FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.11.2009 16:29:57

spiderman
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2009
Posts: 92

Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

Cilen keni deshir mi bo te paren a me ju lipi mashkulli pidhin ne fillim,apo ti me ja lipi karit mashkullit,

Offline

 

17.11.2009 16:29:57

AdBot
Advertisements

#2 18.11.2009 07:13:16

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

...................:$

Last edited by loressa (18.11.2009 17:05:02)

Offline

 

#3 18.11.2009 12:35:40

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

loressa wrote:

jo me mir eshte mu me m alipi pidhin masandej une me ja lipi karin mashkullit :$

QASHTU TKISHA BO UNE TI LORESSAAAAA SE UNE TKISHA LEPI PIDHIN DHE MAJEN
E PIDHHIT MET KALL KREJT MASANE TI MU KARIN
   A BESON QE TKISHA KNAQ KREJTTT
               LORRESAAAAAAAAAAAA

Offline

 

#4 18.11.2009 14:44:08

spiderman
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2009
Posts: 92

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

loresa nuk ke me pas problem pi mbaj ne mend, qe je ktu hin online

Offline

 

#5 18.11.2009 19:03:17

spiderman
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2009
Posts: 92

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

loresa tregom a je ktu qe po shkrujem en pm edhe une hi mandej online

Offline

 

#6 21.11.2009 08:31:09

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

varet nga situata
por mendoj qe ne fillim duhet ai te na kall neve mandej ne te ja lepijme karrin tja lengezojme qe kur na fut ne pidh e byth te kete te lengshem dhe te na futet ka me me lezet

te pakten keshtu une mendoj.

Offline

 

#7 21.11.2009 15:55:29

spiderman
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2009
Posts: 92

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

mendimi yt nita esht shum i mir se rreshet kari ma mire, veq keta e kisha provu me loresen se ka bytht e mira

Offline

 

#8 21.11.2009 21:25:43

blottah
Guest

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

si tradita shqiptare Gjith Femra Perfundi Me Ja Lpi Piiiiiiiiiidhin Femres O Bac Respekt Duhet Me Pas :P:P:P

 

#9 24.11.2009 01:39:51

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

te me lepije pidhin mire qe te jem e gatshme te ja lubrifikoj mire qe te futet pa veshtiresi

Offline

 

#10 25.11.2009 07:27:04

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

Nita_GV wrote:

varet nga situata
por mendoj qe ne fillim duhet ai te na kall neve mandej ne te ja lepijme karrin tja lengezojme qe kur na fut ne pidh e byth te kete te lengshem dhe te na futet ka me me lezet

te pakten keshtu une mendoj.

edhe une nita ta mbeshtes muhabetin ashtu kam lezet sepse duke lepire pillin nxehesh me teper dhe gjithashtu nxehet edhe  partnerja dhe kari fuqizohet me mire dhe eshte i pregaditur per te qire pill e byth dhe cifti mbet me i kenaqur.

Offline

 

#11 29.01.2010 12:58:27

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

o krejt femrave duhet me ja lepi pidhin maspari  se shkrepsa e karit eshte lepirja e pidhit kari bahet dru se e nin eren dhe lezetin permes gjuhes e asht i gatshem per ta qi pidhin pasandaj se edhe i lepir ma i lengshem bahet ma i nxeht te knaq karin po masi tu fus karin ne pidh ather duhet me marr ne goj e me ly se  duhet me ba gati me qi edhe  biren e vogel te lezetqme te bythes suaj moj nita se merak e ka kari pas gojes ne pidh e masanej ne byth po me u derdh  ku te keni qejf pasandaj
JU haksha at pidh tjuajin me qokollat se ju bahet ma i amel dhe i lezetshem
tung syri_k@hotmail.com

Offline

 

#12 05.02.2010 21:53:02

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

po t njejten koh kam qef me ma lipi  karin dhe un pidhin

Offline

 

#13 06.02.2010 00:17:03

pejani
i/e regjistruar
Registered: 05.09.2009
Posts: 4

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

une kam qef shume shume me lepi pidhin .edhe kam qef me me jap femra shume kohe me lepi kadal dale qaq shume me lepi qe me me met ne hund era e pidhit disa dit e ka te marr frym me ni edhe eren e kendshme te pidhit qe shume ajo er ma qo karin abesoni femra qe per mu eshte si droga,,ju dua pidhame falni (femra duhet te jet shume sexy edhe epaq qe te lepihet deri ne maximum).falemenderit

Offline

 

#14 12.02.2010 15:52:05

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

ne fillim te ma lepije qe te me sjelli ne qef pastaj te filloj une..........................

Offline

 

#15 24.02.2010 23:44:54

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

nicegirl uen them 69 me mir asht apo,

Offline

 

#16 25.02.2010 09:03:45

edona
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2010
Posts: 28

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

po me se miri eshte poza 69 edhe ai me ma lepi pidhin e une me ja thith karin,

Offline

 

#17 25.02.2010 11:32:24

Fitimoos
hi all!!
From: MA CHELSEA U.S.A
Registered: 23.11.2009
Posts: 100
Website

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

edona wrote:

po me se miri eshte poza 69 edhe ai me ma lepi pidhin e une me ja thith karin,

Dona shpirtt e kishi provuu po qe se  doonn loqkk...te kisha knaqq Besoom  ;)

Offline

 

#18 25.02.2010 12:06:54

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

e kisha lepij prej te gishti vogel e dej te maja e flokes :D .
me mire kish qen me ja lepij qe ti jepsh siklet per me qi :$ .
tana nfund ajo me ta thith ;)

Offline

 

#19 24.01.2011 07:59:53

dzeki 1970
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2011
Posts: 16

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

ma mire kur nxehen te dy partneret ne sex dmth poz 69?uhhh

Offline

 

#20 20.02.2011 15:52:26

bukuroshja ferizajit
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2011
Posts: 14

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

oj e don ,laura,lesa  psee nuk i qitni  foto e  juve po te hujat mesii qaq trimresha e te  forta me fjall bane edhe ket senn qitni foto e juvee okii tung ja kalofshi mir

Offline

 

#21 21.02.2011 15:35:47

mosi
Guest

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

ore ka lezet kur ta mer e para femra karin ne goi te forcohet edhe kari edhe oreksi per pidh

 

#22 21.02.2011 16:13:14

xboy200
Guest

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

kisha pas qef un femres meja lipi e mi piken longi prej te lipimes ee masnej mema marr ngoj deii sat tma boj spermen afer....

 

#23 29.01.2012 14:21:05

denyboy
i/e regjistruar
From: Italia
Registered: 09.01.2012
Posts: 7

Re: Femra, t'ja lëpini mashkullit në fillimi apo ai juve?

jam ndakort me mendimin tuaj


Ciao

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting