FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 05.12.2007 01:08:15

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Femra pos seksit don edhe shume dashuri...

dashuriiiiiiiiiiiiiiiiiii

Offline

 

05.12.2007 01:08:15

AdBot
Advertisements

#2 05.12.2007 02:26:45

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Femra pos seksit don edhe shume dashuri...

Erat, ku eshte dallimi ne mes dashurise dhe seksit sipas teje?

Offline

 

#3 05.12.2007 03:47:41

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Femra pos seksit don edhe shume dashuri...

Psikologu wrote:

Erat, ku eshte dallimi ne mes dashurise dhe seksit sipas teje?

psikologu vetem nje po te them edhe pse ka shum e shum dallime tjera pra SEKSI MUND EDHE TE BLEHET ME PARA POR DASHURIA JO?dashuria dhurohet por nuk blehet

Offline

 

#4 18.02.2008 02:00:48

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Femra pos seksit don edhe shume dashuri...

SEXI PA DASHURI ESHTE SI VERA PA DIELLE E DIMRI PA BORE

Offline

 

#5 17.04.2008 22:53:11

UKA I SHARRIT
s.g reçica tetove
From: MAçEDONIJ
Registered: 07.03.2008
Posts: 36
Website

Re: Femra pos seksit don edhe shume dashuri...

Kënaqësitë në çift

Shumë gra gjatë marrëdhënies seksuale përqendrohen më shumë në kënaqësinë e partnerit dhe e harrojnë kënaqësinë e tyre. Ato kërkojnë të gjejnë pikat favorite të tij. E puthin partnerin nga të gjitha anët, pa guxuar t'i thonë se "më vjen mirë kur ndjej trupin tënd afër trupit tim" ose "më vjen mirë kur më puth në qafë", e të tjera si këto. Çdo grua duhet ta dijë se asnjë burrë kur është në shtrat me të nuk mendon se kofshët e saj janë të trasha. Këtë e mendon vetëm ajo, sepse gratë kanë tendencën t'i zmadhojnë të metat e tyre trupore dhe u mbetet mendja në gjëra të vogla, që askush nga burrat nuk i vë re kur është në shtrat. Gjatë marrëdhënies seksuale gruaja duhet të jetë plot besim. Vetëm konfidenca është ajo që do ta bëjë seksin më të kënaqshëm për të dy, për gruan dhe për partnerin e saj. Fantazitë inspirojnë për jetë seksuale në lartësi të reja të paprovuara.

Offline

 

#6 10.08.2011 00:28:20

lepis pidhin.30 min
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2011
Posts: 3

Re: Femra pos seksit don edhe shume dashuri...

po ska dashuri ska as knaqsi

Offline

 

#7 10.08.2011 20:06:03

maloku
i/e regjistruar
Registered: 22.07.2011
Posts: 21

Re: Femra pos seksit don edhe shume dashuri...

dashuria nuk ekziston kshtu qe bani sex e dashni e venja emnin si te doni


jam vetem per femra te bukura

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting