FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.12.2011 12:49:07

nata2012
i/e regjistruar
Registered: 11.12.2011
Posts: 2

Kerkojme 1 femer

Ne jemi 1 qift  rreth 28 vjeq jemi shume te interesuar per njoftim me 1 femer qe te na bashkohet per qaste tona intime, qe te kalojme sa me bukur
jemi me pervoje ne ket drejtim

Kerkojme privatesi 100%  gjithashtu ju garantojme edhe ne per fshehtesine
PRESIM PERGJIGJE NGA NDONJI FEMER
MESHKUJT MOS TE  SHKRUAJN KOT

Offline

 

11.12.2011 12:49:07

AdBot
Advertisements

#2 17.12.2011 10:27:30

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: Kerkojme 1 femer

Nuk është problemi im por unë dhe shoqja kemi kalu shum ma mir me qift, dhe nëse jeni në Kosov ju rekomandoj Djakovën se jan para tër Kosovës në kët drejtim, me të tjerët do të keni vetëm probleme.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting