FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 21.03.2008 17:45:44

blody-hooker
i/e regjistruar
From: L.A hawthorne
Registered: 21.03.2008
Posts: 3

Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

eshte knachsia jem me kan pjes e ktij forumi >pa dyshim qe ideatori per krijimin e ni forumi t`till eshte  sexual maniac  hauahah jo thjesht joke eshte shum Njeri i nxeht edhe i dhon mas sexit emri jem nuk osht me rendsi mundeni mem thirr pidh pasiqe e till ioom ose hooker eheh LUV YA;);)


live life -make sex

Offline

 

21.03.2008 17:45:44

AdBot
Advertisements

#2 23.03.2008 00:39:49

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

Mirë se na erdhe çiki. Kalofsh bukur në forumin tonë erotik. :)

Last edited by Pompuesi (19.05.2008 01:06:27)

Offline

 

#3 23.03.2008 23:44:49

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

Mire se vjen
caste te mira ne forum

Offline

 

#4 24.03.2008 15:24:12

francezi
i/e regjistruar
Registered: 23.03.2008
Posts: 17

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

PIDHIIIIIIIIIII MIRE SE ERDHE

Offline

 

#5 24.03.2008 17:23:32

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

Nita, ia paske ndreqë mirë titullin. :)

Offline

 

#6 24.03.2008 23:37:31

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

Mire se ke ardhe pidhuc ne Forumin erotik  :D

Offline

 

#7 26.03.2008 01:28:32

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

HAJDE MIRESEERDHE PIDHO

Offline

 

#8 18.04.2008 23:47:29

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

hej  nje pershendetje  me  guh prej  pidhit  e trupit  e pak pushim ne  cica   edhe  ka lugi qafes  ne  buz  dhe  prap  deri  ne pidh  aty  najj  2  or  te  mira pa u  nal  me   guh

Offline

 

#9 20.04.2008 15:00:35

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

Mir se erdhe.

Offline

 

#10 27.04.2008 19:05:55

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

piqkooooo mire se te pruni zoti ishalla muj nxan naj kar per me ta nxan frymen hahaha

Offline

 

#11 18.05.2008 20:54:41

meti
i/e regjistruar
Registered: 18.05.2008
Posts: 4

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

pidhaqoke

Offline

 

#12 22.07.2008 00:05:42

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

mir  se  ju gjej  o njerz te  mir

Offline

 

#13 15.10.2008 14:18:28

next
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2008
Posts: 11

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

e_dua_pidhinn@hotmail.com   kush don naj pidh me shkru me mu e pres ne msn :D

Offline

 

#14 22.11.2009 22:52:55

mendii
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2009
Posts: 11

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

a doni kar oh femra

Offline

 

#15 25.12.2009 02:30:46

besnik
ketu jam ne qdo koh per juuuu
From: mitrovica
Registered: 07.09.2009
Posts: 39
Website

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

:cool:

Last edited by besnik (04.11.2010 01:17:51)

Offline

 

#16 06.05.2010 12:45:59

raif kashtanjeva
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 4

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

ej kjo tina ka gojë të bukur dhe ia hangsha edeh pidhin se e ka të mirë si gojën thojnë ashtu edhe pidhin, kush ia lëpin kësaj tinës ka bëër punë të madhe...pidh se jo mahi e ka si kuti kur të hyn në të hapet si qershi e derdh lëngun në ët katër anët....

Offline

 

#17 11.05.2010 20:22:43

rrushii
i/e regjistruar
Registered: 11.05.2010
Posts: 7

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

pershendetje nga rrushi

Offline

 

#18 15.05.2011 02:29:55

Lepie super pidhin
i/e regjistruar
Registered: 15.05.2011
Posts: 5

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

Kerkoi femer qe don sex te shpesh ne ch jom ne kantonin e zyrihut.
Duet tkeni met vertet deshir et jeni shum aktive nesex.
Jom kshtu sex te perditshem me pelqen shum.

Offline

 

#19 19.06.2011 21:28:55

kalipso toni
i/e regjistruar
Registered: 18.06.2011
Posts: 7

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

jam ne kosove kush deshiron lidhje me kontaktoni .....

Offline

 

#20 29.07.2011 16:49:04

mergimi
i/e regjistruar
Registered: 24.06.2011
Posts: 25

Re: Ohhhhhhhhh - Përshëndetje nga pidhi...

pidhi pershendetje nga une edhe te uroj kalo qaste te bukura dhe shfrytezo rastin ta gjesh ndonje karmadh qe ta kenaq pidhin, i tille jam une mos hezito me kontaktu me mue. ndihesh tamam  e lumtur mbi 7pal qiej kisss llokum te pershendesssss

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting