FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 06.08.2010 10:41:15

Endera
i/e regjistruar
Registered: 05.08.2010
Posts: 3

Mos e shkatroni veten

O njerz, a nuk ju vie turp nga vetja juaj dhe nga Zoti i juj qe shef ne cdo moment ,dhe shef se cka shkruni dhe cka veproni. A nuk ju vjne turp para prinderve tuaj ,nenes qe ju rriti me mundime dhe ju dha nje edukat te paster shqipetare, e ju e moret at edukat te shkive , a nuk ju vjen turp dhe rend qe nje dite do jeni edhe ju prinder te moshuar,keni rritur femij djem dhe vajza...e si do ju duket pastaj juve qe reja juaj te hyn ne keto forume dhe te shfryn epsh me meshkuj...si ju duket vajzes suaj te hyn nje mashkull, dhe te flet me epsh dhe te ja m'posht nderin ai ,asaj.Apo si ju duket qe ndoshta edhe gruaja jote shfyrn epsh me nje ketu,po te keti forumi...apo  ndoshta veq ajo e ka arrit qellimin para teje....e si do ndihesh ne shtrat me te, kur te kupton qe ajo para ca mintuteve foli me msn me nje mashkull, folen felliqtira ,treguna foto te njeri tjetrit te zhveshur...e pastaj ajo hyn ne shtrat me ty...apo  kur ajo  takohet  me te,e ti je ne pune ,ne pune duke punuar per te ,duke u munduar me ja be nej jete me te lumtur asaj.E ajo ,ik ne ta kohe me burra te huaj,dhe kur kthy tek ti  me plot nervoz e ofsham,se pse nuk je edhe ti ai qe e ben te lumtur ashtu si ai...i shkret  ti..pse  nuk ishe ai qe do ja sjell at kenaqesi asaj...sepse ti u habite pas femrave tjera,dhe e harove kenaqesin e gruas tende..pra ti shkon i kenaq grat tjera,por edhe burrat tjer vijn e te kenaqin gruan tende.Po pra, eshte ai qe rrin ne msn dhe e qet grepin dhe te zen cka do...ashtu si ti...e viktim jan gjithmon familjet e juaja,sepse ju nuk e keshilluat veten ,e as gruan,e as femijt,ju u ngatrunt me te keqen dhe at te keqe e sollet ne shtepit tuaja....e jo tjeter kush ,nuk eshte viktim... e a e dini o njerz se CKA MBJELL DHE DO KORR... a e dini qe kete do e paguan familja jote...gruaja jote, reja jote, vajza jote...a e dini...qe nuk e dini ateher po ju tregoi une,.qe Zoti e ka len si denim per ju qe te ju kthehet kjo gje ne shtepin tuaj,dhe at ku ju djeg me shum.... E di qe sot ju duken fjal endere ,por nje dite do jen zhgandera.

A nuk ju vjen turp, te flitni fjal te felliqta me nejrz,pas PC ku as vet nuk e din se kush eshte ajo...ndoshta mundet te jete motra jote,dhe at tamam moter,sepse jeni te gjith me nika dhe askush nuk ka tregu asgje te vertet...e po ju duket e logjikshme epshin me e liru tek motra juaj...apo tek vajza   e juaj... si nuk keni turp te hyni dhe te mireni me te koten...

O njerz...a e dini se cdo shkronje ketu qe e keni shkru ,keni me dhan pergjegjesi para Zotit te juj,a e dini se cdo shkronje ketu do behet flak ne jeten e varrit dhe ne xhehnemm.... pse jeni permbledh mbas shejtanit,dhe nuk keni mundeis me me ju largu kesaj vepre te shumtuar... a po e gjeni kete zgjedhje me i liru epshin tuaj....jo kjo aspak nuk eshte zgjdhje,se ketu veq qka mbusheni epsh,dhe epshi i tepert do  ju sjell deri ne mekatin me te madh ,deri ne vrasje...edhe kete mbani mend...sepse nje dite nga epshi i madh do beni dhunime, dhe nga dhunimi do beni vrasje....

A e dini ju se sa femij abertohen ne dite ne Kosoven tone. A e dini se sa femij hudhen ne kontene neper berlloke....a e dini se ju jeni shkakter per kete gje...sepse ju jeni ajo dere qe po i dergoni deri ketu...

Mjer per ju, mjer per ju qe nje dite do jepni frym ,dhe mjer per ju se si do perballoni flaken e varrit dhe Xhennemit....

Sot kjo ju duket ender,ender e bukur ,por nje dite kur te jepni frymen e fundit do shikoni se jani ken ne nje ender te trishtuar,e mjer per ju qka keni vepruar...

Last edited by Endera (06.08.2010 10:50:30)

Offline

 

06.08.2010 10:41:15

AdBot
Advertisements

#2 06.08.2010 13:30:39

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Mos e shkatroni veten

kur paske nejt me Zotin qe po i din kaq mire keto pune
zoti na ka dhane mundesin me u knaq e jo me vujt
edhe mos u merr me kesi gjana, nese don fe shko ne xhami e jo ne kete forum se po na prish knaqsine.

Offline

 

#3 06.08.2010 14:37:56

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: Mos e shkatroni veten

Po ti qa ke lyp ktu kur je kaq besimtar e kaq i ndershem, qa hamamin shkrun ktu,
hup mos ti shohim syt as shkrimet e tua ktu, se nuk asht veni ne ket forum per ato qe i shkrun ti.............

Offline

 

#4 10.08.2010 16:27:00

off off_Djal
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2010
Posts: 6

Re: Mos e shkatroni veten

:P ka hy me i lexu postimet  e me ju qu pak se spaska gru prifti :D :D :D :D :D

Offline

 

#5 25.01.2011 16:05:31

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Mos e shkatroni veten

Hotdita shum mir ja paske shkru kësaj talibanke, më duket se ajo /nëse ësht femër/e ka gabu forumin, ky nuk asht forumi islam, dhe të gjith si kjo kan probleme dhe duhet të shërohen, por për këta persona ska shërim, janë narkoman që në vend të heroinës përdorin religjionin.

Offline

 

#6 02.03.2011 08:31:06

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Re: Mos e shkatroni veten

Ender ti qe je nashta e mlume te kisha qi ne byth mos me ta prish virgjinitetin,
HUP MOS NAJ LODH KARIN

Offline

 

#7 14.10.2011 22:12:17

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Mos e shkatroni veten

a po dojkan me na lodh karin edhe me fe a shko ti Endera ne gjami se ju qka jeni me mbulueme jeni ose keni qene prostituta dhe tash po rrini me zotin ma mir tregoni sa pare ne muaj merrni qe ju japin ata ma gjipa te binit bash kisha desht met njoft e me ta rras karin ne pidh bythe edhe ne kthiz ta kisha ba bir.
Zoti per qfar arsye e ka lan karin a me pre dru me kar a me qi pidh e ka ba e ty nese te mbushet mendja me u qi pak me harru gjithqka lajmeromu me PM se kam me ta harru me xhehnem e me krejt


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Online

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting