FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 10.07.2011 21:47:30

swimmer
Guest

pershendetje nga swimmer

ju pershendes te gjithve nga tirana te gjithave ju goca qe ndodheni ne kete forum,shpresojm tia kalojm mir dhe sa me shum argetim,ajo femer pa dallim moshe qe ndihet e interesuar mund te kontakotj me mua ne add time te emalit,gjithashtu mund te me gjeni edhe ne fb nepermjet emailit,true-love20@live.com

Last edited by swimmer (10.07.2011 22:45:54)

 

10.07.2011 21:47:30

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting