FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 18.10.2008 11:17:30

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Mendoj pa përvoj qe ska pas kur vajz as ne dashni as ne shtrat :P:oops::P

Offline

 

18.10.2008 11:17:30

AdBot
Advertisements

#2 18.10.2008 13:42:54

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

me pervoje te me knaq

pa pervoje ska qka me duhet

Offline

 

#3 18.10.2008 18:31:07

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

valla nita edhe une te kisha knaq, e kishe pervu pervojen, temeeeeeeeeeeeeeeeee :D je e re hala une i kom 20 po tu kisha dok si mi pas 5000 per tyyyy :D ama imellin kontaktojm

Offline

 

#4 19.10.2008 00:36:59

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

eshte dallim i madh .. DHe pse nuk ka te keqe ..Nuk kerkohet naj nivel  itelegjenese apo intelekti ne kete pune ... Vetem se megjithate ka dallime.

Personalisht kam dy femra me te cilat kam kontakte te rregullta . Dhe dalimet jane te medha dhe pse secila e ka ate lezetin e vet ...

Offline

 

#5 22.10.2008 18:42:48

Naniiiii
i/e regjistruar
Registered: 22.10.2008
Posts: 16

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Shume pytje me vende Tina,
Simendoni neqofte se doni te shkone shembulle ne Tiran duhete te shkoni me Taxi e emerrni shoferin me prevoje apo shoferin paprevoje neqofte se emerrni pa prevoje aj dotejumbyte dikund. Njeriu me prevoje ne Sex takendaq zemren,shpirtin pamarre parasysh gjinin sigurishte keni ndegju ose edhe ekeni provu (kudheme dhembi shkon gjuha) desha tethem se prevoja eban te veten ...............

Offline

 

#6 09.11.2008 00:07:14

alban shehu
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2008
Posts: 17

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

valla femrate i dojn meshkujt me pervoj sidomos ata te martuarit shum pi dojn se po thojn ata din me qi ma mir se krejt ahaahhuhuaauah ashtu eshte kush se ka provu em te martum mos te pret ma shum po le ta provon

Offline

 

#7 28.06.2009 00:11:11

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

me pervoj normal

Offline

 

#8 01.07.2009 10:08:50

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

mua me pelqejne me pervoje por edhe pa pervoje ata te virgjerit
i kam qire 3 te virgjer deri tani e u kenaqa
mvjen per te qeshur kur i shoh se sdine cfar te me bejne

Offline

 

#9 02.07.2009 06:55:03

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

iva singel je ti?

Offline

 

#10 29.07.2009 20:07:31

xxx edmir xxx
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2009
Posts: 6

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

provoja esht kryesore ne kenajsine e te berit seks

Offline

 

#11 31.07.2009 15:38:40

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Nita_GV wrote:

me pervoje te me knaq

pa pervoje ska qka me duhet

Po ashtu edhe une mendoj si kjo shoqja...me pervoj normal,qe te kenaq

Offline

 

#12 31.07.2009 15:43:01

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

,bukuroshja ka qef me pervoj normal si qdo femen , bukuroshe kqyree pm se te shkruva diqka , hin en msn qe mundesh,

Offline

 

#13 23.08.2009 20:02:20

ariu55
i/e regjistruar
Registered: 23.08.2009
Posts: 7

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

ju pershendes e ma se shumti femrave qe deshirojn mashkull me pervoje, sepse knaqesija ma e madhe eshte kur mashkulli ka pervoje e kushe deshiron mashkull me pervoje urdheroni pershendetje nga Ariu55

Offline

 

#14 23.08.2009 20:04:40

ariu55
i/e regjistruar
Registered: 23.08.2009
Posts: 7

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Te pershendes bukuroshja sexi, ju e meritoni nje mashkull me pervoje, sepse qenkeni edhe ju me pervoje, e kure te takohen dy me pervoje aty suksesi eshte i 100% nga Ariu55

Offline

 

#15 23.08.2009 20:06:54

ariu55
i/e regjistruar
Registered: 23.08.2009
Posts: 7

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Mashkulli pa pervoje eshte sikur te hangesh mishe te pa zier, femrave nuk ju duhet mishi pore knaqesija

Offline

 

#16 23.08.2009 20:18:16

cromo
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2009
Posts: 6

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Po them se sigurisht qe se mashkulli qe ka pervoj eshte shum me frytdhenes ne krevat se sa nje i papervoj.Por ja qe ne "hamshoret" shqiptar kur vjen puna te pervoja themi se un kam pervoj si asnje tjeter...e ku ta di une ndoshta rall ndonjeher kan par pervec pidhit te grues vete...Mendimi im eshte se nese gruaja nuk kenaqet me plot kuptim te fjales athere per mua nuk thiret sex...Si zakonisht  na shqiptaret e kemi si zakon te sos pun vet e per femren se caj koken shum...mendoj se pa i shkuar lengu nga pidhi rreke dhe piskama  seshte sex por quicki e ajo eshte tjeter eshte rast emergjence per te dy partneret...tung nga cromo...eshte mendimi im por ndoshta gabohem...

Gra e vajza shqiptare knaqne pidhin sa te muneni se vjen koha kur sen nuk te vyn pidhi...por me mend...

Offline

 

#17 23.08.2009 20:28:56

ariu55
i/e regjistruar
Registered: 23.08.2009
Posts: 7

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

une ju preferoj si grave ashtu edhe burrave qe shfytezoni keto organe sa ma shume qe eshte e mundur se dikur edhe me deshte nuk mundeni por do ti bani vetem per se randi, prandaj shfrytezoni dhe mos humbeni kohe, se cdo sekond eshte i vlefshem, kete e them nga pervoja.

Offline

 

#18 24.09.2009 14:13:18

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

o pidha ma mire ashte me pervoj se ja di renin dhe ta kenaq pidhin ta bane uje krejt , e pastaj ta tere , ok nese doni me provu ejani po ju pres bukuroshet e forumit.........

Offline

 

#19 24.09.2009 14:13:49

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

o pidha ma mire ashte me pervoj se ja di renin dhe ta kenaq pidhin ta bane uje krejt , e pastaj ta tere , ok nese doni me provu ejani po ju pres bukuroshet e forumit.........

Offline

 

#20 29.09.2009 08:23:37

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

me pervoje eshte me e mire por edhe kur eshte fillestar me pelqen t'a drejtoj une. me eksiton

Offline

 

#21 11.10.2009 22:43:53

parapu
Guest

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

wrong

Last edited by parapu (11.10.2009 22:45:50)

 

#22 11.10.2009 22:45:09

parapu
Guest

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

i kam qire 3 te virgjer deri tani e u kenaqaOk Thuj si te dush karin npidh e ke pat, d.m.th 3 te virgjer te kan qi FINITO

 

#23 11.10.2009 22:51:27

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 23:05:06)

Offline

 

#24 11.10.2009 22:54:17

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 23:05:19)

Offline

 

#25 03.11.2009 08:30:13

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Me pervoj eshte me mire,i din rregullat e kenaqesise !

Offline

 

#26 17.11.2010 15:31:28

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

Pa pervoje nuk i duhet as dreqit :P

Offline

 

#27 17.11.2010 18:14:36

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

slutty_iva wrote:

mua me pelqejne me pervoje por edhe pa pervoje ata te virgjerit
i kam qire 3 te virgjer deri tani e u kenaqa
mvjen per te qeshur kur i shoh se sdine cfar te me bejne

ik mi kare paske qi ti te virgjer po ashu te thojn meshkujt per ti ber qejfin karin sa her kam prish virgjiritetin me femra si puna jote uhuuuuuuuuuu

Offline

 

#28 02.12.2010 08:08:45

qiforti
i/e regjistruar
Registered: 30.11.2010
Posts: 21

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

femrat qe kan nevoj ta shijojn prevojen ne sex le te lajm ju pre magjister dr sexi.

Offline

 

#29 06.04.2011 10:02:16

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Deshironi mashkullin me përvoj apo pa përvoj

qka po mendoni o pidha se ka mashkuj pa pervoj?!!!, Ne diten e sodit te gjithe e kan mendjen te seksi

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting