FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 14.09.2011 11:42:46

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

aka femer te interesuar me pase partner nje burre te martuar serioz ?

nese dikush don te kete nje burre te martuar per partner dhe  per mardhenje intime per me dale me shetite me u knaqe me qene sikur burre dhe grua ndervehte  atehere lajmerohuni ,ju ofroj diskrecion 100% dhe kenaqesi maximale ,jam nga ferizaj  per me shume shkruani femra dua te jete prej moshes 30 deri 50 vetem mos me qene femra te flliqura por te jene elegante dhe te pasterta  ju lutem mos me keqkuptoni.

Offline

 

14.09.2011 11:42:46

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting