FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 05.12.2011 09:28:37

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Kenaqesi ma e madhe deri me tani

TRANOHESHA PAS NJË VAJZE E CILA ISHTE BIJONDE ME NJË TRUP SHUME SEXY ME BYTH TE MDHAJA DHE TE NGJESHURA MIRE CICAT E RRUMBULLAKETA DHE TE MESME ME NJE FJALE ESHTE FEMER PERFEKTE PA AS NJE VEREJTJE.
SHUME SHPESH MASTRUBOJA DUKE MENDUR PER TE DUKE E QI, GJITHNJE KUR TAKOHESHIM ME SHIKONTE DHE E VREJA QE EDHE UNE I PELQEJA ASAJ POR NUK KISHA MUNDESIN QE TI OFROHESHA, POR NJE NATE ME NJE NEJ ISHTE EDHE AJO ATY DHE DUKE KALUAR PERRETH SAJ I THASH QE TA KISHA LIPI BYTHEN,VAZHDOVA PRAP PUNENE TIME KUR MBAS NJA 30 MIN MU AFRU DHE FILLUAM TE BISEDONIM ME TE DHE AJO E KISHTE ME VETE NJE SHOQE E CILA I KISHTE ARDHUR NGA ZVICRRA I NDRRUAM NUMRAT E TEL DHE FILLUAM BISEDEN E NXEHT ME TE KUR E BINDA QE TE FLENIM BASHK ATE NATE DHE ME THA SHKO NE MOTEL DHE PRITEM, UNE SHKOVA NE MOTEL MORRA DHOMEN JA QOVA NI SMS PER MI KALLXU SE NE CILEN DHOME JAM.
POR AJO U VONUA NJA 40 MIN MAS 40 MIN PO TROKIT DERA KUR E HAPA AJO ISHTE BASHK ME SHOQEN E VET UNE META I HABITUR KUR E PASH.
HYNEN NE DHOMEN E MOTELIT U ULEN DHE FILLUAM MUHABETIN ME TO PO UNE NUK GUXOJA ME MARR INICIATIVEN SE ISHTE SHOQJA E SAJ ATY DHE MENOJA QE NASHTA REFUZOJN, NE MUHABET E SIPER ME THA A I KI FJALET QE MA LIPIN BYTHEN UNE THASH PO POR ME NJE KUSHT QE EDHE SHOQJA JOTE MU KAN PJESE E LOJES TONE, AJO MA KTHEU THA PER QAT ARSYE  EKOM MARR QE MU KNAQ TON NATEN EDHE ME THA QE KURR NE JET SKE PERJETU QKA KENA ME PERJETU SANTE BASHK NA TRE...
HINI NE BANJO PER ME BA TUSH BASHK ME SHOQEN E VET DHE UNE PO SHIIKOJA TELEVIZOR DERISA ATO BONIN DUSH DHE SHIKOJA NJE FILM PORRNO TE CHANEL X,KUR DUL NGA BANJO UNE TENTOVA ME HJEK POR ME ZUNI TY E KQYR FILMIN DHE THA LEJE LEJE. AJO ERDHE DHE U UL NGAT MEJE BASHK ME SHOQEN E VET TE CILAT ISHEN TE MBULUME ME PESHKIR DHE NALT I KISHIN VETEM MBULOJAT E CICAVE, KUR U UL UNE FILLOVA ME JA LEDHATU KAMET E PUTHSHA LEZETSHEM KU AJO E HJEKU PESHKIRIN DHE MET VETEM NE TANGO UUUUUUUUU SA TRUP PERFEKT MU MU NAL FRYMA KUR E PASH ASHTU DHE FILLOVA TA PUTHI NEPER TRUP NEPER KAM FILLOVA ME LIPI KADALE DHE SHOQJA E VET E HJEKU PESHKIRIN TASH UNE ISHA NE MES DY FEMRAVE SUPER SEXY DHE NAGDAL FILLOVA ME JUA FRU TE PIDHI JA HJEKA TANGOT ME NJE ANE DHE JA NISA ME JA LIPI SI I QMENDUR KUR AJO JA NISI ME LSHU OFSHAMA UNE I THASH KTHEV PREJ PERMASIT SE PO DU ME TA LIPI BYTHEN AJO U KTHY DHE UNE FILLOVA ME JA LIPI BIREN E BYTHES SI I QMENDUR ASAJ I PELQENTE SHUME KUR UNE TY JA LIPI BYTHEN SHOQJA E SAJ FILLOJ TE MA PREK KARIN MA FERKONTE MU KARI MU KISH QU MU KISH BA DRU DHE UNE U DESHA KREJT AJO SHOQJA FILLOJ ME MA MARR NE GOJ UNE DERISA JA LIPIJSHA BYTHEN AJO MA MERRKE NE GOJE KOMPLET KARIN E SHTIKE NE GOJ FILLOJ ME MI LIPI EDHE KOQET UNE KESH TY U QMEND DERISA UNE E LIPIJSHA BYTHEN E L.... SHOQJA ME THA A VEQ KSAJ PO JA LIPIN MU HIQ A ? UNE I THASH SHTRIJU EDHE TI FILLOVA ME JA LIPI EDHE SHOQES SE VET NDERSA  L.... FILLOJ ME MA MARR NE GOJ BESONI KREJT KARIN  E SHTIKE NE GOJ EDHE KOQET U MUNOJKE ME I SHTI NE GOJ KURR NE JET NUK KISHA PERJETU GOJORE MA PROFI,SHOQES SE SAJNA JA LIPISHA HER BYTHEN HER PIDHIN DHE U DERDH SHOQJA E SAJ TANI SHOQJA E VET JU BASHKANGJIT L.... DHE FILLUAN ME MA MARR NE GOJ DYJAT NUK KA SHKU AS 2 MIN MU UM ERDHE SPERMA DHE PO JU KALLXOJ PO AS NJANA NUK IKEN PREJ KARIT VEQ FILLUN MA SHUME ME MARR NE GOJ DHE UNE SHPERTHVA NE GOJEN E L.... DHE SHOQJA E SAJ MI LIPIKE KOQET DHE L... E MANTE KARIN NE GOJ KUR U DERDHA EDHE PIKEN E FUNDIT E PRITI NE GOJ PO SHOQJA E VET I THA LEMA EDHE MU PAK DHE KJO JA LSHOJ PREJ GOJES EHDE TE DYJAT E PERBINEN KOMPLET SPERMEN, UNE KURR NE JETEN TEM NUK KISHA PERJETU NJE KNAQESI TE TILL, PAS PAK SHOQJA FILLOJ ME MA MARR NE GOJ PRAP KARIN UNE FILLOVA ME JA LIPI L... BYTHEN SE SHUME JA DOJA KUR PAS 3 MIN KARI MU BA PRAP DRU DHE PO I THOM L... KTHEV PREJ PERMASIT SE DOGY PO DU ME TE QI AJO U KTHY DHE E MURRNJE POZIT SHUME TE MIRE QE I DILSHIN BOTHT PERFEKT UNE DOJSHA ME JA HANGER KREJT BOTHEN FILLOVA ME QI NIHER KADAL TANI ME LUTI QE ME QI MA SHPEJT DHE UNE FILLOVA ME QI SHPEJT KOHE PAS KOHE SHOQJA E MAJKE GOJEN PERMI TRUP TE L... DHE UNE JA NXERRSHA L.... PREJ PIDHIT JA FERKOJSHA KAH BIRA E BYTHES DHE JA JEPSHA NE GOJ SHOQES SE VET MBAS NJA 10 MIN E VEREJTA QE PO ME VJEN MU DERDH I THASH QE GATI JAM AJO NUK LIVRITI HIQ PO SHOQJA E VET E PRITI SPERMEN NE GOJ DHE NE TRUPIN E L... DHE NE BIREN E BOTHES TE SAJ MBASI U DERDHA AJO MA LIPIU KARIN DHE FILLOJ ME JA LIPI L... SPERMEN NEPER TRUP DHE NE BYTH UNE I THASH L... QE TE MA MERR NE GOJ E BONEM POZITEN 69 DHE ATO MA MERRSHIN NE GOJ UNE JA LIPIJSHA BYTHEN L.... PAS PAK KARI MU QU DHE SHOQJA E VET U NGUL NE KAR DHE NISI TE KALERONTE DERISA L... MI LIPINTE KOQET MBAS PAK MIN E KTHEVA SHOQEN E SAJ PREJ PERMASIT PO NE KAM DHE FILLOVA ME QI DHUNSHEM ASAJ I PELQEJKE SHUME ME QI DHUNSHEM KOS PAS KOHE L... JA JEPSHA NE GOJ ME DHUN EDHE KSAJ E MERRKE KOMPLET KARIN DHE MA NE FUND ME ERDHE MU DERDH DHE TE DYJAT RAN NE GUJ DHE E PRITSHIN SPERMEN E PERBIJTEN KOMPLET DHE PAS 30 MIN FILLUAM PRAP MA QUNENE KARIN DHE TASH E LUTA L... QE ME QI NE BYTH AJO PRANOJ DHE FILLIMISHT UNE NGADAL FILLOVA PO NUK HIKE SE SHUME BYTHEN E NGUSHT DERISA SHOQJA E SAJ MA LYJTI KARIN ME NJE PUMAD TE SAJEN DHE FILLOVA NGADAL ME QI NE BYTH O KUKU QFAR LEZETI KISHA AJO BERTITKE QIMA BYTHEN SE KE LYP ME MA QI SHKYJE KREJT SE E JOTJA OSHT UNE NUK DISHA MU NAL DHE ME NE FUND SHOQJA E VET E KTHEJ BYTHEN EDHE AJO DHE THA QIJUM EHDE MU NE BYTH UNE E NXORRA KARIN PREJ BYTHES SE L... ME JA SHTI SHOQES SE SAJ KUR L... E KAPI DHE FILLOJ ME MA LIPI MBAS PAK MIN UNE JA NISA ME E QI NE BYTH SHOQEN E L... DHE FILLIMISHT NGADAL MASNEJ SHUME SHPEJT L.... MI MAJKE KOQET ME DORE NDERSA SHOQJA E VET BERTITKE EDHE ME THOJKE QE SEN SE TY UM BA UNE HALA MA SHUME E QISHA SE ME VIKE INATI DIKUR THA UM MYTE UNE SHUME FLLIQT E QIJSHA EDHE I MSHOJSHA SHUPLAKA NE BYTH JA RREHSHA BYTHEN KOH PAS KOHE JA NXERRSHA EDHE JA SHTISHA NE GOJ DHUNSHEM ASAJ I PELQEJKE SHUME KY GJEST DHE MA NE FUND ME ERDHE MU DERDH DHE I THASH QE PO DU ME TU DERDH NE BYTH AJO THA OK DHE UDERDHA DERSA LUJMA TENTONTE ME LIPI BYTHEN E SAJ QE MOS ME LAN AS NJE PIK SPERM ME SHKU HUQ DHE SHOQJA E VET U KTHY KAH UNE DHE ME THA QE MA KE KNAQ BYTHEN DHE FILLOJM ME MA LEDHATU KARIN ME BUZET E VETA BASHK ME L....I KEMI BA EDHE 3 TURRA TE TJERA TAN NATEN DHE JOM KNAQ SEXY I VETEM DERI TASH MA I MIRI NE OT U KAN PER MU EDHE KURR NUK E HARROJ, E TASH ME L... VAZHDOJM ME U QI SA HER KEMI NEVOJ PO SHOQJA TASH I KA SHKU NE ZVICERR ME MENXI PO PRES PER ME U KTHY AJO E MU KNAQ EDHE NAJ NATE... KURR NE JETE NUK KAM ME HARRU KET KNAQESI...

Offline

 

05.12.2011 09:28:37

AdBot
Advertisements

#2 05.12.2011 11:58:26

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Kenaqesi ma e madhe deri me tani

hahahah por ka njerzi si din me rrejt

Offline

 

#3 05.12.2011 12:59:43

pejoni
Mr. fuck u
From: Kosova
Registered: 05.12.2011
Posts: 4

Re: Kenaqesi ma e madhe deri me tani

Imagjinata nuk osht send i keq, edhe ky vend ketu osht veq per me rrejt se osht free. hahahaha

Offline

 

#4 05.12.2011 14:29:29

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Re: Kenaqesi ma e madhe deri me tani

vera wrote:

hahahah por ka njerzi si din me rrejt

Po nese nuk ish kan shume banale prej meje ti kisha kallxu te dyjat me emer dhe mbiemer dhe fotot e tyne, po nuk ja vlen se osht shume gjest i ulet.
Cia nuk ki nevoj me besu.

Offline

 

#5 06.12.2011 07:22:39

per_ty
i/e regjistruar
Registered: 04.08.2009
Posts: 18

Re: Kenaqesi ma e madhe deri me tani

Nime vera a han mut ti shpesh, more familjen ta qifsha.

Offline

 

#6 06.12.2011 16:09:28

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Kenaqesi ma e madhe deri me tani

paske met pa ba sex,ti atë ditë

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting