FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2010 00:02:37

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Martesa e papritur e Arta Bajramit

Këngëtarja Arta Bajrami befasoi gjatë këtij viti, duke u martuar me Jimmy-in


Fillimi i këtij viti e kishte gjetur këngëtaren Arta Bajrami me një video, e cila ishte postuar në youtube.com e ku Arta shihej duke bërë xhakuzi.

Ishte pikërisht ai djalë me të cilin këngëtarja Arta Bajrami u martua disa muaj më vonë.
Menjëherë pas kësaj ngjarjeje, këngëtarja ishte ikur për në Gjermani, por pastaj ishte kthyer bashkë me Jimmy-in, ndërkaq tani mediet shkruajnë se ajo është shtatzënë dhe pritet që së shpejti të bëhet nënë.

Ndërkaq, përpos martesës Arta gjatë këtij viti ka realizuar një album si dhe është paraqitur dhe ka realizuar disa videospote.

Kurse për Vitin e Ri nuk mund të priten risi për këngëtaren pasi që ajo do ta zgjerojë familjen e saj.

Offline

 

03.01.2010 00:02:37

AdBot
Advertisements

#2 10.02.2010 21:42:52

labinot
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2010
Posts: 37

Re: Martesa e papritur e Arta Bajramit

kuku  ani  mo asa  shka i kisha  bo e kisha  mit  krejt  boo ato  q shka i ka

Offline

 

#3 17.11.2011 15:43:11

Beny007
i/e regjistruar
Registered: 17.11.2011
Posts: 5

Re: Martesa e papritur e Arta Bajramit

valla cicat e mdhaja i ka bash qysh kam qef une...

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting