FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 14.05.2010 09:01:43

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Dua femër...

pershendetje pidhat si ju kam ?

sdi kto javt e fundit  kam ndi shum nevojen per nje femer  qet jav pernimend kam qen zemer e vetmuar  desha te pyes nese ka ndonje ktu qe eshte e interesuar ose per lidhje ose vet vetem per sex  ska rendesi vendi ne cilin qytet te kosoves ashtu aty ku te jet vi un e marr me makin  i garantoj qe do ndahet e kenaqur per gjdo gje qe do bej me mua sidomos ne sex do me kerkoj pra 

pres pergjigjie qoft ktu qoft ne MP

Offline

 

14.05.2010 09:01:43

AdBot
Advertisements

#2 19.05.2010 13:41:24

esmira
Guest

Re: Dua femër...

ja ku jam une

 

#3 19.05.2010 14:14:19

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Dua femër...

ooooooooo esmira nale veten loqki

Offline

 

#4 19.05.2010 17:01:28

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Dua femër...

asmira me kontakto ne pm  ose te jap addn dhe flasim ne msn

Offline

 

#5 26.05.2010 23:21:27

buroshja
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2010
Posts: 32

Re: Dua femër...

a je per seks ti e boj mas miri jom e etun per seks qetahs jom qullak i kom shti gishtat n pidh  ohohoh hajde ama karin tond qijem knaqem n pidh ohoh
PO DU SEKS

Offline

 

#6 31.05.2010 10:23:24

Dardani89
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 32

Re: Dua femër...

haha hajde te un mos i shti gishtat un pidh se  tkisha knaq une qe mo as gishta as sen skishe shti un pidh :P

Offline

 

#7 15.06.2010 17:21:10

Getuaarta
.......Femer_Xix_.......
From: Getuaarta
Registered: 03.01.2010
Posts: 54
Website

Re: Dua femër...

Ather do vish te une the do te jap pidh unne ...

Offline

 

#8 16.06.2010 11:16:14

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Dua femër...

Getuaarta wrote:

Ather do vish te une the do te jap pidh unne ...

getuarta  me shkrauj ne mesazh privat   me jep nr e tel ose  emailin ne msn  flasim dhe kudo qe te jesh do vi  per ty pasi qe po me jep pidhin  heren e par ma jep ti pidhin herav tjera  pidhi yt do te te thot thirre prap  se aj po e bojka mas miri

Offline

 

#9 16.06.2010 14:43:12

Getuaarta
.......Femer_Xix_.......
From: Getuaarta
Registered: 03.01.2010
Posts: 54
Website

Re: Dua femër...

e boj mas miri wrote:

Getuaarta wrote:

Ather do vish te une the do te jap pidh unne ...

getuarta  me shkrauj ne mesazh privat   me jep nr e tel ose  emailin ne msn  flasim dhe kudo qe te jesh do vi  per ty pasi qe po me jep pidhin  heren e par ma jep ti pidhin herav tjera  pidhi yt do te te thot thirre prap  se aj po e bojka mas miri

E shenn foto qe e kom ashtu do te jem me ty...

Offline

 

#10 16.06.2010 23:57:51

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Dua femër...

Getuaarta wrote:

e boj mas miri wrote:

Getuaarta wrote:

Ather do vish te une the do te jap pidh unne ...

getuarta  me shkrauj ne mesazh privat   me jep nr e tel ose  emailin ne msn  flasim dhe kudo qe te jesh do vi  per ty pasi qe po me jep pidhin  heren e par ma jep ti pidhin herav tjera  pidhi yt do te te thot thirre prap  se aj po e bojka mas miri

E shenn foto qe e kom ashtu do te jem me ty...

dukesh shum hot dhe e eksituar ne foto por un do te eksitoj me shumm do te ta lepij ate pidhin tend deri sa te te qmend komplet

Offline

 

#11 19.06.2010 16:55:22

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Dua femër...

ti per mu je oh ohh ,, une per ty jam Ahh ahhh :P sen sna ka mbet per ty na vjen keq :)

Offline

 

#12 22.06.2010 21:00:43

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Dua femër...

e boj mas mirri a smujte najkun tejter me desht me lyp per seks vqe qitu ke met a? a pi don 10euro ta qes ni kurv shko qije ose ni shoqe?
per 1jav e hek gajle ?haver
seee free qysh pe sho deri te plakesh spaske me nxonnn.

Offline

 

#13 26.06.2010 22:09:14

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Dua femër...

hahaha nije more kto 10 eruo  o ti nuk mbledhi un xingrrima   

free ose mem pagu ajo  e ti paguj qashtu qysh koke msu

Offline

 

#14 25.02.2011 12:57:32

arditi
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2011
Posts: 3

Re: Dua femër...

kush da kar jam un ktu veq per te qir femra

Offline

 

#15 14.03.2011 13:57:22

meraklia
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2011
Posts: 5

Re: Dua femër...

edhe une jam per :P

Offline

 

#16 18.03.2011 16:51:31

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Dua femër...

uuu ky djali qe e bon masmirti na ka harru krejt me siguri e ka kap naj nje per P. edhe ja ka shkel anej kufiri hahah

Offline

 

#17 30.03.2011 01:12:42

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Dua femër...

hahahhaha  britanezja     ka shum koh qe skom hi ktu, ama   po e shoh qe spo bojka me u largu, tpakten jo pa te knaq edhe ty :D

Offline

 

#18 04.04.2011 17:08:01

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Dua femër...

kur te duash ti angela, po deshe dhe tani ne qast

Offline

 

#19 05.04.2011 12:34:44

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Dua femër...

qka po flitni ashtu vajza, vetem po thoni jemi ketu, po hajdeni ska problem per qirje jemi gati apo jo djem ;)

Offline

 

#20 06.04.2011 21:35:09

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Dua femër...

a ka femna bre?

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting