FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.05.2007 17:12:16

alban_boston
i/e regjistruar
Registered: 17.05.2007
Posts: 4

Dite vere!

Sa here qe mbaronte shkolla, shkoja me pushime te shtepia e gjyshit ne fshat.  Me pelqente se isha i lire, peisazhi ishte i mrekullueshem dhe moti gjithmone me diell.
Po me shume me pelqente se aty takoja shoqen time te femijerise Tinen.  Edhe ajo jetonte ne Tirane, po vinte me pushime te gjyshja cdo vere.  Ne ishim njohur qe 7 vjec dhe pothuaj gjithe diten e kalonim bashke duke luajtur.
Ate vere une sa i kisha bere 15 vjec, dhe Tina qe ishte 16 gjithmone me ngacmonte sepse dinte me shume se une,  qeshte me sa pak dija une, dhe thosha me vete "ah  do vije dita kur do ta marr hakun".  Gjithe dita shkonte si kompeticion ne lojra te ndryshme, kur shkonim ne dyqan ose shifnim TV.
Tina ishte shume e shkathet,  me trupin mesatar, pak te imet, floket e zeza dhe fytyren si kukull.  Gjoksin e kishte ne forme dardhe, dhe te forte, sa here ja prekja ajo inatosej, dhe fillonte mundja, ku une zakonisht dilja si fitues se ja kapja duart ne nje pozicion ku ajo nuk i levizte dot me.
Ne shpenzonim shume kohe ne vere anes nje lumi te vogel qe rridhte pas nje kodre te fshatit.  Kur laheshim ishim te dy lakuriq, sepse nuk donim qe familjet ta merrnin vesh qe ne kishim qene ne lume.  Ne ishim rritur bashke,  dhe nuk kishim turp nga njeri tjetri, po une vertet kenaqesha kur shikoja bythet  e Tines, ose kur i hapte kembet pa dashur ja shikoja pidhin e mbuluar me lesh dhe syte i kisha kater.  Patjeter qe edhe ajo shikonte nga mua, dhe ndonjehere  karri im i ngritur ja terhiqte vemendjen, po ajo bente sikur nuk e cante koken.
Nje dite une po lahesha dhe e lashe Tinen ne breg.  Uji ishte i ceket dhe une isha me barkun nga uji, kur papritur Tina kerceu mbi mua dhe mi kapi te dyja duart.  Une nuk mund te levizja fare.  Degjova Tinen te me thoshte " he mor bukurosh........kush eshte me i fotre tani"
"ik, i thashe une,  se do ta pagush"
"Ti do ta paguash, po thuaj qe je skllavi im  qe te leshoj" tha Tina
Duke e pare qe nuk levizja dot, dhe doja ta hiqja nga kurrizi im, e pranova qe ajo kishte fituar, dhe pa mbaruar mire  fjalen ajo kishte fluturuar dhe po vraponte per ne breg.
Me erdhi shume intat..........dhe u betova qe do ta bej te paguaj, por per momentin qendrova ne uje edhe pak.
Pas 10 minutash dola nga uji ne breg, dhe ne nje qoshe me bar,  pashe Tinen qe ishte shtrire.  Ajo i kishte kthyer kurrizin djellit,,dhe mbase po dremiste.  Ky ishte rasti im.  Kofshet e saj ishin hapur paska.....dhe duart i kishte leshuar nga pas.  Une jua afrova pa zhurme, dhe ne moment u shtriva mbi Tinen.  Duart e mija bllokuar te sajat dhe kembet e mia ishin direkt mbi kembet e saj.
'He i thashe, ca do besh tani"
Ajo nuk ktheu pergjigje, po levizi bythen, (e vetmja pjese e trupit qe mund te levizte) dhe me buthen e saj me preku karrin.  Mua me pelqeu ndjenja dhe ju ngjita bythes se saj, duke i peshperitur ne vesh " dorzohu se ske  ca ben".  Ajo beri dhe nje perpjekje tjeter, po kesaj here karri im ishte eksituar dhe bere si gur.  Tina leshoi nje "ohhh" duke ndjere loqen time akoma me ngjitur.
Une e afrova futyren time shume afer te sajes dhe i kapa veshin me dhembet e mi lehte duke i peshperitur " He te ta ve tani???"
Tina levizi bythen, po kesaj here shume lehte dhe me tha duke me pare ne sy " mire, me qi,  po me lesho duart".  Une ja lashe duart, dhe kembet dhe ajo i zgjeroi kofshet me shume, dhe pa e kthyer fytyren e kapi karrin tim me doren e djathte dhe e afroi te pidhi.  Koka e karrit ishte bere kaq e madhe sa nje kokerr veze.  Ajo e ndjeu me doren e saj, pastaj e leshoi dhe kapi pidhin me te dyja duart dhe ma la pidhin komplet zbuluar.  Une e afrova karrin, e ngjita koken ke vrima e pidhit, dhe pastaj e depertova brenda saj me ngadale.  Tina leshoi nje "ohhhhhhh"  Une ndjeva nje kenaqesi te papare, vrima e saj ishte kaq e ngushte, po une ja futa akoma me thelle.  Fillova ta pompoj me me shume force, dhe ajo shpesh leshonte pasthirma kenaqesie.  Nuk kaloi shume dhe une u prisha, dhe u shtriva ne bar prane saj.  Tina mu afrua, me dha nje puthje te embel dhe me peshperiti
"Kjo vere do jete e shume e bukur.............si thua!"

Offline

 

17.05.2007 17:12:16

AdBot
Advertisements

#2 30.12.2011 00:19:21

Pejoni039
i/e regjistruar
Registered: 08.08.2011
Posts: 5

Re: Dite vere!

EM KI KALL ME QETO TA QIFT

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting