FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.08.2011 14:48:54

Kerkoj_Femer
Guest

Këkoj femër për të kaluar pushimet verore

une jam Bekimi jam 27vjeqar kerkoj nje femer per shoqeri ne pushime 5 ditore ne bregdetin e sarandes te gjitha shpenzimet e mija nese na pelqen muhabeti mund ta vazhdojm pushimin edhe per disa dit...Femra mjafton te jet komunikuse dhe e paster bukuruija ska randesi shum te jet mesatare te gjitha femrat e interesuarat te me kontaktojn ne 049 514 419 deri me 20.08.2011...

 

11.08.2011 14:48:54

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting