FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 24.04.2009 22:32:11

Akrepi
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2009
Posts: 8

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

pershendetje?

Offline

 

24.04.2009 22:32:11

AdBot
Advertisements

#52 20.05.2009 14:48:27

EiSeeL
Guest

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

Super ;)

 

#53 07.06.2009 21:15:54

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

BUKUR DUKESH SUKSESE NE STUDIIME

Offline

 

#54 21.07.2009 15:06:08

karuci
Guest

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

ajo shoqja yte paska gogja cica

 

#55 22.07.2009 11:54:26

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

jonila te pershendes shum sexy po dokesh

Offline

 

#56 24.07.2009 07:01:27

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

pidh i fort koke :D

Offline

 

#57 28.07.2009 14:26:59

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

oh cfar pidhi i mire

Offline

 

#58 30.07.2009 21:26:46

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

jonila tash mos ki dert ka met qi rezart taqi me qkoq president i bolonjes u bo

Offline

 

#59 08.08.2009 13:05:50

edison
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 6

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

pershendetje sijeni

Offline

 

#60 08.08.2009 13:07:54

edison
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 6

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

pershendetje enderuar jam nga kosova mekeni pelqy jasht mase nese jeni e interesura  te keni nje mik nga kosova  mund te me shkruash  ne msn tim florenti_222@hotmail.com per pak dit do te jem en durres e shifemi ju mirepres

Offline

 

#61 08.08.2009 13:08:09

edison
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 6

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

pershendetje enderuar jam nga kosova mekeni pelqy jasht mase nese jeni e interesura  te keni nje mik nga kosova  mund te me shkruash  ne msn tim florenti_222@hotmail.com per pak dit do te jem en durres e shifemi ju mirepres

Offline

 

#62 08.08.2009 13:09:08

edison
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 6

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

pershendetje enderuar jam nga kosova mekeni pelqy jasht mase nese jeni e interesura  te keni nje mik nga kosova  mund te me shkruash  ne msn tim florenti_222@hotmail.com per pak dit do te jem en durres e shifemi ju mirepres

Offline

 

#63 10.08.2009 01:03:23

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

shume e bukur jonila ...mpuuuuqqqqq

Offline

 

#64 11.08.2009 16:38:30

slutty_iva
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 67

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

shume e mire je jonila
komplimente
shpresoj t ja kalosh mire ketu

Offline

 

#65 19.08.2009 23:48:07

Eros
i/e regjistruar
Registered: 19.08.2009
Posts: 8

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

po shum pidh i fort qenke moj ti lepisha themrat

Offline

 

#66 26.08.2009 10:03:24

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

nje foto nudo ta shikonim ate pidhun tend nuk do ishte keq,si thua

Offline

 

#67 01.09.2009 16:07:46

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

je  yll  dhe  qdo  te  mir  per  ni  farmaciste  te  ardheshme

Offline

 

#68 22.01.2010 10:56:07

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

Na kalle krejt oj gjan po je taman si Artistet e hollivudit je xix far po ska njeri qe se deshiron nje vajz si ty   ja edhe un po pres ne rend per te njohtu  me gjith shpirt kam deshir se je Zan mali e ndjell PAsion dhe eros te qdo mashkull e tek un  ME KAKKLE DHEDOGJE me bukurin tande
TE pres ne msn syri_k@hotmail.com

Offline

 

#69 04.02.2010 18:52:46

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

Bukur jonila te uroji suksese no coment e bukur koke pershendes

Offline

 

#70 05.02.2010 18:21:24

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

je  shum  e  bukur  ska  koment

Offline

 

#71 24.06.2010 12:51:05

gjilani1
per pidh vdes
From: gjilan
Registered: 23.06.2010
Posts: 12
Website

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

Jonida si je zemer ? a don te bisedojme ni qik  zemer? tung ta puthsha syrin mu ne mes qao, klm

Offline

 

#72 16.07.2010 12:12:21

aironman
i/e regjistruar
Registered: 16.07.2010
Posts: 9

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

E PASKE FYTYREN SI ENGJELL QENKE SHUME E MIRE HALLALL

Offline

 

#73 21.07.2010 15:50:02

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

shume bukur dokesh bukuroshe

Offline

 

#74 03.08.2010 08:46:17

karipunetor
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2010
Posts: 12

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

Janila jam nje katolik nga Kosova

Offline

 

#75 03.08.2010 08:47:15

karipunetor
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2010
Posts: 12

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

a mundemi me kriju lidhje, se po kam problem ne Kosove nuk po ka katolike, e une jam katolik i mire

Offline

 

#76 24.08.2010 10:19:25

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

sexy  ...je  shum  a

Offline

 

#77 22.01.2011 23:09:03

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

Jonila! Vetëm suksese, por shpresoj se i ke pyetur k¨ta shokët që të vendosësh fotot e tyre këtu? Dhe një her ju uroj suksese dhe jetojeni jetën, se ajo kalon shumë shpejt!

Offline

 

#78 06.04.2011 10:47:14

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

jonila-nga-tirana wrote:

hi te gjithve

une jam Jonila nga Tirana, por ndjek studimet ne Itali.
jam 25 vjece dhe tani jam viti i 6 per farmaci ne Universitetin me te njohur te botes ne Bologna.
per kete forum me treguan disa miq te mi dhe une morra guximin me u register dhe ja po jap edhe disa foto te miat.

uroj te jeni te gjithe mire dhe me shendet.

Pershendetje Jonila,

Mire se vjen dhe po me pelqejn fotot e tua shume e bukur qenke

Offline

 

#79 24.04.2011 01:16:47

T'jap
Guest

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

pidh pa behane :D:D:D

 

#80 09.07.2011 23:03:40

bigdick
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2011
Posts: 8

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

shume pdh je patriote

Offline

 

#81 20.07.2011 18:52:30

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Pershendetje nga Jonila nga Tirana

JE E INTERESUAR PER LEZBIKE NESE PO TREGO.......babygirle86@live.com

Last edited by FATALJA (20.07.2011 18:53:49)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting