FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 16.01.2011 02:51:59

magjupja
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2010
Posts: 14

Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

ka tet her ndite pidhi mlaget  natete qiana me burrin tem po apet si qeshme rjedh longi i pidhit
buri e ka karin e fort  kur jena martue qike ka tri her tasht  kazon mu dembelav veq dy here po kaniher hren e dyt e len ngjyst

Last edited by magjupja (16.01.2011 02:52:34)

Offline

 

16.01.2011 02:51:59

AdBot
Advertisements

#2 16.01.2011 10:00:46

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

ahhahahhhhhhhhh magjupe tri her si thojn seks

Offline

 

#3 17.01.2011 07:51:50

qiforti
i/e regjistruar
Registered: 30.11.2010
Posts: 21

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

qe ki munges sexi lajm te ngij kar

Offline

 

#4 17.01.2011 08:32:23

qiforti
i/e regjistruar
Registered: 30.11.2010
Posts: 21

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

ty botha potu lagke se pidh ski ti

Offline

 

#5 17.01.2011 22:49:38

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

:D :D

Offline

 

#6 18.01.2011 02:21:01

kari22cm@hotmail.com
Guest

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

magjupja wrote:

ka tet her ndite pidhi mlaget  natete qiana me burrin tem po apet si qeshme rjedh longi i pidhit
buri e ka karin e fort  kur jena martue qike ka tri her tasht  kazon mu dembelav veq dy here po kaniher hren e dyt e len ngjyst

me te te ngi kar nuk mundet kurkush se pidhi nuk ngihet kurr veq me te qij te kisha qij,e per me te ngij jo.

 

#7 20.01.2011 10:32:01

Mbinjeriu
i/e regjistruar
Registered: 19.01.2011
Posts: 13

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

kari22cm@hotmail.com wrote:

magjupja wrote:

ka tet her ndite pidhi mlaget  natete qiana me burrin tem po apet si qeshme rjedh longi i pidhit
buri e ka karin e fort  kur jena martue qike ka tri her tasht  kazon mu dembelav veq dy here po kaniher hren e dyt e len ngjyst

me te te ngi kar nuk mundet kurkush se pidhi nuk ngihet kurr veq me te qij te kisha qij,e per me te ngij jo.

Fol per veti se e paske bibilush dhe nuk koke i qendrushem hiq.
Me kon kjo magjupja pidh i mire ja kisha qi ate pidh mire,sa ja kisha shtu edhe ma shume apetitin per seks.

Offline

 

#8 20.01.2011 14:01:48

auditori 38
i/e regjistruar
Registered: 28.12.2010
Posts: 12

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

nese don me u qi me kar  te madh  oj magjupja merre msn dhe bisedojna bashk sa her don  ne dit te qi deri sa te dhemb pidhi    ky esht msn i im lajmrohu ne ket msn  bukuroshi_38@live.com

Offline

 

#9 23.01.2011 02:25:58

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

oj magjupe po veq llafe paske be rrobt ti qifsha , pse su lajmrove po veq qet  tema pa lidhje ...

Offline

 

#10 21.02.2011 15:57:12

asdreni
asdren
From: prishtina
Registered: 20.02.2011
Posts: 14
Website

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

ooo nese don mu qi 5 her ne dit edhe me ta mrri prushin lajmrohu te un ooo llokum pidh he  llokum./

Offline

 

#11 21.02.2011 15:58:32

asdreni
asdren
From: prishtina
Registered: 20.02.2011
Posts: 14
Website

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

jo 5  her po 100000 her oj zemer lajm oj zemer me shkruaj ni privat./zemro/ta kisha lipi pidhin ./ 10000 her

Offline

 

#12 29.04.2011 23:47:05

maximus
Guest

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

apo muj qini bre hiq lene more magjupen rahat se nese ja lshon ajo "grejaqt" mos vetdi a mos  ekni ndegju ate shtosin me magjupen :-)?

 

#13 02.05.2011 06:47:27

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

ncnc djem jue paskeni bo ketu si te ishit ne live sex page... me duket disa nga ju po ngaterroni faqettt e internetit kjo sa e pash qenka faqe diskutimesh per sex ju njeri ben pyetje apo kerkon keshilla ju thuani hajde te uneeee  see  kam karin e madh shum palidhje!!!!!!!!:Pve:P LOL:P:P:P:P:P

Offline

 

#14 02.05.2011 13:30:19

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

chili girl mir eki valla po ta jepi qaty ni 5 se ne banka te shkolles ktyne her se po ta rroka ka niher hahahaa:cool:

Offline

 

#15 02.05.2011 13:31:04

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

chili girl mir eki valla po ta jepi qaty ni 5 se ne banka te shkolles ktyne her se po ta rroka ka niher hahahaa:cool:

Offline

 

#16 03.05.2011 07:24:12

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

kar_trashii wrote:

chili girl mir eki valla po ta jepi qaty ni 5 se ne banka te shkolles ktyne her se po ta rroka ka niher hahahaa:cool:

thx kar_trashi  amo qate 5 shtoja dhe nje plus:)  lol......... jo nganjeher po shpesh hereeee muaaahhhhhh;)


hajde jepja pra ti nje kshilll asajjj zonjes

Offline

 

#17 07.06.2011 01:54:46

Quni Vogel
i/e regjistruar
Registered: 07.06.2011
Posts: 5

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

oj magjupe nese nuk ke lind femij ather eshte kjo normal a nese ke lind femij ather ty duhet deri sa te vjen burri ne shtepi prej pune ti duhet veq 5 burra me i qije dmth burri yt me kan i 6 ti e kur ta ban qeshtu ather edhe ty te lodhet botha e pidhi e demelavesh si burri yt

Offline

 

#18 05.08.2011 13:56:47

pejanibmw
Guest

Re: Nga 8 herë në ditë pidhi më laget

po ti nese je kaq shum per kar laimrohu ka djem qe qesi femrave lypin na per ket pun jemi laimru ne ket faqe

te pershendes

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting