FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.03.2010 15:01:35

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

A ja rruani ju meshkuj pidhin femres/partneres tuaj?

Offline

 

20.03.2010 15:01:35

AdBot
Advertisements

#2 20.03.2010 23:51:21

londonman
Guest

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

Patjeter qe ja rruaj. Po ti ja rruan karin partnerit tend

 

#3 23.03.2010 23:56:24

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

londonman wrote:

Patjeter qe ja rruaj. Po ti ja rruan karin partnerit tend

gjerat jane reciproke ;)

Offline

 

#4 24.03.2010 16:17:16

gazzi
Guest

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

NORMAL BRE ZEMER

 

#5 25.03.2010 00:17:31

pasionanti
i/e regjistruar
Registered: 23.03.2010
Posts: 12

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

zemer ta kisha rruar dhe lare mir pithin tente me pastaj ta kisha lepir edhe bythen dhe ta kisha rrasur karin

Offline

 

#6 25.03.2010 23:40:52

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

pasionanti wrote:

zemer ta kisha rruar dhe lare mir pithin tente me pastaj ta kisha lepir edhe bythen dhe ta kisha rrasur karin

ditke si ta besh nje femer per vete ;)

Offline

 

#7 26.03.2010 09:26:22

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

normal qe ja rruaj  edhe at me frizur dhe pastaj filloj me ja lepi pidhin klitorin e pidhit per ta kenaqur sa ma shum ;)

Offline

 

#8 16.08.2010 22:49:59

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

ka dal mode kjo gje sot

Offline

 

#9 16.08.2010 22:59:59

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

akullorja un kisha pas deshir ty me ta rru pidhin

Offline

 

#10 16.08.2010 23:02:57

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

kar_trashii wrote:

akullorja un kisha pas deshir ty me ta rru pidhin

ne ca modeli do ma rruash?

Offline

 

#11 16.08.2010 23:08:51

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

akullore ty ta kisha rru pidhin edhe te kisha ber me stil ta kisha vizatuar shenjen perparsi kalimi

Offline

 

#12 16.08.2010 23:33:38

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

akullorja ta kisha rru pidhin ta kisha lahn veq ni vi ne pidh masanej ta kisha vizatu ni tatoo ne pidh ..... edhe ne fund ta kisha ilpi pidhin

Offline

 

#13 20.08.2010 22:40:54

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

Akullorja wrote:

kar_trashii wrote:

akullorja un kisha pas deshir ty me ta rru pidhin

ne ca modeli do ma rruash?

akullore ti kisha nuk qimet e pidhit nje nga nje edhe kurr lesh stish dal ma se sum pelqen pidhi me lesh

Offline

 

#14 21.08.2010 16:03:49

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

akullorja une ta kisha rrue pidhin me dhembe

Offline

 

#15 21.08.2010 16:36:24

Alboni0
i/e regjistruar
Registered: 17.08.2010
Posts: 4

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by Alboni0 (08.12.2010 15:11:52)

Offline

 

#16 25.10.2010 09:26:41

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

oj akullore po  rruje vet oj piqk nane, pse a ti pat tha zoti durt rrum a hahaha ... rruje vet ...un temin spe rruj se but e ka e po flen ma me lezet:)

Offline

 

#17 26.10.2010 07:43:47

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

Pak si vone po te pergjigjem Akullore e (qe nuk ta di flavour),
Une i ndihmoj partneres time te rruaj Pidhin se kur e thith dhe lipij kam qejf te jete e paster dhe shpesh e perdori ushqimin gjate seksit si psh nutella dhe pastertia e bene te veten, gjithashtu edhe vete kam qejf te jem i rruar posaqerisht ne Koqe se partneres time i pelqen shum ti lipij - nuk e di se a te pelqejne edhe ty ti thithesh Karin dhe Koqet por nese done mundem te ta plotesoj deshiren!!

Offline

 

#18 31.10.2010 23:15:24

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

kar_trashii wrote:

akullorja ta kisha rru pidhin ta kisha lahn veq ni vi ne pidh masanej ta kisha vizatu ni tatoo ne pidh ..... edhe ne fund ta kisha ilpi pidhin

Si te thuash ti ..... dua edhe kar ne pidh pastaj :cool:

Offline

 

#19 31.10.2010 23:15:53

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

ximiximi wrote:

oj akullore po  rruje vet oj piqk nane, pse a ti pat tha zoti durt rrum a hahaha ... rruje vet ...un temin spe rruj se but e ka e po flen ma me lezet:)

Partneti ma rruan me mua ;)

Offline

 

#20 01.11.2010 06:59:41

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

E dashura Akullora une jam i gatshem te ta plotesoj deshiren - qe ta shijosh Karin dhe Koqet e mia te rruara - lajmerohu ne PM per me shume kontakt dhe erotic chat - te pres

Offline

 

#21 02.11.2010 23:10:03

manekeni
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2010
Posts: 5

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

O ta knaqi Kar, nuk te bjen mend se a e ki te rrum a jo

Offline

 

#22 06.09.2011 14:30:02

astriti123456
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2011
Posts: 10

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

normalisht qe po se du me qi pidh dhe jo pyll

Offline

 

#23 13.09.2011 23:20:19

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

ximiximi wrote:

oj akullore po  rruje vet oj piqk nane, pse a ti pat tha zoti durt rrum a hahaha ... rruje vet ...un temin spe rruj se but e ka e po flen ma me lezet:)

Mos u shqeteso per mua o karafil ;)

Last edited by Akullorja (13.09.2011 23:20:46)

Offline

 

#24 13.09.2011 23:21:01

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A ja rruani ju meshkuj pidhin femres tuaj?

fsh wrote:

akullorja une ta kisha rrue pidhin me dhembe

Mos u mundo se e kam te rruar 12 muaj tvitit ;)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting