FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.08.2011 00:54:42

karioshtkanqsiae_femres
i/e regjistruar
From: gjermani
Registered: 08.08.2011
Posts: 9

Si e qiva polaken grun e Shefit ne Piceri(ngjarje vertet ne gjermani)

Isha disa muj ne at Piceri dhe punoja edhe en kuzhin por kur kishte shum porosi edhe dergoja ushime neper shtepi ku porositeshin.Shefi ishte Rumun dhe gruan e kishte polake kishin nje djal te vogel qe shume e doja ishte i bukur dhe shpesh i thoja Shefices se ty te ka ga nga bukuria ajo vetem qeshte ,nje nat pasi pate pun shum u desht qe te dal te dergoj ushqime se shum porosi u ben dhe u vonojshin shum shoferat tjer dhe fillova te voziti kur un u ktheva  kah ora 21:30 ajo pi thot burrit un duhet me shku ne shpi me qu djalin se gjumi pe merr dhe aj i tha qe nuk mundet se ka pun shum ajo ja ktheu dhe i tha po T.... mundet mem qu edhe kthehet, pasi isha un aty  aj um tha qoje ma shpejt edhe hajde se kem porosi shum un dola te vetura ajo erdh me djal dhe hyri ne vetur rruges as 300 metra nuk kemi shku u ndala ne semafor me prit dhe ajo me shiqoj dhe me tha tu kesh ne dy duhet me pas diqka mes vete un mbeta si i shtangun besoni nuk dita si me reagu mendova se osht provokim apo qka po mendon kjo me at duhet me pas diqka kur e disha qe ajo esht Shefica ime dhe gruja e shefit ,e pyta nje edhe nje her se qka mendon qe ne te kem mes vete dhe ajo prap tu kesh ma ktheu ke diqka qe me terhjek tan kohen qysh kur je ardh me punu te na dhe ja ktheva kisha pas deshir me dit se qka se nuk je e para qe me thua kshtu prap keshi me at buzqeshjen e saj qe ma qoj karin meni her .Rruges per ne shpi ajo um kallxoj qe javen tjeter burri i shkon ne Rumani dhe osht vet e djalin e qon te nana i thash ok shihemi dhe kur e qova ne shpi e shtini djalin dhe me tha hajde kqyre dhomen e djalit hyna mbrenda dhe e pash ishte dhom e mir por e mira e saj ishte se kur u ktheva me dal jasht ajo ishte para meje dhe mu afru te me puth u puthem me ni epsh te madh qe kurr njeher se kam perjetuar ja shtina doren posht dhe ajo nuk kishte pas brek vesh  pos fustanit te shkurt i thash nuk ki hiq tha ,jo veres nuk veshi kurr asaj ju kishte lag pidhi i saj dhe un deshta ta qij ayt por ajo tha jo sot ik ne pun se ka shum pun dhe dyshon burri duhet te pritesh edhe nje jav,u nisa per ne piceri po kari im ishte qu nuk disha qysh me ul se u vrejsha e qela dritaren e vetures me hi fllad por kot u ktheva dhe fillova me punu me nje ndjen te keqe se aj ishte edhe Shef por kuptoheshimi shum mir mes vete ,kur e dijsha qe un me grun e tij po filloj diqka qe ati nuk i pelqen.Shkojsha qdo dit por ajo kur ishte aj ne przenc as qe jepke ndonje shenj  bile sikur mos ta njihja ndryshe dhe shkoj ajo jav dhe burri i shkoj per Rumani naten epar qe shkoj aj ajo me tha para se me shku ne pun me thirri ne telefon dhe tha ti sonte rri deri ne fund ne pun pasi qe u ndrrojshim me ren me shku ma heret ne shpi me shok  dhe i thash ok se dot rri.U kry ajo dit qe per mu qdo minut mu duke e gjat sa nje or,kur e kryjta punen ajo tha e tash du qe te vish tek un du qe te ndjen dhe te me ndjesh se kam nevoj se burri kurr nuk me knaq veq me qin por pa ndjenja muj me bo listen qka me ble ushime edhe si te kryn nje her mo nuk mundet, u puthem dhe i thash do ta kesh nje nat te mir dolem nga piceria dhe ajo u nis perpara un mbrapa me vetur dhe ne hymje te rruges e lam qe me lan veturen un ma larg e ajo mem marr me veturen e saj qe mos me pa kojshija vetur te huaj para deres dhe hypa me te dhe shkun ne shpi te saj hym mbrenda dhe sa hym ajo ishte ekallt e hjekur per kar filloj te me puth me gjuh te me lpij dhe ja nis te mi hjek gjinset kur e pa karin tim qe ishte qu si nje vullkan perpjet ja nisi me marr ne goj me lpi e shtike krejt ne fyt deri ju kuqshin syt se nxirrke kur e shtike fell ne fyt ajo me knaqte shum ja kapsha flokt dhe ja majsha mbrenda karin tim qe vetem qka nuk explodojke dhe pasi ma murr si mir ne goj sun u durova dhe e qova ne kam dhe ja nis me desh e ksihte nje trup edhe pse i kishte 40 vite por trupin e kishte si nje 18 vjeqare por ushtronte ne nje fitnes ja nisa me ja shti majet e cicav ne goj vetem nga pak sa per ta ngaxmu dhe duke ja puthur ter trupin te posht  putha edhe pidhin dhe jao me tha ktu e ke ma vshtir eja shtrihemi ne dhom te gjumit dhe shkum duke u puth ne dhom te gjumit ,kur arritem ne dhom te gjumit duke u puth u shtrim dhe ajo i hapi duart dhe tha sonte jam e jota qka dush bom vetem du qe te ndihem e knaqur un fillova me puth rreth qafes e krejt trupin dhe u lshova te pidhi isaj qe ishte i lagur fillova me ja lpi me nje ndjen te zjarrt e ajo vetem leshonte nje bertim qe shpesh u deshke me ja shti gishtin ne goj qe mos te bertas por pra me trupin e saj elastik levizte sun qendorjeke nga ndjenjat dhe un duke ja lepi ajo vetem e perfundoj knaqesine saj dhe leshoj nje bertim qe se kisha ni kurr me par nga femrat tjera dhe me ngrehi lart dhe me tha hajde qijum se um kalle dhe un u afrova duke e puth nga dal vetem ja mbaja ngat majen ekarit se i dua shum para lojat por ajo nuk mundi te duroj me dhe me tha te lutem shtima dhe ja kur ja shtina karin tim ajo filloj te leviz dhe te bertas por un nuk ndalesha duke e qi e ajo me flajte saj qijum shtima karin ma fell  me bente qe ta qij edhe ma shum e qijta deri sa te dyt u bem uj e pidhi saj pasi ajo e kishte kry nje her vetem ishte e ilagur vetem bente shkllup shkllup por nuk munda te qendroj gjat para saj dhe e kryjta ne te dhe e nxorra u afrova ta puth ajo me tha qe ket sex e kishte endrruar gjithmon  dhe me falenderoj dhe u leshua duke ma marr ne goj un isha nga puna pak i lodhur por  pas  pak kohe  mu forcua prap dhe ajo me tha du te me qijsh ne both se kam qef dhe dhe un i thash sonte jan ne dispozicion tendin Shefica ime e dashur kam met qi sa te duash dhe e qijta at nat edhe ne both dhe pas pakohe edhe shum her ne pidhin e saj qe flak qitke por knaqesia ime ishte kur ajo ma murr ne goj karin tim dhe deri sa e kryjta ajo nuk e nxorri prej goje dhe spermen e qoj te posht sikur te ishte ndonje koktej .Para se tu zdritke ajo me tha tash duhet te shkosh qe mos te sheh kush qe po del prej meje por e lam qe te takohemi naten tjeter tek un dhe kshtu ndodhi erdh dhe u qim prap tan naten e kshtu vazhodj deri i erdh burri por edhe kur aj erdh ajo gjente menyra qe te hypte ne veturen time kur vozitesha qe ta qoj ne ndonje vend dhe ta qija ne kerr ishte ndjenj e mir me qi Sheficen por te jem real edhe ndaj shefit kisha nje ndjen te keqe kshtu qe pas disa mujve u desht ta le at pun vetem qe mos te merr aj vesh e ajo nuk ishte e lumtur qe elash un punen por e qimja jon vazhdoj edhe pas deri sa un e njoha nje Mjeke gjermane qe punoj edhe sot tek ajo ne kopshtin e saj dhe e qij thuaj se qdo dit pos vikendev se burri i vjen ne shpi por te qij un  mjeke dhe te ket nje burr kirurg me emer te njohur ne ket Republik ku jam un nuk kisha besu kurr por qka ti bejsh ti thuash nje femre jo nuk te qij osht ma mir me kput karin me gju  se me bajt me vete .(per ket gjermanken dot te shkruaj nje dit tjeter se tani e tri vjet punoj e qij por edhe financiarisht me ndihmon shum se pa kar te shqiptrit sun rrin se qij e nuk di ti them kurr jo se kjo ndjenj te jet ne ket jet .

Last edited by karioshtkanqsiae_femres (10.08.2011 18:15:56)

Offline

 

09.08.2011 00:54:42

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting