FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.06.2008 22:47:02

Sweet_boy
Guest

Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

N'cilen  pozicion a pot cilen menyre do e perdorinit per nje sekse me te qendrueshu, met forte  dhe qe do tju mbetjej ne kujtes per kohe t'gjat!!!
Nese di per disa  pozicion te veqanta  Trego !!!
                   
                                                    ...je i mirseardhur me Koment !!!
                                                                                         __Respekt per ju...

 

28.06.2008 22:47:02

AdBot
Advertisements

#2 29.06.2008 00:02:47

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

Kembetet lart :P:P:P

Offline

 

#3 05.07.2008 19:09:10

bubulinna
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2008
Posts: 14

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

ka shum pozita qe mpelqejn mbrapa para anash

Offline

 

#4 08.07.2008 14:13:56

Djali
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2008
Posts: 4

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

Une preferoj ta mbeshtes te dashuren time pas murit, dhe ta qij fort nga prapa, duke i shkulur floket

Offline

 

#5 14.07.2008 21:00:25

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

misioneri , definitivisht , si nita si ceku hehehe

Offline

 

#6 15.07.2008 13:49:05

dardi77
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 14

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

[img][/img]http://bams-world.com/albums/userpics/thumb_010.jpg[img][/img]
Keshtu kisha pas deshire me zene njeren nga aneteret, nese kam ditur ta postoj foton, dmth nga prapa.

Offline

 

#7 15.07.2008 13:49:48

dardi77
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 14

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

[img][/img]http://bams-world.com/albums/userpics/thumb_010.jpg[img][/img]
Keshtu kisha pas deshire me zene njeren nga aneteret, nese kam ditur ta postoj foton, dmth nga prapa.

Offline

 

#8 28.06.2009 01:13:52

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

dogs stile

Offline

 

#9 28.06.2009 22:00:54

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

FATALJA wrote:

dogs stile

edhe mu njashtu

Offline

 

#10 02.07.2009 07:00:17

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

mua me pelqen nga mbrapa se keshtu mi kap edhe sisat e floket si dhe ne kembe un hipur atij ose mbeshtetur per mur
me shume kam qejf te rri une siper dhe ta drejtoj un

Last edited by slutty_iva (02.07.2009 07:03:09)

Offline

 

#11 02.07.2009 08:01:52

ylberbeli
i/e regjistruar
Registered: 02.07.2009
Posts: 7

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

mbrapaa

Offline

 

#12 02.07.2009 08:04:53

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

slutty_iva wrote:

mua me pelqen nga mbrapa se keshtu mi kap edhe sisat e floket si dhe ne kembe un hipur atij ose mbeshtetur per mur
me shume kam qejf te rri une siper dhe ta drejtoj un

o iva hata je

Offline

 

#13 09.11.2009 08:13:10

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

te gjitha oreee..veq pak em shum "kalerimi"

Offline

 

#14 10.11.2009 08:31:56

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

me pelqen nga mbrapa se hyn me thelle dhe kur kaleroj

Offline

 

#15 10.11.2009 14:45:32

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

me pelqen doggyy dhe pozita misionarit , kam qef ta kem fytyren e partnerit perballe ne menyre qe t'i shof reagimet e fytyres dhe ta puth partneren

Offline

 

#16 01.12.2009 22:15:45

arlindi>o.t.r<
i/e regjistruar
Registered: 01.12.2009
Posts: 15

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

Vetem nga nbrapa

Offline

 

#17 05.04.2011 12:24:27

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Në cilën pozitë keni qejf me bë sex...???

kalerimi dhe doggy style  ;)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting