FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.01.2011 16:58:56

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

A do ta mershit një burë apo grua të ndarë që ka fëmijë nga martesa e më parshme?

Offline

 

29.01.2011 16:58:56

AdBot
Advertisements

#2 30.01.2011 15:00:35

Mbinjeriu
i/e regjistruar
Registered: 19.01.2011
Posts: 13

Re: A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

Pse jo,nese me pelqen,plus i ka perparesite e veta martesa me ni person te tille:D

Offline

 

#3 18.03.2011 17:05:28

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

jo more une jam me Leonoren ooooooooo beqar a jeni gjall hehehehe
ndooshta sd ska beqar vetem ka met me than qashtu kishe beqar se deri po martohhen qka nuk po provojne

djem katila jeni vella si do qoft zoti ju rujt !!! ska rendesi burr je apo djal dashuria te ben budall, vetem duhet te mendosh qe je perfekt ne enderr jo ne realitet se prap spesoj :/

Offline

 

#4 02.05.2011 06:53:14

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

Mbinjeriu wrote:

Pse jo,nese me pelqen,plus i ka perparesite e veta martesa me ni person te tille:D

kjo thenje me pelqen ,  kam nje mendim ashtu.  ;);)
;)

Offline

 

#5 05.10.2011 09:49:59

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

NORMAL SE ISHA MARTUE ME NJE GRUA TE  ISH MARTUAR EDHE PSE KA FEMIJE  SKA LIDHJE  MVARET SE A TE PELQEN GRUAJA SI DHE SJELLJET E SAJ MOS ME QENE TE KQIJA SE FEMRA SMUNDET PA BURRE DHE BURRI PA FEMER  KJ ESHTE SIKUR NJE EDHE NJE QE BEJNE DY

Offline

 

#6 05.10.2011 11:34:40

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

sigurisht qe po. Perpara kur u nda femna prej burrit, kerkush s'osht martu mo me to. Dmth u kon e perdorne. Ishallah ka ndryshu edhe jeta n'kosov, se femna, si tha edhe natyra2011, ka nevoj per nje mashkull, edhe ai ka nevoj per femen, jo dashnore ose per sex, po nje femen e shpis. Edhe nqofse ka thmi, pa mar parasysh, dashnija osht ma e fort.

Offline

 

#7 05.10.2011 13:19:17

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

qka ka lidhje more nese ka femij ose jo mjafton me u pershtat ne gjithqka ne jete dhe eshte ok po nese e ka nje femij ose me shume femra eshte nje plus sepse ka ndjenja me ndryshe keshtu qe eshte apo nuk eshte e martume eshte njejt sot shumica e femrave jane te qine ose kan bere seks disa her sot eshte e pamundur te gjindet nje femer virgjine keshtu qe edhe pse a kan e martuar nuk ka lidhje dhe ka pak rendesi sot ajo pune nese a kan e martuar ose jo une me gjith deshir e kisha marr nje te tille


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Online

 

#8 09.11.2011 22:21:21

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A do të martoheshi me burë/grua të ndarë me fëmijë!!!!!!!!!!!!

cristina fshi mesazhet se tu ka mush plot

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting