02.04.2011 18:21:40

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Seks në park

nooo, kurre

Offline

 

#9 03.04.2011 09:58:53

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Seks në park

ahaha sexy girl provoje tash

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting