FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 16.06.2011 20:33:01

i_nxehti
i/e regjistruar
Registered: 20.03.2011
Posts: 8

A ka femra për seks këtu?

per mamit  qe jan te nxehta ne keto momente dhe  ju pelqen te bisedojn per sex ne telefon 044 702 404 ky eshte numri im veq zile ban te thirri une ske nevoj me shpenzu ti...te pres...ose ne msn...live me webcam...

Last edited by i_nxehti (12.05.2013 01:11:43)

Offline

 

16.06.2011 20:33:01

AdBot
Advertisements

#2 28.06.2011 16:23:36

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: A ka femra për seks këtu?

o  robt  ti  cifsha  edhe  mamin ta  cifsha pidh  e  both a  pederin  e  mamit  ta  cifsha  a

Offline

 

#3 08.07.2011 20:18:44

i_nxehti
i/e regjistruar
Registered: 20.03.2011
Posts: 8

Re: A ka femra për seks këtu?

[

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting