FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 09.08.2011 22:01:01

karioshtkanqsiae_femres
i/e regjistruar
From: gjermani
Registered: 08.08.2011
Posts: 9

A ka femra nga Gjermania këtu?

Nese ka ndonje femer afer Mannheimit apo rrethina ne te lajmrohen nese kan deshir per ndonje takim ,jam shum diskret dhe nuk do te zhgenjeheni .shkruani ndonje mesazh dhe do te lajmrohem.tung kalofshi te gjith mir

Last edited by karioshtkanqsiae_femres (10.08.2011 18:20:15)

Offline

 

09.08.2011 22:01:01

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting