FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.05.2011 17:32:19

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010
Posts: 16

Si mendoni ju...

Fjala "dashuri" duket si fjala me e prostituuar dhe ne jetojme ne nje varreze te madhe erotike, se ciles i mungon ajri. Per shembull, ne ditet e sotme, asnje nuk e shqipton me me seriozitet shprehjen "Te dua". Njeriu nuk eshte gje tjeter, vecse "kafsha qe dashuron".

"Dashuroj, pra ekzistoj. Elementi erotik, eshte ne bazen e ndergjegjes njerezore"

JO PA QELLIM E KAM SHKEPUTUR KETE FRAGMENT NGA LIBRI I FILOZOFIT TE QUAJTUR MARION.

Te dashur miq, po ju si mendoni ne lidhje me kete teme.

A eshte me mire te jesh dashnor ose dashnore apo te jesh i dashuruar ose e dashuruar?

Offline

 

09.05.2011 17:32:19

AdBot
Advertisements

#2 10.05.2011 10:46:09

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Si mendoni ju...

do i le fillozofikat thjesht gjdonjeri duhet  qe te flas ate qe ndjen ne zemer, vertet ndoshta ndodh qe nje shumice e madhe e njerzve i thot nje person fjalen te dua sepse ju esht ber thjesht dhe monoton ose dhe si shprehje disa njerz kan deshir qe te e ndegjojn fjalen Te Dua ndoshta se paku nje her ne dit per te marr sigurt dhe nej mbeshtetje qe i dashuri apo e dashura e don, por ne fakt ndoshta vetem per te ndjeh veten pak me te sigurt ne lidhje.

une per mendimin tim them qe aqe me rralle qe e thuash aq me te vlefshme jan keto dy fjal.
dhe vete rrall shum e them:):)  :) :):):):):):)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting