FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 04.10.2009 10:02:34

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Lum burri qe te ka


pershendetje.jam nje grua 27 vjeqare,nga Prizreni ,e martuar ne Prishtine.Kam nje familje te shendosh dhe nje martese shum te mir me burrin tim i cili eshte 3 vite me i moshuar se un.Kemi 2 vajza.njera 6 vjeqare dhe tjetra 3 vjeqare.
Me burrin tim njifem qe 10 vite,ndersa qe 7 vite jemi ne martese.siq thash kalojm shum mir,dhe e duam njeri tjetrin shum.ne aspektin seksual po ashtu kalojm mir,burri eshte nje sex manajak i vertet.kurr nuk i behet mjaft.un nuk kam qene keshtu....po si thojn "me kend te rrish ashtu behesh".....kohet e fundit edhe une po kam deshir e nevoj te madhe per sex,jam bere e pangopshme.
prej momentit kur jam njoftuar me burrin tim,ne tetor 1997 e deri me veren e vitit 2007,burri im ka qene i vetmi qe kam fjete me te dhe i vetmi njeri ne bote qe ka prek e ka lepi trupin tim dhe po ashtu te vetmin trup e organe gjenitale qe kam prek une kan qen te burrit tim.
Me pare une kam punuar per nje organizat nderkombetare e cila pasi e perfundoj misionin e saj ne kosove u mbyll keshtu qe une mbeta pa pune.kjo periudhe zgjti gati 2 vite dhe ato rezervat financiare qe kisha filluan te sosen.pas nje bisede me burrin tim vendosem qe une te punsohem ne firmen e shokut te burrit ,pra ne firemen e Luanit. eshte kjo nje ndermarrje relativisht e fort tregtare qe mirret me se shumti me tendera.pasi qe Luani ishte nje shok shum i mir i burrit tim,dhe shum here bashk me grun e tij ka qene tek ne ne banes ,ai edhe me pare na pat ofru qe une te punsohem te ai keshtu qe pa problem kjo pun u perfundua.
Luani eshte nje djal terheqes,zeshkan ,i madh dhe shum intelegjent.Me nje moshe te re si ai,27 vjeqar,ka arrit me kriju nje kapital te madh.
dhe fillova punen....qdo gje ishte ne rregull.....me Drejtorin (Luanin) kalonim shum mir. zyra im (sekretare administrative-juridike) ishte parodhome e zyres se Luanit.
me Kalimin e kohes,pasi qe u bene ma shume se nje muaj qe fillova punen...te Luani vrejta nje sjellje pak me ndryshe ....jo qe ishte me i ashper ose me arrogant po disi me shiqonte me nje sy tjeter ,filloj ti leshoj disa fjale si "hmmm shum bukur qenke vesh sot bukuroshe"...."uhh qka po ta vizaton trupin mir ky fustan "....."a mos e ki nxet me at mini fund".....etj etj...
ne fiiliim isha paksa e hutuar por duke e ditur aftesin e madhe dhe te njohur te Luanit per humor si dhe me duhet te pranoj sharmin e tij...u mesova me 'cilsimet' e tij dhe....ne fakt filluan te me mungojn ato kur ai nuk i perseriste.
nje dite pasi qe ai perfundoi nje takim afarist me suskes ,me tha qe te porosis makiato dhe lengje dhe te shkoj ne zyrene tij per te festuar.
pasi qe shkova ne zyrene tij,me makiatot qe tanime i kishte sjell konobari i kafiteris afer zyres sone, u ula perballe tij....dhe pas nje gezuar...ai filloj te me lavderoj per punen qe po baj dhe me tha ..."lum burri qe t'ka"...deri sa fliste me mua vazhdimisht shiqonte diqka ne kompjuterin e tij.fillova te behem kurreshtare se qfar eshte duke shiquar dhe percillja levizjen e fytyres se tij.....ne nje moment me tha : kam besim te madh ne ty,prandaj eja te shiqosh diqka ktu....un u ngrita nga karika ime dhe kalova ne anen tjeter te tavolines per te shikuar ne monitor.....mbeta e shtangur.....tersisht e hutaur....pash luanin duke bere sex me gruan e vet....ai kishte bere nje videoxhirim dhe e kishte transferuar ne kompjuter.
un mbeta e habiturmasgje nuk flisja dhe vazhdoja te shiqoja....ai filloi te pyeste...a beni ju keshtu me Valonin (burrin tim )?,a e ka Valoni kaq karin e madh?a keni videoxhirim ju?un mbeta pa tekst dhe instiktivisht pa vetedije jam ulur ne prehrin e tij....pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e tij.....prekjet tanime ishin afruar brekeve te mija...ne anen tjeter un nuk i hiqja syt nga 'klipi' familjar i Luanit....me duhet te pranoj....shum me beri pershtypje kari i madh i tij.....un shum here me par kisha pa aq kari te madh....normla ne tv......por kesaj rradhe e mendoja qe at kar te madh qe po e shoh ne monitor e kam ketu afer dhe dora e poatij personi tanime lehte po mi terhiqte breket poshte.....
nuk munda me te duroj.....ktheva koken nga ai...dhe me nje epsh te madh fillova ta puth....u ula ne gjunje dhe fillova t'ja hjek pantollonat e tij....pastaj breket e tij "bokserica"....dhe para syve te mij u paraqit po ai kar qe e shifja ne monitor....veq se tanime me dukej edhe me i madh........fillova ta lepi e ta thith me endje....lepiva kar e lepiva koqe...lepiva bothen e luanit......i fikem dritat,u deshem tersisht...u lepim e qfar nuk benem 69 ne tavolin te punes.....u qim ne karrik...ne dysheme....perjetova dy here orgazem brenda nje ore....launi u derdh 3 here....u benem qull....thjesht......u knaqem....
ishte kjo hera e pare qe pidhi im....po provonte diqka tjeter .....kari i shokut tone familjar Luanit ,ishte kari i vetem pas burrit tim qe hyri ne mua...do ta them edhe kete....njemende ishte kar ma i madh se i valonit....
at nat shkova ne shtepi sikur te mos kishte ndoshur asgje...u ktheva te burri dhe femijet e mije qe aq shum i du dhe me duan......me Luanin vazhdoj te kem sex....jo qe e dua luanin....e dua sexin qe ai e ben...edhe luani e ka familjen e vet....edhe ai i don shum ata...por e don edhe menyren se si un e thith karin e tij ( te pakten keshtu me ka then mua)
keshtu ishte kjo "sex story"...ne gusht te vitit 2007...pas afro 10 vitesh....prova nje kar tjeter nga burri im....ishte kjo hera e pare qe e tradhtoja burrin....jo hera e fundit.....pas luanit......edhe nje tjeter e ka provuar thithjen time......ka qene kjo kalimthi.....embel....shkurt.....kendshem......
__________________

Offline

 

04.10.2009 10:02:34

AdBot
Advertisements

#52 04.10.2009 10:02:41

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Seks ne prag te marteses


Me kujtohet hera e fundit qe isha ne krahet e tua.I fejuari im me kerkoj te martohesha me te dhe un e dashuruar sic isha po e menduar dy here i thash PO .Ai iku me tha qe kishte nje pun dhe do vinte me von me tha te behesha gati se sot ishte nje dit e vecant per ne;dhe un isha shum e lumtur ,e prita dhe ai erdhi me nje tuf te madhe me lule ne shtepin time dhe me nje unaz qe mua me kiste pelqyer pak dite me pare ne nje vitrin.

Dolem na shtepia dhe shkuam per te ngren, ai ishte shum i shqetesuar ,por me tha qe cdo gje ishte ne regull vetem se donte te me fliste per dicka nuk e kuptoja.Tha flasim pas darke.Ishim ne glifadha ne greqi.gjith cka dukej mir po kur shkuam ne makin me pyeti nese e doja me gjith mend.Un nuk kuptoja me as gje dhe i thash te fliste se nuk duroja dot me, isha bere nervoze nga sjellja e tij.

Ai me tha ti betohesha qe nuk do ta lija kurre ,me tha se para se te njihte mua kish pasur nje tjeter ,dhe se me te kishte pasur nje femij,qe tani ishte dy vjec po nuk ma kishte then nga frika se mos e lija.Me ra bota ne kok nuk kuptoja se si kisht mundur te me fshehte nje gje te till pas nje viti qe ishim bashk ,qe ishte bere nje me familjen time,ishte shok me mamin tim,mu erresuan syte ,i thah te ndalonte makinen dhe zbrita ne mes te autostrades.

Nuk doja me ta shihja ,e para makin qe ishte pas nesh i thash te me shoqeronte ne shtepi ai e pa qe nuk isha mir dhe mu soll si prind ,ai filloj te me ndiqte si i mar ,.nuk doja me ta shikoja me kishte genjyer per kaq koh dhe e dinte sa SHUM E DOJA.

I thash mamit qe te mos ta linte te hynte ne dhom se nuk doja ta shikoja, nderova shtepi.Edhe pse ai ishte jashte shtepis time dhe pse i thoja qe nuk e doja ,ai e dinte sa e marre isha per te qe nuk mundesha pa te as nje dit.po nuk e lija as te me afrohej as 2 metra afer se doja ta perqafoja si e marre.

Isha shume e re ta kuptoja e nuk dija te falja po e doja shume .Ika te nje kushurir qe mos ta shikoja me ai me kerkonte ;dhe pas nje muai me gjeti,kur e pash i kiste syte me lot dhe mua me kishte mar malli shum per te .I fola sikur nuk me behej von si pa te keq po ne te vertet dridhesha e gjitha.Me tha po doja nje kafe ,sa e degjova qe filloj te me fliste doja ti thoja qe e doja po nuk me dilte ,ai me perqafoj po thuaj se me zor nuk durova dot me e shtrengova fort te ndjeja aromen e tij qe me mungonte aq shum dhe fillova te qaj, pa e kuptuar kishim filluar te dy te qanim.

Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet.Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe me thoshte te lutem me fal ,te dua jeta ime,dhe akoma ndjej duart e tij qe me shtrengonin i thoshja qe nuk jetoja dot pa te, filloj te me puthte te gjithen me mani ashtu dhe un, filloj te me lepinte si me pelqente mua ,dhe goditi hunden filloj ti binte gjak po filluam te benim dashururi si te mar isha lyer e gjitha me gjakun e tij .

Ai filloj te njitej lart dhe ngadal ngadal filloj ta fuste brenda ne trupin tim dhe un e deshiroja aq sa nuk mun ta them me fjal si ndjeja ne ate moment vetem doja te vdisja se e dija qe kur te mbaronim do dilja akoma te shikoja realitetin ne sy.Un dola mbi vete se me pelqente shume ,dhe vazhduam keshtu gjeri ne mengjes te shkriheshim ne trupin e njeri tjetrit .Sikur te ishte dita e fundit ne bote dhe mundoheshim te shuanim mallin qe kishim ;po ai shtohej me shum me shum,dhe un i thoja sa shum e doja.gjith cka dukej sikur po regullohej dhe kur erdhi mengjesi shkuam te nje shoqja ime dhe i dhame lajmin qe e regulluam prap punen dhe per tre muaj do martoheshim.

I thash te thoshte qe ate nate kisha fletur te ajo,dhe te venim te pinim nje kafe ne shtepi time keshtu as nje nuk dyshonte ,sidomos babi me tha mir po nuk e pash te lumtur ne ram te flinim se ishim gjith naten pa gjum kjo i kishte prindrit ne pushime dhe ishte me vellain e vogel ne shtepi.Nga ora 10 i mengjesit un u zgjova dhe vajta ne guzhin te pija dicka.Po aty per fatim tim te mir apo te keq,pash nje kemish te te fejuarit tim te varur dhe e ofenduar e nervozuar sic isha e zgjova dhe thira shoqen time ,duke mbajtur kemishen ne dor .

U thash se cdonte nje kemish e atij ne shtepin e saj ajo humbi fjalet ,kurse atij nuk i dhash koh te fliste po dola na ajo shtepi qe me dukej sikur po vdisja dhe nuk u dhash me rast te me afroheshin ata njerez ,keshtu ne menyren me te shemtuar i humba te dy shoqen qe doja si moter dhe njerin qe doja me shum se cdo gje ne bot dhe nuk i kam takuar me ai akoma dhe pas nje viti qe e kisha len vinte,te mami i thoshte ti jepja te pakten rast te me sqaronte.

Nuk doja me tjua shikoja fytyren dhe pse ishin njerzit qe i besoja dhe i doja aq shum,te dy akoma dhe nje vit me von donin te me thoshin qe nuk ishte ashtu,;o zot cfar njerzish;tani po tuaj se e kam haruar historin po akoma nuk, e kam kuptuar se kush tradhti me dhembi me shum .e atij .apo e asaj nuk e di.

Offline

 

#53 04.10.2009 10:02:48

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Sot eshte dita e seksit


Sot eshte dita e takimit tone. Bashke mezi presim ta shohim njeri-tjetrin. Ti me pret me makine posht shtepise si gjithmone. Hypi ne makine, te jap 1 puthje dhe shkojme dalim. Duke ecur me makine ti tundohesh nga kembet e mia te gjata dhe te holla dhe fillon te fusesh doren midis kofsheve duke e ngritur fundin lart. Une ta heq doren lehte duke pretenduar se po te rrefuzoj por ti kembengul prape dhe e fut doren pak me force.

Arrijme te nje bar, dalim nga makina dhe ti je duke ecur prapa meje duke me kapur te beli. Futemi ne bar, ulemi per te pire dicka, ulemi dhe presim kur te vije porosia jone, ti fillon prape me kembet e mia duke me thene se do deshire kishe te me kapje prej beli ne ate moment te me hipje mbi tavoline dhe ti mi hapje kembet e mia dhe te me qije fort. Une buzeqesh me fjalet e tua duke konfirmuar pelqimin tim.

Ne ate kohe vjen kamarierja bie pijet tona dhe largohet. Ty te ka kap eksitimi por ama te pelqen menyra ime indiferente. Fillon dhe me perkedhel floket duke me peshperitur ne vesh fjale te nxehta dhe duke thene - " do ta lepij pidhin me llap derisa te renkosh per karin tim , do te qij fort derisa te ulerasesh". E eksituar nga fjalet e tua te pista te cilat me pelqejne, fillon me hipen deshira dhe nxehtesia per te bere dashuri me ty. Kerkoj te ikim ne shtepi pasi nuk po duroja dot.

Futemi ne makine, dhe une te kap fort karin tend i cili tani eshte bere i forte dru. Ty te pelqen kjo gje dhe une filloj dhe fus doren time te ftohte mbrenda pantallonave duke kapur karin tend te nxehte dhe te erektuar. Ti jep nje renkim te thelle dhe buza te qesh. Une e heq doren, duke te bere ty te deshperuar dhe me te eksituar ne te njejten kohe. Fillon i jep makines me shpejt pasi nuk duron dot sa te vemi te shtepia jote. Une filloj ngre fundin tim me lart dhe ferkuar kofshet e mia, ty te pelqen kjo gje dhe syte i hedh te une. Arrijme ne shtepi, duke ngjitur shkallet ti je prapa meje dhe me fut doren deri te pidhi dhe me ben mua qe gati te pengohem.

Futemi ne shtepi, sa mbyll deren me kap prej beli dhe fillon lepin te veshi dukr zbritur te gusha ime e bardhe. vJEN prape lart dhe me fut gjuhen tende ngadale duke me puthur me pasion. Duke u puthur te dy une filloj te thith buzen tende te poshtme per te cilen vdes. Duke u puthur ecim drejt krevatit. Duart e tona jane kudo ne trupat tane, dhe fillojme duke e zhveshur njeri-tjetrin. Derisa arrijme te krevati ti me shtyn me force ne krevat.

Ti ke arritur te me zhveshesh komplet dhe fillon me puth ne gushe duke zbritur te gjoksi im edhe duke me thithur cicat. Une te kundershtoj pasi e di qe ty te pelqen kundershtimi im, ta heq koken dhe te them, "ti sme qin dot". Ti buzeqesh dhe eksitohesh me fort ne ate moment, me kap dy duart me mi ngre lart dhe mi mban me njeren dore per te qene me i lire. Fillon me thith gjoksin fort, une jap klithma kenaqsie, ti zbret te kerthiza duke me lepire pa pushim sepse e di qe une aty cmendem. Ti mi leshon duart lehte dhe une filloj te kap trupin tend.

Duke levizur arrij te ve ty posht dhe te jem vete siper duke te puthur, edhe duke kafshuar trupin tend. Vete posht te kari jot i nxehte, dhe e lepij me llap duke e njomur ate. Ti renkon, une e fus karin tend ne goje lehte dhe thelle duke e thithur. Filloj te bej gojore, dhe kari jot rreshket ne gojen time duke u bere edhe me i forte. Ti me kap lehte dhe arrin te me vesh mua posht. Me thith gjoksin perseri duke i kafshur cicat me dhembe pasi ato jane ngritur dhe jane forcuar. Zbret posht dhe me [puth te vendi tatuazhit tim, aty ku ty te perlqen shume, fillon pastaj me llap te hijet, te shalet duke mi thithur edhe vjen prape lart, me ne fund te pidhi im i lengezuar dhe i nxehur keq.

E fut llapen tende lehte duke ma lepire. Fillon ta thithesh koken e pidhit dhe une renkoj, ti e fut llapen me thelle ne pidhin tim i cili nuk po duron dot me. Duke renkuar te lutem te them "dua karin tend, dua te me qish fort, te lutemm fute, te lutemmm". Ti akoma refuzon, te pelqen te me cmendesh, une renkoj me shume duke bertitur dhe lutur ty. Me ne fund ti e fut ngadale karin tend te nxehte dhe te fort dru te pidhi im. OHHHHH ca ndjenje, fillon te me flasesh piste "" te pelqen kari im zemer, do te fi fort, do te shqyej pidhin tend te vogel, do te bej te renkosh"" une kenaqem nga fjalet e tua, dhe e dua karin tend te penetroje me thelle pidhit tim.

Ti fillon te me qish fort, mi ngre kembet lart dhe kari hyn pa pengese. E eksituar deri ne vdekje te kerkoj te me qish fort duke thirrur me ze "" me qi fort zemer, ma ca pidhin, e dua fort, fortt fortt"" Ti ke arritur kulmin tend, e nxjerr karin per i moment dhe me kap prej bythesh, me ve ne pozicion doggy style, ma fut karin fort dhe fillon te pomposh fort duke me kapur te floket me i dore edhe me doren tjeter te shpatulla ime.

Fort shpirt, ma qii pidhin fort"" bertas une si e marre. Shpejtesia dhe forca ka arritur kulmin, derisa vjen momenti dhe ti prishesh brenda meje dhe une e ndjej spermen tende te nxehte qe deperton thelle ne pidhin tim. OHHHHH ca kenaqsie, shtrihemi me pas per tu qetesuar duke buzeqeshur me njeri tjetrin.

Offline

 

#54 04.10.2009 10:02:57

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Seks ne ashensorSapo e takova te fejuarin ,mbas 4 muaj qe ai ndodhej ne Itali per nje specializim, me puthi duke me peshperitur ne vesh - sa me ka marre malli zemer - te njeten gje i thashe dhe une.
Morem taxi per ne hotelin ku ishte akomoduar i fejuari im kete periudhe.
Gjate rruges ne taxi ai filloi te me perkedheli kofshet duke e shtyre doren drejt pidhit tim qe po ndizej ngadale ngadale.

Hapa pak kembet dhe dora e tij preku pidhin tim mbi mbathje.
Mberritem ne hotel u futem ne ashensor , kishte pasqyre dhe une po rregulloja pak floket kur ndiej diçka te forte qe me shtynte ne vithe.
Kari i tij ishte marrosur dhe vazhdoi te me digjte brenda .
U ktheva me fytyre nga ai dhe me pa ne sy sikur donte te me pyeste - a fillojme ?. Dhe pse nuk me pyeti une tunda koken ne shenje pohimi.
Atehere ai ne nje menyre te rryfeshme shtypi butonin stop te ashensorit dhe leshoi nje renkim huuuuu.

Me rrembeu me duar trupin dhe filluam te putheshim , te kfashonim buzet e njeri tjetrit , i thitha gjuhen , pastaj e lashe te rrokullisej me gjuhen time
Ai u shkeput dhe vazhdoi duke me lepire veshin dhe doren e djthte po e rreshkiste neper kofshet e mia duke e afruar drejt pidhit tim qe po pervelohej.
Kur dora e tij hyri nen mbathje dhe me preku buzet e pidhit renkova ooooooohhhhhhhhhh dhe fillova ti zhvesh me shpejtesi bluzen .
Ai me zbertheu bluzen dhe permbi sutjena po me thithte majat e gjokseve derisa ato gufuan sikur do shperthenin , nderkohe qe dora vazhdonte te eksploronte pidhin.

Duke me lepire me gjuhe neper trup u ul ne gjunje dhe gjuhen e la te hecte drejt pidhit tim te perflakur .
Ja hapi buzet e medhaja me gishta dhe filloi ta lepinte me gjuhe majen, ohhh po çmendesha , valet e kenaqesise po me pushtonin, ai vazhdonte te me fuste gjuhen thelle ne vrimen e lengezuar dhe me gisht me ferkonte majen e pidhit . Po digjesha , po me çmendte nga kenaqesia, filluan te me pushtonin mornica neper trup.I rrembej koken me vrull dhe i putha buzet ku ndjeva shijen time.
E ngrita dhe fillova ta puthja une tani dhe ta pershkoja me gjuhe trupin e tij.
Me dore i ferkoja karin qe ishte ngrefur dhe forcuar tmerresisht.
Duke ja perkdhelur e preka koken e tij me goje, pstaj e laga me gjuhe te gjithin duke filluar nga fundi deri tek koka dhe me doren e djathte ndiqja levizjet e gjuhes.


Kur harrita tek koka e futa ne goje dhe fillova ta shty nga bredna gojes me gjuhe koken pikerisht tek maja kurse doren e levizja neper te.
Ngadale e futa te gjith karin brenda ne goje. gati sa nuk po me merrte fryme , fillova ta levzi neper goje duke e futur dhe e nxjerre, sa here qe hynte ndieja si me godiste ne gryke.
Ngrita syte dhe pashe dy sy qe po me perpinin , duke mos e hequr shikimin nga i fejuari im vazhdoja te thithja karin e tij , ta lepija dhe ta shtrengoja brenda gojes, ai po çemendej nga kenaqesia.
Karit filluan ti dilnin damaret sikur do shperrthente atehere ai me ngriti me shpejtesi , doren e futi tek pidhi im dhe filloi te ma ferkonte , u ul dhe nje here ne gjunje , une i kalova kemben mbi sup dhe ndjeva gjuhen e tij qe filloi te futej thelle ne pidh.

Durova sa munda por kenaqesia ishte ne kufij te çmendurise atehere i thashe: me qi se po vdes , futma karin se po pervelohem. Ai nuk degjonte por vazhdonte akoma me shpejt te fuste dhe te nxirrte gjuhen brenda pidhit tim kurs eme gisht te me pulsonte mbi maje. Ju luta prape - me qi te lutem me qiiiii. Brenda vetes doja te vazhdonte akoma se po me sillte ne nje kenaqesi te jashtezakonshme dhe sa here qe i lutesha brenda vetes thosha qe te mos me degjonte . Ai nuk me degjonte mua por degjonte thirrjet qe leshonte pidhi im.
Ne nje moment as ai nuk duroj dot me . U ngrit me rrembeu me ngriti ne krah, perkuli pak gjunjet dhe me mbeshteti ne kofshe duke mbajtur karin me nje dore dhe me doren tjeter me mbante mua duke me ulur ngadale mbi kar.
-Ulem shpejt - i thashe - se po mbaroj nga qejfi , je duke me çmendur , por ai vetem me shihte ne sy se per te degjuar nuk degjonte asnje fjale.
u ngjesha me duar ne muret e ashensorit dhe i dhashe trupit poshte duke u ulur fort mbi kar .

Nje renkim i forte dhe i thelle pushtoi hapesiren: oooooooooohhhhhhhhhhhhhh.
Kur kari u fut i gjithi ne pidhin tim te perveluar filluam te levizim te dy me nje vrull te çmendur.Une ngrihesha e ulesha duke ndier se si rreshqiste kari neper muskujt e ppidhit.
Ja shtrengoja fort brenda me muskuj dhe sa here qe e shtrengoja ai thoshte : po , vazhdo , me kenaqe.
Kercyem ashtu si te çmendur rreth 15 min kur fillova te ndiej orgazmat e para qe filluan vale vale te me pershkonin trupin , ai nuk ndalte edhe pse uen renkoja dhe e shtrengoja fort sa here qe kaloja valet e qirjes.
Me ne fund nga shikimi i tij kuptova qe dhe ai ishte afer , dhe fillova te kercej me shpejt mbi te por ai me leshoi menjehere ne dysheme , me mbeshteti duart tek muri i ashensorit dhe me doli nga mbrapa me hapi pak kembet dhe ma futi prape karin e terbuar ne pidhin tim qe po tronditej nga qirja.


filloi te me qinte fuqishem , me shtrengonte nga gjosket dhe me terhiqet nga vetja.
Te dy po i afroheshim fundit , çmenduria sexuale po me pushtonte , nje orgazem e paprovuar po me afrohej , mbas tre orgazmash te njepasnjeshme po afrohej ajo qe do me shkatteronte komlet fizikisht.
Fillova te renkoj me ze te lart dhe ai po ashtu , ai me qinte , me qinte , me qinte dhe une vetem bertisja dhe renkoja duke i thene: fute me thelle , ashtu , ashtu, ohhhhhhhhhhh. oooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ai po derdhej brenda meje kurse une po vdisja nga qejfi.

E la karin brenda derisa mbaroi perpelitjet , pastaj me puthi.
Une po behesha gati te mbertheja kemishen por ai nuk me la : Mbaje me dore tha se nuk dua te lodhem te ta zhvesh sa te shkojme ne dhome.
Vume ne pune ashensorin prape dhe sapo dolem nga ai nxituam per ne dhome ku sa mbyllme deren filluam te benin sex perseri.

Offline

 

#55 04.10.2009 10:03:05

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Historia ime me Blerten

pjesa 1:

Kjo eshte historia ime me Blerten. Ndenjem vetem pak jave sepse une do te largohesha nga ai vend. Kishte vetem seks ne cdo takimin tone. Por ne fund e kuptuam se kishim rene ne dashuri me njeri-tjetrin.

E kisha takuar me dhjetra here por se kisha menduar se ndonje dite do te me terhiqte vemendjen. Blerta eshte 29 vjec dhe banonte shume afer shtepise sime bashke me vajzen e saj 2 vjec. Femija ishte frut i nje martese te parealizuar me ish te dashurin e saj. Kishte mbetur shtatzane me dhe ne ndersa priste qe te lindte e ndane.

Kjo histori e kishte goditur shume keq dhe e kishte bere qe gjithe kohes te mos pranonte asnje marrdhenie me nje mashkull tjeter. Beheshin rreth 3 vjet qe ajo as nuk kishte puthur nje mashkull. Ne kete gjendje e gjeta une Blerten nje mdasdite tetori (2004). Ate dite shkova te zyra ku punonte Blerta dhe ajo me ndihmoi per cka me duhej. Levizte shpejt neper zyra me kostumin e saj bardh e zi. Nuk bente tualet por poshte syzeve dalloheshin syte qe i shkelqenin. Ecte dhe leviste me delikatese vithet e saj te ngritura dhe shume te bukura qe mundohej ti fshehte poshte veshjeve serioze.

Gjithmone kishte qene ashtu, e fshehur. Ndersa me afrohej ne tavolinen ku isha ulur i zbulohej gjoksi here pas here dhe une nuk rrija dot pa e vene re kete gje. I pelqente. Duket se ideja qe nje mashkull endjente ate afer e ngacmonte. Une e pashe kete gje dhe ne nje moment, kur po ndaheshin u kujdesa qe ta ngacmoja sa me shume qe mundesha. Ndersa fliste duke qendruar ne kembe para meje, une po e falenderoja per ndihmen, i vendosa doren te supi dhe me pas midis qafes e veshit me qellim qe ta afroja nga vetja per ta puthur miqesisht ne faqe. E pashe qe ngrihu e gjitha sepse shtrengoi letrat qe mbante ne dore te cilat kerciten. I thashe edhe njehere faleminderit dhe u largova ngadale, hapa deren dhe ika.

Ate dite prita gjithe kohes qe te merrja ndonje telefonate nga ajo por nuk ndodhi. Mendova se nuk kishte funksionuar aspak strategjia qe perdora dhe e lashe pas fare pas dore. Por sishte e thene sepse te nesermen pashe qe dokumentat qe kisha marre prej saj nuk ishin te plota. Nje leter mbeti ne zyren e saj. U ktheva dhe nuk e gjeta ne zyren e saj, morra numrin e telefonit te shoqet e zyres dhe i telefonova. E hapi menjehere dhe nuk foli.
-Alo Blerta....(qetesi)...
-Numri i Blertes eshte ky?....
Prita dhe pak dhe askush nuk po fliste. Kur nga ana tjeter degjova nje ze, qe me tha....
-Me pelqen zeri yt ne telefon, e dija qe do me merrje sepse nuk ti kam dhene te gjitha letrat", me tha ajo.

Me tha qe te prisja se do te vinte per pak minuta. Serish me veshjen e saj zyrtare po kete here kemisha ishte e zberthyer dicka me shume dhe ndersa u afrua ndjeva nje arome parfumi te perziere me aromen e gjoksit te saj qe mu perplas ne fytyre ku u afrua me takoi dhe me puthi ne faqe. Ndersa shikonte qe syte e mij vjedhurazi futeshin poshte kemishes se saj te gjoksi i bardhe, i ngritur lart dhe majat e gjoksit qe kercenin gati pertej kemishes. Me terhoqi ajo pamje, e saj. E ftova te pime nje kafe se bashku dhe shkuam ne nje lokal afer stadiumit "Qemal Stafa". Biseduam per gjera qe lidhen me punen tone dhe une nuk po ja ndaja syte qafes, buzeve dhe gjoksit te saj. Ajo e vuri re kete gje dhe nuk nguronte qe here pas here ta zbulonte.
-Ti ke gjoks shume te bukur Blerta", morra une guximin
-Gjynah qe e fsheh pas kemishave te gjera.
Ajo ngriti syte, heshti me shikonte ne te gjitha levizjet e mija, dhe tha vetem
-Kaq. vetem gjoksi
U afrova pak dhe i kapa doren me te cilen mbante goten e ujit ne tavoline
-Me pelqejne edhe duart e tua. Lum ai qe provon ledhatimin e ketyre gishtave
Ajo u skuq dhe u largua.

Mua mu duk se nuk i pelqente kjo qe i thashe nga ideja qe kisha per te si nje femer shume e terhequr.
-C'do besh neser- me tha-Kam shume deshire te shkoj ne kete kohe ne breg te detit.
Me pelqeu kerkesa e saj direkte dhe pranova menjehere qe te shkoja ta merrja ne shtepi ne mengjes. Ne mbremje mendova qe ti telefonoja per te lene saktesisht orarin kur do takoheshim. Ajo kishte ndryshuar zerin. Me tha se ishte shtrire ne shtrat dhe sa kishte dale nga dushi. Fliste me ze te ulet sepse pak me tej flinte vajza e saj e vogel.
-Me ngacmon shume zeri yt, shume i embel, me duket sikur me peshperti ne vesh- i thashe.
Ajo heshti dhe priste qe une te flisja. Vazhdova me tej
-Vetem ideja qe je shtrire ne shtrat pa ate veshjen tende zyrtare me sjell mendime shume te nxehta-i thashe

vazhdon...

Offline

 

#56 04.10.2009 10:03:13

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Historia ime me Blerten

pjesa 2:


-Cfare mendimesh te vijne-tha duke ulur akoma me shume zerin. I degjoja frymarjen e saj qe me dukej sikur e kisha afer fare. Pasi e ngacmova me tej me fjale dhe ajo filloi ta ndjente gjithcka qe flisnim deri sa ariti nje moment duke thene-Po lagem- me pelqeu kjo gje sepse mendova qe shume shpejt gjerat do te shkonin ashtu sic mendoja une. E dija qe gjithmone kisha patur sukses ndersa flisja me vajzat ne telefon dhe kete here dukej se po me ecte. Ndersa flisnim arrita ta bind qe te masturbonte dhe ne ate moment me tha se kishte nisur qe te prekej shume kohe me pare. Folem aq sa bateria e telefonit tim u shkarkua. Mua me zuri gjumi menjehere dhe te nesermen, e kisha pushim, u nisa drejt shtepise se Blertes per ta marre.

Ajo kishte dale me kohe sepse kishte derguar vajzen e vogel te shtepia e kusherises se vet. U nisem rruges dhe ajo per asnje carst nuk guxonte qe te me shikonte ne sy. Me nje dore mbaja timonin dhe me tjetren i prekja doren asaj te cilen e kishte vendosur ne mes te kembeve. Prej andej vinte nje nxehtesi e madhe e e ndjeva se ajo ne ate cast ishte gati e kontraktuar. U ndalem prane nje plazhi privat ne Durres qe ishte bosh. Nisem te shetisnim ne ane te detit dhe une e mbaja nga beli. Asaj po i pelqente kjo sepse mbeshtetej te une dhe fliste pa pushim. U ulem nje cast dhe une perfitova nga rasti e perqafova dhe nisa ta puthja, ne fillim ne balle, ne sy, ne hunde ne faqe ne mjeker dhe ndersa po afroja buzet te buzet e saj, ndjeva qe mezi merrte fryme i hapi buzet dhe priste qe ta puthja. E rrethova nga beli dhe e afrova pas vetes. Ajo nisi te dridhej dhe mbylli syte. E putha ngadale dhe pastaj ndjeva qe dridhjet e asaj u shtuan, nisi te me shtrengonte dhe kafshonte buzet, futi duart poshte kemishes sime dhe po me prekte ne trup. Doren tjeter e vendosi mbi kembet e mija dhe e levizte e ne fund e ndali mbi karrin tim. Nisi ta prekte dhe shtrengonte fort sa me shkaktonte dhimbje. Kishte kohe pa ndjere dicka te tille ne doren e saj.

-Zemer, ikim ne nje hotel- i thashe une duke e ledhatuar.
-Po iki. Shpejt-U cuam prej aty dhe gjate gjithe rruges nga plazhi i Durresit deri te "James" prane "111" e beme vetem duke u ledhuatuar. Une kisha vendosur doren ne mes te kembeve te saj dhe ndjeja nxehtesine qe vinte prej andej, ndersa ajo vazhdonte te dridhej. Mberitem menjehere dhe u kujdesa qe recepsionisti te na jepte dhomen qe kisha me shume qef. Nje te rrethuar me pasqyra nga te gjitha anet qe kur ishe brenda te dukej sikur e beje me disa femra njeheresh. Hyme brenda me padurim. Blerta mbeti ne mes te dhomes dhe nuk dinte se cfare te bente. Ndjehej ne siklet me gjithe ate shkelqim qe ishte brenda. Ula pak dritat dhe ne dhome u krijua nje ngjyre e kuqe. U afrova nga pas e rrethova me duart e mija ne bel dhe nisa te ledhatoj ndersa e puthja ne sup dhe ne faqe, ajo ktheu koken nga une duke renkuar dhe me puthi ne buze ndersa vithet i ngjeshi pas karrit tim duke qendruar pak e perkulur. Nisa ti heq kemishen dhe vendosa duart mbi gjoksin e saj te forte. Digjej e gjitha, nisi te renkonte, u kthye nga une, dhe po me zberthente pantallonat. Vajza qe deri ne ate moment ishte e urte dhe e turpshme u shnderua komplet. Nisi te fliste me ze te larte dhe me kerkonte duke me thene

-Nxire karrin tend se dua qe ta shikoj tani-
E ndihmova qe te zberthente pantallonat e mija dhe njekohesisht zbertheva edhe te sajat te cilat rane menjehre ne fund te kembeve sapo i hoqa rripin. Ishim te dy me mbathje dhe me kemishe ne mes te dhomes. Pantallonat dhe kepucet i kemi hequr dhunshem. Ajo me puthte me epsh dhe here pas here ulej dhe me kafshonte ne gjoks. I pelqente qe te kapte pjeset e mija me te shendetshme. Pasi u zhveshem e morra ne krah dhe u afruam ne drejtim te krevatit. Doja ta hidhja siper dhe pastaj te hipja edhe une mbi te por ajo ndaloi.
-Qendro ne kembe-me tha-se dua qe te kem te gjithin timin ate qe e deshirova qe heren e pare kur te takova.

U ul ne krevat dhe vendosi duart mbi gjoksin tim dhe nisi ti ule ngadale. Arriti te bokset dhe nisi ti ule duke e mbajtur fytyren shume ngjithur me trupin tim. Karri im ishte rritur ne maksimum dhe ndersa ajo hoqi mbahtjet e mija, ai doli dhe u perplas mbi fytyren e saj. Ajo e priti me shume qef dhe i shkelqyen syte, vendosi nje dore poshte testikujve dhe nisi ti ledhatonte, ndersa me tjetren mbeshtolli karrin tim.
-Ohhh sa i mire qe qenka. Sa i forte. Te ngjan ty shpirt. Jo shume i gjate por i trashe. Mmmm. Dua te ta ha te gjithin llokumin tim-me tha dhe ndersa mbylli pergjysem syte vendosi buzet mbi koken e tij qe ishte skuqur nga tendosja. Pas pak i gjithe karri im rreshqiti brenda gojes se saj dhe ajo nisi ta thithte dhe ta fuste gjithmone e me thelle. Une kisha frike se mos prishesha ne fillim nga ajo nxehtesi e gojes se saj. Gjuha e saj prekte here pas here deri ne fund te karrit tim, ajo renkonte dhe vazhdonte. E ndalova. Ja hoqa koken me force dhe e shtyva ne krevat. Ajo rrinte shtrire dhe me lutej qe te vazhdonte ta merrte ne goje.
-Me ka dale ne ender karri yt. E ke si llokum-tha. Por kjo sme bindi qe ta lejoja me sepse nese vazhdonte atehere do te prishesha shume shpejt. I ngrita kembet siper ndersa ajo rrinte shtrire dhe i vendosa duart poshte vitheve te saj. Doja ti hiqja mbathjet dhe ajo me ndihmoi per kete. Ishte e gjitha e rruar dhe buzet e pidhit te saj i shkelqenin, ishte lagur. U ula dhe menjehere ndjeva duart e saj mbi koken time. E kuptoi se cdoja te beje dhe sapo buzet e mija preken fundin e barkut te saj. U drodh menjehere dhe hapi kembet e me pas i vendosi mbi supet e mija.

Nisa qe ta puthja dhe ti ngacmoja klitorin me gjuhe ndersa ajo rrenkonte aq sa degjohej ne korridorin e hotelit. Vazhduam gfjate ashtu deri sa ajo me kerkoi qe te ndalonte sepse po i merrej fryma, nuk mund te duronte me. Une vazhdova dhe pak dhe ndjeja se si ajo dridhej nga orgazmat qe nuk i ndalonin. Ne fund bertiti aq shume sa se kisha degjuar asnjehere. Ndalova dhe po e shikoja nga poshte, ajo ngriti koken dhe duke me buzeqeshur me tha:
-O zot s;e kisha provuar kurre kete gje. Tani dua qe te futesh karrin tend te gjithin te une-E ngrita me shoejtesi dhe u hodha siper saj. Kembet e saj mu mbeshtollen rreth belit. Doja qe te fusja doren poshte dhe ta merrja karrin per ta vendosur siper pidhit te saj. Por ajo me ndaloi. Nisi te me puthte dhe e vendosi vete doren te karrin im.
-Ma jep mua. Dua ta fus vete- e vendosi karrin siper pidhit te saj dhe pastaj rreshkiti poshte meje duke i dhene trupit para. Mu duk sikur po ma bente ajo mua. Karri im hyri me shume veshtiresi brenda saj. Ishte tmeresisht shume e ngushte dhe nese nuk do te ishte lagur mire do te kisha pasoja. Nisa te leviz fort dhe pas cdo goditje qe i jepja ajo renkonte dhe thoshte -me thelle. Rritmi u shpeshtua shume dhe renkimet e saj ishin britma te gjata qe perfundonin me shprehjen-O zemer cfare karri, ose te hengsha karrin. Duart i kisha vendusur poshte vitheve te saj dhe shtyja me force brenda saj. Ndersa po e ndjeja qe po prishesha u terhoqa pas ajo me shtyu me force dhe vendosi gjoksin para karrin tim qe hodhi me force spermen. Gjoksi i saj u be qull dhe ajo me shikonte me adhurim ne fytyre ndersa une po prishesha.

Ajo e morri ne dore serish dhe e fshiu pikat e fundit te spermes qe kishin mbetur dhe nisi qe ta merrte ne goje. Skisha kohe as te pushoja pak, karri im qendronte dru i forte. Pasi e pa qe une isha gati u ngrit, u kthye pas dhe kerkoi qe t'ia fusja ne pidh. U futa me shpejtesi dhe nisa ta pompoj ndersa ajo futi doren nga poshte, kapi testikujt e mij dhe nisi ti ledhatonte ndersa une levizja para mbrapa. Ishim bere qull ne djerse dhe bytha e saj e bukur shkelqente nga pikat e djerses ajo ndaloi dhe me kerkoi dicka tjeter. Donte qe te hipte siper meje. U shtriva dhe ajo u ul siper duke qendruar perballe meje. E futi karrin brenda dhe ndersa leviste nisi te prekte klitorin e saj. Une vendosa menjehere doren ne vend te dores se saj dhe nuk desh shume qe ajo te shperthente ne orgazma te njepasnjeshme. U perplas me force mbi mua dhe mezi merrte fryme. Nuk fliste dot, e vetmja gje qe me tha ishte qe do te me falte gjithka per ato emocione te forta qe po provonte. Une s'isha prishur ende dhe me shkoi ne mendje nje mendim i erret.
-Te gjiha? e pyeta dhe vendosa doren mbi bythen e saj. Ajo shtangu por me pas buzeqeshi.

-Do me dhembe, zemra. po nese do ti e provojme-tha. Nuk prita me kerceva lart dhe dola nga pas saj. I vendosa poshte barkut te dyja jasteket dhe pasi ja laga pak bythen por edhe karrin tim nisa ta fus brenda. Ajo mblidhej dhe me thoshte qe i dhimbe por me pas nisi te hynte. Ajo spo ankohej me dhe une e futa te gjithin brenda. E ngrita pak me lart dhe nisa ta pompoj fort. Ajo po provonte orgazmen e rradhes ndersa une po e pompoja me force nga siper. Po i pelqente shume sepse renkonte nga kenaqesia. Kur e ndjeva qe po vija i thashe sepse mendoja qe donte qe ta derdhja serish mbi gjoksin e saj. Ajo spo levizte dot me por kapte me force kembet e mija dhe me terhiqte nga vetja. Une nuk e mbaja dot me dhe u derdha brenda saj. Nuk e nxora dhe qendrova ashtu deri sa karri im nisi te zbutej. Na zuri gjumi dhe pas 2 oresh u ngritem. Ishim te raskapitur. Nisem te benim seks ne dush kete here. Pothuajse cdo dite takoheshim dhe nese nuk shkonim ne hotel benim seks ne makinen time ngjitur me pallatin ku banonte ajo. Deri sa erdhi koha qe u ndame. Tani jetojme larg njeri-tjetrit por kemi lene nje premtim. Kur te takohemi do te rikujtojme takimin tone te pare, ne te njejtin vend.
__________________

Offline

 

#57 04.10.2009 10:03:21

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ne liqenin e Badovcit


Punoja me nje organizte te huaj perkthyes dhe kam dy shoke nga shkolla e mesme por te cilet ne vitin 2000 paten shkuar ne Londer per studime. Nga mesi i korrikut vijne per pushime ketu dhe pas disa ditesh vendosem te shkonim diku te dilnim dhe pas disa diskutimeve vendosem te shkonim ne liqenin e Badovcit qe ishte shum terheqes, me makinen time.

Marrim me vete pije dhe disa shishe smirnoff si dhe grillin per te pjekur mish. Pasi arritem vendosemi ne nje skaj me larg njerezve tjere pasiqe na pelqente te bisedonim lirshem ngase shoket kishin shumecka te flisnin per jeten ne Londer dhe studimet.

Aty kah mesdita shohim 3femra qe afrohen mjaft afer nesh ne breg. Ngase ishin afer dukeshin mjaft mire teksa filluan te zhvisheshin ne nje menyre qe mu dukej teper provokative ngase benin zhurme dhe nguceshin duke goditur njera-tjetren sikur kerkonin te terhiqnin vemendjen tone. Dhe natyrisht ia arriten qellimit. Neve na u nderprit biseda ne mes dhe vetem shikonim ne drejtim te tyre dhe kenaqeshim me lojen e tyre.

Ato u zhvishen dhe u futen ne uje. Pas kesaj edhe ne shkuam te laheshim por ne u futem me thelle ne liqe. Pas kesaj une dola e pari dhe shkova te makina dhe mora grillin dhe gjerat tjera dhe nderkohe edhe shoket dolen nga liqeni. Une prita gjersa edhe vajzat dolen nga uji dhe me pretekst se nuk kisha shkrepse shkova dhe iu kerkova nje. Ato i gjeta duke u fshi me peshqire te tyre dhe gjithmone duke u qeshur me priten shume mire dhe une mora shkrepsen dhe ndeza qymyrin per grill. Nderkohe, ua ktheva shkrepsen dhe ne shenje falenderimi i ftova te vinin te grilli per te ngrene mish.

Ato ne fillim nuk pranuan, por me vone gjersa mishi po piqej i pashe tek vinin. Te tria u prezantuan dhe ishin studente ne universitetin e Prishtines. Mandej une nxora edhe smirnoff-in dhe te gjith filluam te hame...mishi ishte i shkelqyer ngase une dij shum mir te pergadis ushqim dhe shpesh beja barbecue. Vajzat ishin mjaft te kenaqura nga shoqeria jone dhe me meqe smirnoff po mbaronte jashte bente gjithnje e me vape e nen cadren tone atmosfera behej gjithnje e me HOT. Pasi ngreme dhe pime pothuajse krejt c'kishim dy shoket kapen si ne shaka dy nga vajzat tjera dhe u larguan per te hyre perseri ne liqe. Une mbeta vetem me vajzen tjeter e cila quhej Yllke e cila sikur te ishte e sterlodhur nga zhurma dhe atmosfera qe beme u mbeshtet tek krahu im. Une nderkohe perfitova nga ky gjest dhe i dhashe nje puthje te lehte ne buze. Ajo reagoi ne cast dhe u ngrit dhe si te ishte frikesuar u nis me vrap nga mali. Une ngarenda pas saj.

Edhe pse isha shume mire nga kondicioni ajo po ia delte tia mbathte tutje nga une permes shkurreve duke leshuar nje ze thirres shum joshese per mua. Me ne fund e arrita dhe e kapa nga krahu dhe nga shpejtesia e vrapit ajo u rrezua dhe ne cast ia arrita ta mbertheja ne krahet e mi te gjate dhe ajo ra mbi mua derisa une rashe ne toke ne ate menyre qe ajo te mos lendohej. Ishte vertete nje ndjenje e pashijuar me pare dhe floket e saj te gjate me mbuluan te terin(ishte zeshkane sy magjike dhe shum tipare te bukura, veqmas trupin e kishte shum seksi). Ne cast filluam te putheshim gjate dhe duke levizur me gjuhet tona sikur donim tia mernim frymen njeri-tjetrit. Ne moment u gjenda permbi saj dhe ngase ishte vetem me rroba larje ishte shume e lehte per mua tia largoja nga trupi dhe fillova tia lepij thimthat.

Ajo filloi te leshonte klithma lezeti dhe me pas u gjenda ne mes te kembeve te saj. Pidhin e kishte shum mire te rruar kishte lene nje vije ne mes te pidhit te parruar si te ishte e porositur nga une. Fillova tia lepij klitorisin ajo me nuk permbahej dot dhe levizte me trupin e saj duke ngritur barkun lart e posht. Une doja ta shpija ne cmendi dhe nuk ndalesha se punuari ne pidhin e saj qe kishte filluar te lengezoje panderprere. Ajo se fundi arriti te ma largoje koken me duart e saj dhe kerceu dhe me kapi nga beli dhe futi duart brenda boksericave te mia dhe filloi te luante me karin tim qe ishte duke u ngrehur gjithnje e me shume. Pastaj une i largova ato dhe ajo e futi te terin ne goje. C’fare ndjenje. Filloi te ma thithte ne nje menyre qe asnjeher me pare se kisha pare. Lozte shume mire me te duke e rrotulluar gjuhen ne te dhe duke levizur anash ne karin tim te cilit iu ishin fryre damaret sikur donte te pelciste nga casti ne cast. Ajo ishte vertet nje eksperte ne kete pune.

E fuste te terin ne gojen e saj dhe me kafshonte mu ne rrenje te karit duke me bere te dridhesha i teri nga kenaqesia. U ngrit dhe mu ul ne preher. Une e kapa nga beli dhe ia rrasa fort. Ishte shum e mire kishte nje pidh shum shum te mire tejet te ngushte dhe fillova te pompoja gjithnje e me shume force. Ajo renkonte renkonte dhe levizte ne karin tim me levizje ritmike ndersa me duar mbahej te gjoksi im. Keshtu vazhduam dhe per shum kohe. Ajo prishej shume shpesh por une jo. Leshonte klithma me theriste syn me knaqe, shpirt te dua keshtu, me fort me fort me qije me behej sikur donte te qante nga kenaqesia. Me ne fund e ktheva mbrapsht dhe i hyra doggy. Uh sa e mire ishte nga pas. Me nje prapanice tejet sexy dhe fillova te pompoja ne pidhin e saj i cili ishte i teri i skuqur dhe qullur.

Me ne fund u prisha dhe une dhe ia drejtova karin kah gjinjte e saj duke ia lyer tere gjoksin nga sperma qe doli tejet furishem nga gryka e topit tim qe ishte ngrehur ne maksimum. Donim ta vazhdonim kete pune per kushedi edhe sa kohe po, shoket nderkohe ishin kthyer dhe filluan te na therisnin emrat. Ne vishem rrobat e larjes dhe dolem. Ishte vertete nje ndjenje jo e mire gjersa ata na shikonin me nje sy domethenes, vecmas kur u nisem per ne qender me makine ku tere kohes talleshin me ne duke thene se ishin frikuar mos na kishte zene gjumi, se donin te lajmeronin policine etj etj. Keshtu ne kaluam shum mire me studentet per dy jave rresht. Pothuajse cdo mbremje dilnim bashke dhe ndaheshim vetem kur shkonim ne motelet ku kalonim kohen tjeter mmmm… Pastaj erdhi koha qe shoket te iknin dhe I percollem gjer ne aeroport. Vajzet e tyre filluan te qanin.

Sigurisht ishin te pashpresa nese do te shiheshin prape me ta ndonje dite. Yllka me mbante fort nga supi. Ndoshta kishte frike se dhe un do te ikja, por jo. Ne kishim nje lidhje gati 1vjeqare dhe ….. u ndame. Tani shihemi me rralle. Vetem kur vjen koha per liqe hehe.

Offline

 

#58 04.10.2009 10:03:30

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Gruaja e pangishme

Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjodhen burrin e jetes sime.Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim seks qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin.Por gjithqka perfundoi kur burri im filloi te punonte si vozites kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare.
Mua mu desh te jetoja me kunatin tim i cili ate kohe ishte 18 vjeq i cili ishte shum me ndryshe nga i vellai ma kushtonte vemendjen shume rinte me mua mbremjeve shikonim filma me nje fjale nuk deshironte te me linte vetem te merzitesha.

Por shume here me ngacmonte me thoshte:sa kohe ke pa bere seks,ti meriton nje mashkull si une qe mund te te kenaqte,cila pozite te pelqn me sjume etjj.... e bente me qellim qe te me bezdiste po une ia ktheva je i vogel per keto gjera,ndoshta i vogel po Karin e kam te madh qe mund te te kenaq.Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi te nacmonte i thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka Karin e tij ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte kari i tij i fryre mbi breket e tij te shkurtra verore.
Une duke qeshur i thash qe do te shkoja te beja nje dush dhe si me shaka i thash se mund te vinte bash me mua .Hyra ne banjo dhe fillova te zhvishem leshova ujin dhe fillova te lahesha kur nuk kaluan disa minua e pashe ate te zhveshur prane meje qe po hapte deren e dushit per te hyre brenda nuk i thash asgje ktheva bythet drejt karit te tij dhe fillova ti dridhja ai nuk mund te duronte mi kapte cicat fort dhe mi kafshonte sikur te mos i kishte mare kur ne jete,i merte ere trupit tim edhe une tashme isha e eksituar dhe duke pare karrin e tij mezi prisja te ma fufte me pidh qe te ma shuante etjen time.Beme dush duke e ledhatuar njeri tjetrin ohh zot ai ishte shume i kendshem ishte taman si nje engjull i derguar te me kenaqte mua.
Ashtu te lagur shkuam ne dhomen time dhe aty ngadal me shtriu ne shtrat dhe me shikonte u ul ngadal dhe filloi te me puthte ne buze me afsh filloi ngadal te shkonte teposht ne qafe filloi te ma thithte gjoksin si nje femije per qumesht dhe me ne fund filloi te ma lepinte pidhin tim e lash te me bente qfare te deshironte ai,dhe brenda pak minutave planifikoja ta merrja une situaten ne dore.
U ngrita ne kembe dhe e shtriva ate ne shtrat ai i befasuar me shikonte.ja mora karin e tij ne goj dhe si e urritur fillova te ja thithja ai si i qmendur bertiste nga kenaqesia mu derdh brenda ne goje disa here ndersa une isha si nje femije qe nuk e leshonte nga goja lodren e saj,pastaj ai filloi te me lepinte pidhin dhe me ne fund te ma fuste karin e tij ne pidhin tem ai me qinte si i qmendur sdinte te ndalej ndersa une e ofendoja me fjalet"KAQ DI TE BESH?KESHTU MENDON SE ME KENAQ"ai edhe me shume me qinte o zot ishte bere djers i teri me pyeste nese e me kenaqte ndersa une me te dyja kembet e rrezova dhe fillova ta kaleroja si e qmendur sepse isha une ajo qe isha e etur per kar.Qiheshim si te qmendur bertisnim kenaqeshim dhe vazhdojm te kenaqemi bashke sod e kesaj dite.

Offline

 

#59 04.10.2009 10:03:37

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Trageti


Trageti lekundej nga dallget e detit dhe levizjet ritmike te dy te dashuruarve shtonin edhe me teper lekundjet e kabines. Ajo ne kulmin e epshit me kembet e saj te ngritura mbi supet e djalit beri disa levizje te pazakonshme duke e shtrenguar deri ne shtrydhje organin mashkullor me buzet e saj te poshtme, ato me te egrat qe mund t’i qellonte ndonje mashkulli.

Me syte e ulur poshte ai kerkoj te shihte nese prezervativi qendronte ende ne vend apo ajo e kishte thithur ne brendesi, dhe atje neper erresire mund te humbiste rrugen gjithkush, aq me teper qe kondomi s’kishte sy ne balle. I kishte ndodhur edhe nje rreshqitje prezervativi ne nje rast tjeter, per fat te mire pa pasoja te papelqyeshme.

Vetem se ajo nuk i dha kohe te mendohej dhe beri levizjet e saj me te dhunshme duke i larguar perfundimisht nga truri mendimet dhe shkeputuar copa te lengshme nga shtylla kurrizore.

Renkuan te dy deri ne ulerime pa u merakosur se ne korridor here pas here degjoheshin hapa njerezish. Ritmi i levizjeve ne çastet e fundit qe teper i larte, aq sa se bashku me dallget e detit krijonin pershtypjen e nje termeti.

Termeti i dashurise dhe orgazmes sublime!- Sa keq qe nuk e filmuam skenen,- tha vajza duke shtremberuar buzet nga pakenaqesia- do te ishte nje kujtim i bukur nga udhetimi yne i pare.

- Mos u shqeteso e dashur se ka kohe plot. Une do te doja qe ti te perserisje spektaklin tend dashuror,- i tha ai plot embelsi me qellim qe te perfitonte ende kenaqesi.

- Ashtu? Kur te duash ti shpirt,- foli e lumtur vajza qe mundej te dhuronte dhe perjetonte te tjera kenaqesi.Pas nje pushimi te shkurter vendosen mbi tryeze nje kamera per t’u filmuar. Nga lekundjet kamera leviste pak dhe u perpoqen ta fiksonin disi. Por, edhe po te lekundej pak s’kishte ndonje problem, ngaqe do te vertetonte me se miri me imazhet e filmuara, dallget e dashurise dhe “termetin” e orgazmes.

Pas dy ditesh te shtrire mbi krevatin e hotelit ne bregdet ai nuk po i bindej perkedheljeve te saj.

S’kishte deshire per asgje dhe donte te shihte tv ate pasdite te nxehte. Ajo vazhdonte ta ledhatonte ne trup e pastaj i puthi gushen, gjoksin e dalngadale u afrua tek barku derisa atij iu kujtua se duhej t’i shtynte pak kryet me dore me qellim qe ajo t’i bente disa puthje intime per t’i rikthyer me ne fund deshiren e zbehur te djalit, nga seksi i shfrenuar i diteve te fundit!Ne disa raste ca femra benin te njejten gje kur donin te benin marredhenie orale. Ajo s’ta thoshte me fjale sidomos ne takimet e para, por linte te kuptohej veçanerisht kur puthte gjoksin dhe barkun e mashkullit. Aty mjaftonte t’i shtyje lehte kryet me dore dhe ajo ………..

Ndersa ne kete rast ajo nuk kishte aspak ndrojtje, vetem se duke qene femer, ngelej perhere e tille me virtytet apo difektet qe ka çdo njeri. Mbi te gjitha ajo po tregohej dinake per t’i rikthyer deshiren mashkullit, pasi pas disa puthjesh intime ajo hoqi te brendshmet dhe ja hodhi atij mbi gjoks. Qe ky momenti kur ai i djegur nga deshira e rikthyer i vendosi perizomat e femres mbi koken e tij si kapele dhe brofi nga shtrati. E puthi egersisht deri ne dhimbje po ashtu e detyroj femren te shtrihej mbi dysheme duke i vendosur nje jastek poshte mesit. Pozicioni i ri nuk qe aspak i rehatshem per ate dhe pasi e morri vajzen ne krahe e shtriu mbi tavoline. Qe pikerisht ky pozicion ky ai dha piket e tij me te mira dhe iu lut asaj te masturbonte ndersa ai jepte goditjet e tij. Ato me te dhunshmet.Kur mbaruan, ata pane se kishin lene deren e ballkonit hapur dhe nga hoteli perballe po i shihte nje grua. Ashtu siç ishte lakuriq ai shkoi drejt ballkonit per te mbyllur deren ndersa gruaja tek ballkoni perballe shihte e magjepsur. – Ik moj zonje se s’ta kam fuqine edhe ty- foli me ze te ulet duke mbyllur deren e perdet. “ edhe kjo gruaja me duhej tani dhe i zgjidha te gjitha problemet” mendoi ai dhe vuri doren mbi balle.

E kuptoi qe gruaja kurreshtare qe magjepsur jo vetem nga skena e dashurise qe kishte pare pjese-pjese por sidomos nga mbathjet femerore qe ai mbante mbi krye te cilat ai i kishte harruar krejt.

I mori nder duar perizomat dhe i nuhati si qen. S’para i pelqente aroma femerore pas dashurise, ndersa para se te bente dashuri eksitohej shume nga keto aroma dhe “bishti i tij ” drejtohej menjehere.

Ai degjoi zhurrmen e ujit qe vinte nga WC-ja dhe e mori me mend qe e dashura e tij po bente bide.

Hyri ne banje dhe ajo duke qeshur i tha: Mos mi merr me mbathjet se do dal ne rruge e zhveshur.

- Ne valixhen time ke breke sa te duash. Mund te perdoresh ndonje pale nga ato te miat,- tha ai dhe pastaj qeshen me te madhe. Vajza filloj te tallej me zakonin e tij per t’u lare pas dashurise.

- Mos bej dush tani, keshtu te ngelet ne trup aroma e djerses time. Nuk te duket eksituese?

Djali nuk u pergjigj dhe filloj te lahej. Po kendonte disa perzierje kengesh e me ne fund arriti tek fjalet “Love me tonight”. E dashura u shfaq papritur tek dushi me sy te lumtur.

- A bejme prape dashuri?- pyeti ajo:thx:

-Une po kendoja kot, nuk te ftova per dashuri. Thashe “Tonight”, dhe jo tani. Sonte para se te na marri gjumi bejme dashuri zemra ime, ngaqe tani dua te pushoj pak.

- Ti lodhesh shume shpejt i dashur- vazhdoj te tallej ajo per ta prekur ne seder.

- Po pse çfare mendon ti bukuroshe se kam ikur nga mendja e kokes une, te bej dashuri 24 ore rrjesht

Offline

 

#60 04.10.2009 10:03:58

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Pas puthjeve virtuale ndodhi edhe takimi i shumepritur i dy te dashuruarve ne web.

Ajo e priste ne aeroport plot ankth. Shihte me vemendje çdo djale qe i zinte syri dhe me ne fund njohu djalin qe po priste. Iu duk edhe me i bukur se sa ne fotografite qe kishte pare ose ne webcam.

U perqafuan gjate dhe ashtu siç e kishin enderruar prej disa muajsh, buzet e tyre u bashkuan. Kishte ne ate puthje edhe pak ndrojtje, deshire, epsh por sidomos emocion rrenqethes.

Pas darkes ne lokal shkuan jashte qytetit me makinen e saj
dhe patem deshire t'a bènim nè natyrè pa pritur deri sa te mberrinin ne shtepine e vajzes .
Shtruan pertoke peshqirin qe ajo ndoshta kishte marre enkas dhe
po shiheshin nè sy ; - Te kam enderruar shume dhe po çmendesha nga deshira per ty dhe sidomos per buzet e tua eksituese,-I tha djali.- me çmende me mesazhet e tua dhe me ledhatimet imagjinare qe me shkruaje, me puth te lutem! Iu lut ai.:D

- Sikur ta dish ti bukurosh se sa me eksitoje me ato historite e tua, vdiqa per te puthur keto buze.- tha ajo dhe aty filloj nje puthje e zjarrte deri ne egersi. Ajo ishte e papermbajtshme.

Putheshin me nje uri te ekzagjeruar dashurie. Lepirje, thitthje buzesh derisa ajo i kafshoj lehte buzen e poshtme.

- Ajo i bertiti: - JAM E JOTJA, mè bèj tè ndihem, femèr
,tè ndihem bombe seksuale, ashtu si ne mesazhet e tua- dhe i zbertheu kèmishen .
Ai e kuptova qe goca donte diçka tè fuqishme, nje marredhenie disi te dhunshme, kuptohej se ajo ndjente nevojen per seks trondites!.
Ai ishte krejt i eksituar kur i ledhatoj dhe puthi floket
e bukur, por Ajo deshironte dicka tjeter .

E zhveshi me
rrèmbim dhe i preku gjoksin, e me pas e mbuloj me puthje dhe thithje derisa i kafshoi embelsisht majat e gjinjve. Ajo bertiti me ze te eksituar:- Mjaft me pèrkedhelje
dua diçka te forte, dua tè ndihem femra jote, tregohu burrè i
vèrtetè!!!
Te shtrire pertoke filluan seksin e vertete, ate me te zjarrtin.

Renkime dhe pasion marramendes. Ajo qendroj per pak poshte tij dhe pastaj ai iu lut qe ajo te nderronte pozicionin.

E ulur siper mashkullit ajo i afroj gjoksin tek fytyra per te ndjere thithjet e tij te pakursyera. Gjithashtu djali ne kete pozicion i perkedheli me “zemergjeresi” pjesen e siperme te seksit femeror, ngaqe pjesa e poshtme tashme ishte pushtuar nga penisi.

Qendruan dy ore ne lendinen jashte qytetit deri naten vone.

E perseriten maredhenien dashurore. Ajo qendroj poshte tij duke pritur goditjet e njepasnjeshme mashkullore derisa ndjeu spermene djalit qe i lagu gjoksin dhe barkun. Kjo e beri edhe me eksituese situaten.

Pas pak shkuan ne shtepine e asaj. Ajo jetonte me nenen.

Pasi ishin lare dhe nderruar teshat atij iu kujtua premtimi i saj.- Me ke premtuar qe do benim 69?

Pa fjale shkuan ne shtrat dhe filluan te putheshin derisa arriten tek seksi oral 69. Ajo e lepiu dhe thithi llahtarshem karin e natyrisht ai dha piket e tij me te mira me gjuhen e tij te palodhur per femrat, veçse pas pak ajo e nderpreu oralen dhe u pergatit te rrembente brenda te çares se seksit femeror, mashkullin e saj te ardhur enkas nga larg.

Offline

 

#61 04.10.2009 10:04:05

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Dite takimi


Sot eshte dita e takimit tone. Bashke mezi presim ta shohim njeri-tjetrin. Ti me pret me auto posht shtepise si gjithmone. Hypi ne makine, te jap 1 puthje dhe shkojme dalim. Duke ecur me makine ti tundohesh nga kembet e mia te gjata dhe te holla dhe fillon te fusesh doren midis kofsheve duke e ngritur fundin lart. Une ta heq doren lehte duke pretenduar se po te rrefuzoj por ti kembengul prape dhe e fut doren pak me force.

Arrijme te nje motel, dalim nga makina dhe ti je duke ecur prapa meje duke me kapur te beli. Futemi ne motel, ulemi per te pire dicka, ulemi dhe presim kur te vije porosia jone, ti fillon prape me kembet e mia duke me thene se do deshire kishe te me kapje prej beli ne ate moment te me hipje mbi tavoline dhe ti mi hapje kembet e mia dhe te me qije fort. Une buzeqesh me fjalet e tua duke konfirmuar pelqimin tim.

Ne ate kohe vjen kamarierja bie pijet tona dhe largohet. Ty te ka kap eksitimi por ama te pelqen menyra ime indiferente. Fillon dhe me perkedhel floket duke me peshperitur ne vesh fjale te nxehta dhe duke thene - " do ta lepij pidhin me gjuhe derisa te renkosh per karin tim , do te qij fort derisa te ulerasesh". E eksituar nga fjalet e tua te pista te cilat me pelqejne, fillon me hipen deshira dhe nxehtesia per te bere dashuri me ty. Kerkoj te ikim ne shtepi pasi nuk po duroja dot.

Futemi ne makine, dhe une te kap fort karin tend i cili tani eshte bere i forte dru. Ty te pelqen kjo gje dhe une filloj dhe fus doren time te ftohte mbrenda pantallonave duke kapur karin tend te nxehte dhe te erektuar. Ti jep nje renkim te thelle dhe buza te qesh. Une e heq doren, duke te bere ty te deshperuar dhe me te eksituar ne te njejten kohe. Fillon i jep makines me shpejt pasi nuk duron dot sa te vemi te shtepia jote. Une filloj ngre fundin tim me lart dhe ferkuar kofshet e mia, ty te pelqen kjo gje dhe syte i hedh te une. Arrijme ne shtepi, duke ngjitur shkallet ti je prapa meje dhe me fut doren deri te pidhi dhe me ben mua qe gati te pengohem.

Futemi ne shtepi, sa mbyll deren me kap prej beli dhe fillon lepin te veshi dukr zbritur te gusha ime e bardhe. Vjen prape lart dhe me fut gjuhen tende ngadale duke me puthur me pasion. Duke u puthur te dy une filloj te thith buzen tende te poshtme per te cilen vdes. Duke u puthur ecim drejt krevatit. Duart e tona jane kudo ne trupat tane, dhe fillojme duke e zhveshur njeri-tjetrin. Derisa arrijme te krevati ti me shtyn me force ne krevat.

Ti ke arritur te me zhveshesh komplet dhe fillon me puth ne gushe duke zbritur te gjoksi im edhe duke me thithur cicat. Une te kundershtoj pasi e di qe ty te pelqen kundershtimi im, ta heq koken dhe te them, "ti sme qin dot". Ti buzeqesh dhe eksitohesh me fort ne ate moment, me kap dy duart me mi ngre lart dhe mi mban me njeren dore per te qene me i lire. Fillon me thith gjoksin fort, une jap klithma kenaqsie, ti zbret te kerthiza duke me lepire pa pushim sepse e di qe une aty cmendem. Ti mi leshon duart lehte dhe une filloj te kap trupin tend.

Duke levizur arrij te ve ty posht dhe te jem vete siper duke te puthur, edhe duke kafshuar trupin tend. Vete posht te kari jot i nxehte, dhe e lepij me llap duke e njomur ate. Ti renkon, une e fus karin tend ne goje lehte dhe thelle duke e thithur. Filloj te bej gojore, dhe kari jot rreshket ne gojen time duke u bere edhe me i forte. Ti me kap lehte dhe arrin te me vesh mua posht. Me thith gjoksin perseri duke i kafshur cicat me dhembe pasi ato jane ngritur dhe jane forcuar. Zbret posht dhe me [puth te vendi tatuazhit tim, aty ku ty te perlqen shume, fillon pastaj me llap te hijet, te shalet duke mi thithur edhe vjen prape lart, me ne fund te pidhi im i lengezuar dhe i nxehur keq.

E fut llapen tende lehte duke ma lepire. Fillon ta thithesh koken e pidhit dhe une renkoj, ti e fut llapen me thelle ne pidhin tim i cili nuk po duron dot me. Duke renkuar te lutem te them "dua karin tend, dua te me qish fort, te lutemm fute, te lutemmm". Ti akoma refuzon, te pelqen te me cmendesh, une renkoj me shume duke bertitur dhe lutur ty. Me ne fund ti e fut ngadale karin tend te nxehte dhe te fort dru te pidhi im. OHHHHH ca ndjenje, fillon te me flasesh pis" te pelqen kari im zemer, do te fi fort, do te shqyej pidhin tend te vogel, do te bej te renkosh"" une kenaqem nga fjalet e tua, dhe e dua karin tend te penetroje me thelle pidhit tim.

Ti fillon te me qish fort, mi ngre kembet lart dhe kari hyn pa pengese. E eksituar deri ne vdekje te kerkoj te me qish fort duke thirrur me ze "" me qi fort zemer, ma ca pidhin, e dua fort, fortt fortt"" Ti ke arritur kulmin tend, e nxjerr karin per i moment dhe me kap prej bythesh, me ve ne pozicion doggy style, ma fut karin fort dhe fillon te pomposh fort duke me kapur te floket me i dore edhe me doren tjeter te shpatulla ime.

Fort shpirt, ma qii pidhin fort"" bertas une si e marre. Shpejtesia dhe forca ka arritur kulmin, derisa vjen momenti dhe ti prishesh brenda meje dhe une e ndjej spermen tende te nxehte qe deperton thelle ne pidhin tim. OHHHHH ca kenaqsie, shtrihemi me pas per tu qetesuar duke buzeqeshur me njeri tjetrin.

Offline

 

#62 04.10.2009 10:04:15

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

qirje dyshe

ISHTE NJE DITE E NXEHTE VERE.BASHKE ME SHOQERINE KISHIM VENDOSUR TE KALONIM NJE NATE NE NJE PUB NE PERIFERI TE QYTETIT TONE.ISHIM 4 SHOQE DHE TRE DJEMA,DY PREJ TE CILEVE NUK I NJIHJA PASI SAPO KISHIN ARDHUR NGA ITALIA.PASI NDENJEM PER 4 ORE ME RRADHE ERDHEM GOXHA NE QEF PASI PIME PAK SI SHUME.TE THEM TE DREJTEN UNE E KALOVA PAK SI SHUME KUFIRIM.MBAJ MEND ATE NATE KISHA VESHUR NJE FUSTAN TEPER TRANSPARENT DHE TE SHKURTER.DOLA NE NJE MOMENT PER TE NDEZUR NJE CIGARE JASHTE PASI ISHA VAPOSUR TEJ MASE.NE ATE KOHE NGA MBRAPA NDJEJ NJE ZE QE ME THOTE:
HEJ BJONDE!SA BUKUR KERCEJE,SI NUK E LUJTE NJEHERE ME MU?
ISHTE NJE PREJ DJEMVE QE SAPO KISHA NJOHUR.UNE E LUJ I THASHE,POR DIKU TJETER DHE NE ATE MOMENT NGRITA FUSTANIN DHE FILLOVA TE FERKOJE PIDHIN TIM TE NXEHTE I CILI ISHTE NDEZUR TEJ MASE.
AI U AFRUA DHE ME THA:SKE NEVOJE TA FERKOSH SHPIRT UNE TE OFROJ NJE LLAPE TE SHKELQYER DHE ME GJUHEN E TIJ TE NXEHTE FILLOJ TE ME LEPIJE LAFSHAT E PIDHIT TIM TE NXEHTE.FILLOVA TE BERTISJA NGA KENAQESIA POR AI ME KAPI PREJ FLOKU DHE ME KTHEU MBRAPA E MA RRASI KARIN E TIJ TE FORTE NE PIDHIN E ETUR.SA NUK PLASA NGA KENAQESIA.
NE ATO MOMENTE SHOKU I TIJ I CILI KISHTE DALE GJITHASHTU PER TE PIRE CIGARE NA PA DHE U AFRUA QETESISHT.UNE NDALOVA DHE BERA TE ULJA FUSTANIN POR AI DUKE ZBERTHYER ZINXHIRIN E PANTALLONAVE ME THA SHSHSHSH!VAZHDO.ME KAPI PREJ FLOKU DHE MA RRASI KARIN E TI NE GOJE.OH SA ME PELQENTE.PASI ME SHKERDHEU NE PICKE E MA MBUSHI ATE PLOT ME LENG,NDRYSHUAN POZICIONET DHE MA FUTI NE BYTH.NDERKOHE SHOKU I TIJ I CILI MA KISHTE ZHYTUR NE GOJE MA FUTI NE PIDHIN TIM TE NXEHTE.
KY ISHTE KULMI.PIDHIDHE VRIMA E VOGEL FILLUAN TE ME DHIMBNIN POR NJEKOHESISHT NDEJA NJE KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME.ME PAS ME VESHEN TE DY,ME MORRI NJE PREJ TYRE NE KRAHE DHE ME FUTEN NE MAKINE.PASI ME KTHYEN LOPTHI MA ZHYTEN PERSERI NE BYTH DHE NE PICKE.ORGAZMAT E MIA TE NJEPASNJESHME E BENE TASHME PIDHIN TIM TE RRIDHTE LENG E TE ME KULLONTE NEPER SHALE.
DEGJOJA NJRIN PREJ TYRE I CILI MA KISHTE FUTUR NE PIDH QE THOSHTE:
JEPI AFRIM! POMPO SE PO ME VJEN SPERMA OOOOH U PRISHA THA DHE MA DERDHI TE GJITHE SPERMEN NE FYTYRE E NE GJOKS E NDERKOHE TJETRI VAZHDONTE E VAZHDONTE TE ME QINTE NE BYTH DERISA U DERDH I GJITHE E PASTAJ ME DETYROJ TJA MERRJA NE GOJE.PASI U DERDHEN TE DY ME MORREN E ME SHTRINE NE SEDILJE NE POZICIONIN 69 E NDERSA NJERI ME LEPINTE LLAPAT E PIDHIT TJETRI MA ZHYTI PERSERI NE BYTHE.
UNE FILLOVA TE NXIRRJA BRITMA TE FORTA NDERSA SHOQET KISHIN DALE E ME KERKONIN.KUR VJEN NJERA PREJ TYRE AFER MAKINES I THASH;ELDA TE LUTEM EJA KENAQU ME NE .ESHTE SEKS I PAPARE DHE AJO NUK HEZITOJ POR U BASHKUA ME NE.KESHTU U NDAME.UNE FILLOVA TI BEJA LLAP ASAJ.NJERI PREJ DJEMVE MA ZHYTI KARIN NE PIDH NDERSA TJETRI E ZHYTI NE GOJEN E SAJ.ME VONE U NDAME DHE E BEM SECILI NE HESAP TE VET UNE ME NJRIN NGA DJEMTE E TJETRA ME TJETRIN DERISA U DERDHEM E NUK KISHIM PIKE FUQIE E RRAM SI TE VDEKUR.U NGRITEM E SHKUAM TE BASHKOHESHIM ME SHOQERINE TONE E CILA ISHTE BERE GOXHA NE MERAK PER NE POR NE NUK U TREGUAM PER EKSPERIENCEN TONE.KY ISHTE SEKSI ME I PAPARE ME SHOQEN TIME DHE DY DJEMTE E PANJOHUR.

Offline

 

#63 08.02.2010 06:04:52

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

e gjetsh nji burrr me emri karrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Offline

 

#64 07.03.2010 23:48:54

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Isht vere dhe vendosem te shkonim me 2 shoqe ne pushim ne Turiqi por nuk u realizua deshira qe te shkonim ne Turqi dhe vendosem te shkojme ne Ulqin, se paku te rrezitem me nje det.
Shkuam ne Ulqin un dhe 2 shoqet e mija, nuk kishim as nje shok me vete dhe mendojshim qe te benim ndonje shok ne Ulqin. Meqense nuk kishim rezervuar ndonje hotel vendosem qe te vendosemi me nje shtepi private, kur mbritem ne Ulqin murrem nje taksi dhe na la ne ne lagje dhe tha ketu do te gjeni sigurisht nje shtepi per te banuar, kur po shikonim te nje shtepi ishte nje njeri ishtrir ner nje hije ne oborrin e ti ishte i nxirr ngjyr kafe i gjat, i bukur dhe un po e pyta a mundet qe te na ndimoj kerkonim nje shtepi per ti kalu pushimet 2 javeshe, aj mendoj 2 dite dhe na ftoj qe te banojm tek ai mbase kishte nje shtepi te bukur dhe vet ishte i bukur nuk mundemi te refuzojm, u vendosem, i kishim 2 dhoma e kurse na ishim 3 veta dhe e pytem nese ka mundesi qe te 3 ta marri 1 dhom aj na tha jo se jan shum te vogla nuk kishte vend ne dhom edhe per nje shtrat tjeter, ok pranuam 2 dhoma. U ndreqem ne dhoma mbas 15 minutve dulem ne oborri ku ishte aj i shtrir ndejtem pak na luti per te pir diqka pitem diqka dhe dolem, na tregoj se mbas ores 6 i vjen gruja ne shtepi etj.. ne dulem pak per te shetit, dhe keshtu vazhdoj deri te dita e 3 dilshim ne plazh dilshim ne mbramje vinim ne shtepi pa kurr far problemi, ne diten e 4 erdhem prej plazhit dhe un erdha vetem me bikini dhe aj po mi shikon cicet e mija se te gjith me thoj se i kam si te pameles, un e verejta qe po me shikon dhe vazhdova drejt ne banjo. Bana dush mbasi dola prej banjos aj ishte zveshur tersisht dhe pritke qe te hynte ne banjo kur e pash un u habita, dhe ma shum me habiti kari i ti i madh e i trash, qe jeshte ba dru, dhe aj me tha ah me fal dhe hyni ne banjo. por deren nuk e mbylli e la hapur, dhe e leshoj dushin dhe po bente ohhh ohh un vazhdoja ta degjoja te dera sa kisha dal prej banjos. se me la pershtypje Kari e e trupi i tij. Menojsha te futem ne banjo me ta po kisha frik, dhe shkova ne dhomen time te nesmen ne mengjes ju thash shoqve te mija qe nuk do te shkoja ne plazh me to se me kishte djeg dilli, dhe keshtu veprova nuk shkova ne plazh se kisha deshir qe ta kem at kar te bukur ne pidhin tim, Ishte ora 11 dhe ne koridor kishte nje tavolin te vogel dhe un isha ulur kur po zbriste aj te posht, dhe me pyti nuk keni shku ne plazh thash jo se mu ka djegur lekura, me tha eja un kam nje krem qe ta ly shpin dhe pranova Ok thash po te pres ne dhomen time shkoj aj e murr kremen dhe erdh tek dhoma ime ishte ne kemb dhe un ne kemb dhe vazhdoj me duart te bukura te ma lemont shtepinen kur mi heki edhe jelekt per meme ferkuar ma mir dhe vazhdoj cicet te me ferkoj dhe un me njenen dor ja lemova karin e ti pak. dhe aj beni ohhhhhfffff dhe un ithash shtrengomi cicet edhe pak ma shum dhe ja vazhdoj kurse un vazhdoja tja lemoja karin e ti nuk e si se qka me gjeti dhe nuk kisha marre. dhe ja shtina doren nen brek dhe ja preka karin e ti te vertet dhe aj me tha me kalle. un ja ktheva thash edhe ti mu po me ktheu nga ana e vet dhe filloj te mi thithke cicet the un vetem beje ohh ma shum prej knaqesis, dhe kari i ti ju trash ju qua ju be si dru., kur me uli dhe ma shtini ne goj dhe ja thithja karin ja thithja, dhe me gjuajti ne shtrat dhe filloj me gjuhen e ti te me puthte dhe te mi shtrengojke kofshet e mija, un isha shum e nxet dhe ja kapa njeren dor dhe ja qita te pidhi im i thash lemoma pidhin pak se me plasi, aj ma lemoj dhe pshtyti nje her ne pidhin tim dhe ja mshoj ja 2 her dhe pastaj e shtin gjuhen e gjat qe e kishte ne pidhin tim dhe ma lepike pidhin dhe un isha e shkiri prej knatqesis as nje her nuk kisha perjetu at knaqesi deri sa vazhdojke me gjuh te ma lepinte pidhin me njeren dor mi shtrengojke cicet, dhe mabdej ma qiti karin e vet ne fetyren time dhe un ja morra ne goj bem posite 69- pasta i thash ma shtin Karin ne Pidh se me Tranove krjet.. me tha jo nuk do ta shti dhe vazhdojke me dor te ma lemojke the un isha e djegur e etur per karin e ti dhe e lusja te ma shtinte sa ma shpejt ne pidh, kue u qua ne kemb un mendova qe me ne fund do te me qinte aj iku dul nfa dera dhe me la ashtu, mendova qe shkoj kur erdh prap i thash ku ishe me tha ta mbyllja deren, dhe kur erdhu ushtria ne shtratin tim dhe me tha hypi karit, ja ku e eke.. dhe un qova dhe ashtu veprova i hipa karit te ti te madh e te trash, dhe uqita, kurse aj me thojke ma shpjet boll shpejt provojsha po kerkojke edhe ma shpetj kur me kapi me 2 durt dhe me gjujti ne shtrat dhe mi qiti kemt e mija ne qaf te atij dhe ma rrasi karin,. dhe me nje shpetci shumm teper te shpejt. deri sa me lodhi uderdhem disa her. dhe e lutsha te me leshon kurse aj me kapi per flok dhe me tha jo se tash esht ma lezet me qiti edhe shum her., dhe vazhdoni uqitem ishte nje eqimje e mrekullushme, dhe keshtu mbaroj dita shoqve nermal nuk ju tregoja. dhe at te qime e kisha gjado nat per sa nejta ne ulqin- ishte knatci e vertet te qihesh me nje njeri te fort edhe pse ishte 12 vite ma i vjeter se un. ishte shum i mir dhe ju them te gjithave vajzave nese doni te keni sex vertet te mir qihuni me me te vjeter.ISHA E ETUR PER KARIN E TIJ.

Offline

 

#65 07.03.2010 23:56:20

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ne vere vitin e kaluar vendosem me disa te afermit e mi te shkonim per pushime ne nje mal ( NE RAZEM ) atje kishim mar nje shpi me qira. Dhe kshtu u be. kur po niseshim po vin dhe dy shok te nje miku tim nuk me pelqei kjo po kshtu vendosen dhe un pranova. Rruges qe po shkonim njeri nga djemt po me shikonte, kishte nje shikim shum te frigshem nje shikim vrasesi . mbas disa oresh mberritem dhe u ulem te gjith per te pushuar pak, tek dhoma ku isha une dhe nje mikja ime po degjoj se dikush donte te hynte brenda, shkova ta hapja dhe nuk ishte askush,pastaj dola jasht dhe po rija ne fresk kur pa pritur vjen aj quni, dhe po me thot -mun te ulem (un ju pergjigja) -sigurisht. po rinim pa folur dhe ai po me thot -je shum e bukur shpresoj tkesh ndonje gja per mua un u acarova duke i then te mos flas me me mua. pastaj erdhen te tjeret dhe vendosem te dalim te hajm ne nje restorant aty afer. kur erdhi mbremja u bem gati dhe shkuam ne restorant, porositem, dhe une nuk isha dhe aq mir dhe ju thash te tjerve se un po shkoj ne shtepi. shkova ne shtepi dhe po rrija kur mas pak minutash po vin keta dy djemt. Dhe une i pyeta se ku jan te tjeret dhe ata me than se ata po pin por ne kemi ko per nje qirje te gjat. un u ngrita ne kemb dhe doja te shkoja ne dhomen time, duke ikur ai me kapi per krah,dhe un i thash te me lere rahat, ai nuk u mendu vetem me perplasi per divan, dhe te dy me mbanin me zori. duke bertitur qe te me leshojn ata me mydhnin gojen dhe me grisnin rrobat. njeri me mbante fort dhe tjetri po me thithte cicat
pastaj heku pantadhonat dhe perplaste karin ne trupin tim duke qeshur dhe duke par mua qe po qaja nga inati. pastaj pa menduar ai me futi karin ne pidhin tim dhe vazhdoj te me qinte pasi u derdh ne trupin tim.pastaj pa nje qiri shum shum i gjan dhe i gjat dhe ma futi ne pidh me zi e futi, deri sa te fiket po me binte. Ishte hera e par per mua nuk kisha shkuar kurr me nje mashkull dhe skam shkuar nga friga. por ata nuk e lan aty po me qinte me qirin sa me kishte shkyer pidhin. pastaj heku qirin dhe nderuan, tjetri erdhi te me qinte, por ai ma futi ne byth duke u kenaq pa ditur dhimjen time dhe lotet e mi . kur u derdh dhe ky tjetri me leshuan dhe me than se po ti tregoja njeriu do me gjenin ghe do me hicnin koken. dhe un nuk i kam treguar njeriu. SHPRESOJ TE MOS I NDODH ASKUJT JO PA DESHIREN E VET . PO JU THEM SE ESHTE  NJE TMERR...

Offline

 

#66 08.03.2010 00:01:53

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

JETA STUDENTORE :                                Shpesh here nje shoqa ime,studente, kur vinte nga une ne fundjave me jepte nje te puthur ne buze…kur me takonte…ne fillim mu duk pak cudi ,por duke ditur se filloj ta bej shpesh sa here qe me takonte atehere mendova se ishte nje menyre te pershendeturi derisa nje dite isha ne banjo,pas dushit,fillova te shtrij floket..isha nudo..papritur hyni shoqja ime dhe me tha nese mund te rrinte,ok i thash.
Filloj te te me bente komplimente per gjoksin,trupin,bukurine time teksa filloj te ma prekte e ndersa une ndihesha ne siklet ajo vazhdonte dhe me doren tjeter te me ferkoj p****.Nuk i thosha gje,ne ate kohe une isha single dhe me te vertet kisha shume nevoje per ledhatime…pasi u nxeha shume ja hoqa doren dhe ajo me tha:Me fal….nuk e kisha per kete i thash por eshte me mire te shkojme ne dhome.

Hyme ne dhome dhe une dridhesha e tera,kokat e gj**** me ishin mbledhur dhe ajo filloj ti lepij.Ishte hera e pare per mua qe beja dashuri me nje femer,kete histori nuk ja kam treguar kujt dhe ka ngelur gjithmone sekreti yne i vogel por ja qe gjithcka nuk mbahet brenda dhe per here te pare po e tregoj.

U shtrime ne krevat,ajo filloj e me fus duart dhe te me lepije teksa une e zhvesha dhe fillova ta ferkoj,oohhhh me pelqente profumi i saje,menyra sesi leviste dhe si me trajtonte aq embel.te them te drejten dinte ti trajtonte femrat,filloj me gjuhe te me lepij p**** teksa une terbohesha nga kenaqesia dhe fillova te lengezoj,fillova te renkoj dhe asaj i pelqente shume dhe vazhdonte te peshperiste…ohhhhh shpirt sa te kam enderruar..kam kohe qe mezi pres te te prek,te ferkoj p*****,te shterngoj b****,kam zili kur ecen rruges dhe meshkujt eksitohen kur te shikojne,

Me pas filluam me pozicionin 69 teksa lepinim njera tjetren,mbante p**** shume paster te rruar dhe shume te lemuar…teksa lepija p***** e saje degjoj te me thote nese doja te prishesha….edhe une me koke i pohoj se kisha shume deshire,filloj te me fus gishtat brenda derisa kam arritur ne orgazme oooh cfare kenaqesie…kisha kohe qe ndihesha e pa deshiruar dhe nuk ndjeja kenaqesi te tilla,me meshkujt eshte pak me ndryshe,ndoshta kenaqesia eshte me e madhe kur ndjen k**** e forte por duhet te me kuptoni se meshkujt jane me posesiv ne krevat dhe mendojne me shume per kenaqesine e tyre,me pas ndenjem shtrire pak ne krevat duke u ledhatuar dhe ne darke dolem bashke te hanim dicka.Kemi vazhduar te bejme seks bashke per nja 3-4 muaj derisa nje dite une u njoha me nje djal i cili eshte edhe sot i fejuari im.
Ndersa shoqa ime eshte e lidhur me nje djal edhe pse nuk heq dore nga qejfi per femrat.

Offline

 

#67 08.03.2010 00:08:45

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë më të bëja këtë. Nga ana tjetër, në moshën 20-vjeçare më pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke që t’i presë procedurat patriarkale, përderisa të bëhesha gruaja e dikujt që nuk do e njihja fare, deri në martesë.
Ishte fillimi i viteve të nëntëdhjeta. Kohë me krizën më të madhe financiare dhe aq më tepër dashurore. Megjithatë, unë në një festë ia lëshova sytë një djaloshi nga një fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bëra atë për veti. E mashtrova lehtë që të më grabiste, gjoja se familjen e kam të vështirë dhe nuk do më fejonte për të. Ashtu edhe vepruam, disa muaj më vonë. Nata e parë ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatë. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natë e deri më sot është burri im! Pasi më kaluan ato ditë të para, gjatë të cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortë si mashkull. Kishte një penis të vogël, diku 13 cm. Unë gjithnjë e më tepër dëshiroja diçka që do të më mbushte plotësisht meskëmbëshin tim të etur në çdo çast për mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bëmë dy fëmijë. Atëherë ndjeja edhe më shumë nevojë për “diçka”

Harrova të them se, para se të na lindnin fëmijët, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bë ai lesh me ta, vendosi të shkonim në kryeqytet. Aty gjeti një banesë shumë të mirë dhe në një lagje, paksa të fshehtë, sikur të më kishte pyetur mua. Vend fenomenal për ta shijuar unë atë që më mungonte kaherë, sidomos pasi linda fëmijët.
Një burrë, i cili kishte vetëm një fëmijë, ndërkohë që gruan e kishte jashtëzakonisht të shëmtuar dhe të trashë, ia vura syrin menjëherë. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte një stil që më përshtatej mua. Buzëqeshja e tij, kur më përshëndeste gjatë “ndeshjes” nëpër shkallë apo edhe në shitoret, me flakëronte. Ai e kish nuhatur këtë ndjenjë time dhe filloi aksionin.
- Sa shumë më pëlqen, nuk e ke idenë. Do të dëshiroja të të kem vetëm njëherë, e pastaj le të vdesë – më tha prerazi dhe u largua.
Unë fillova të mendoja në çdo kohë për këtë “ofertë” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Të nisi këtë lojë që dëshiroja shumë vite, apo jo! Do të ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditë dhe ja, papritur u takuam me Demirin në bodrumin e ndërtesës, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutë.
- Nuk është fer të mos më përgjigjesh. Nëse e meritoj, më qo në Rr. S. Por, më beso se ti më pëlqen dhe nuk e kam me të keq – më fliste pa ndërprerë ai, ndërkohë që afrohej gjithnjë e më pranë meje.
Unë vetëm e shikoja, por që goja mu frenua krejtësisht. E shihja se njëra do të ndodhte me mua, rreziku ose kënaqësia e shumëpritur. Megjithatë, qëndroja e stepur, përderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun në sup, ndërkohë që fjalët nuk i ndalte. U bëra sikur pula në shi… as të tërhiqesha, as të qëndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i këtyre punëve. Më shikoi drejtë e në sy dhe mi ngjiti buzët për buzët e mia. Unë fillimisht nuk reagoja, por më vonë ia ktheva edhe unë, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kë. Më rrëmbeu për vithe dhe më ngjiti për trupin e tij. O zot sa i forte ishte… i fortë ishte edhe në mashkullorin e tij, sepse e vëreja kur më fërkonte mbi pantallonat e holla që kisha në atë çast. Nuk e di se kurë e kishte nxjerrë jashtë aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorën dhe ma shpuri në të.
- Ahhh… ky është k** – arrita të lëshoja vetëm këtë zë, i cili atij ia ndezi të gjitha dritat e gjelbra. Tani ai më nuk kishte aspak frikë, sepse unë humba fare në duart e tij. Me shpejtësi ma futi dorën mes këmbëve dhe filloi të më fërkonte. O sa shuplakë të madhe dhe të fuqishme që kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtëri ta fërkonte, përderisa u bëra qullë. Në çastin kur më ktheu, për të ma futur nga mbrapa, u dëgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamë më shpejtësi. Unë shkova në bodrumin tonë, e ai u fsheh diku që as unë nuk do e gjeja dot, se lerë më komshiu plak, i cili kishte zbritur për punët e veta.
Sapo është ngjitur ai plak i mallkuar lartë, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenë ka na bëjnë hora e zezë – më tha, duke qeshur tamam si një dashnor i vërtetë.
Kjo fjalë e tij më bëri që mos të vazhdoj më tej, por i thash se mund të më vij në banesë të nesërmen në mbrëmje, sepse burri më shkonte për një dokument në fshat dhe do të qëndronte atje një natë.
Kështu edhe ndodhi. Sapo është qetësuar çdo gjë, ai erdhi në banesë dhe unë mbeta si qyqajkë. Nuk dija se çfarë të mendoja, vetëm se i “kërceva” si kuçedër në qafë. Ashtu e ngatërruar në të, u ndodha në dhomën time të fjetjes, të cilën do e ndaja për herë të parë me një mashkull tjetër.
Demiri mi hoqi ato pak lecka që kisha dhe, ahhhh… sa lezet filloi të më lëpinte. Këtë burri im kurrë nuk e bënte, për asnjë çmim. Ç’është e vërteta, unë kam parë nëpër filma, por edhe mua më është dukur si një veprim shtazarak. Por, ky komshiu më bëri që ta shijoj edhe këtë kënaqësi.
- Ahhhh… Nuk kam ditur se është kaq lezet… Ti qenke mjeshtër i pi***… Ashtu… Ohhhh. – ulurisja si kudër.
Demiri fare nuk bënte zë, por vetëm llapërçiste edhe më fortë, e që mua më bëri të arrij orgazmën e parë. Në atë çast, mi ofroi te fytyra k**** e tija shumë të mëdha. E kapa për huri dhe për herë të parë putha majën e tij. As këtë me burrin nuk e bëja, thjeshtë, sepse këto veprime ai i konsideronte si anormale.

Offline

 

#68 08.03.2010 00:10:05

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Do t’I kthehem edhe njëherë se kaluarës sime për ta kujtuar me aq mall virgjërinë e humbur. Atëherë isha pesëmbëdhjetëvjeçare, ne vitin e pare te shkollës se rnesme, ne Prishtinë. Nuk pendohem për atë që kam bërë sepse ishte një përjetim i pakrahasueshëm në jetën time.
Ishte një natë e nxeh.të qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtëmbëdhjetat.
Atë mbrëmje kur vendosa te bëj seks për hère te pare, isha ne natën e fundit te menstruacioneve, por epshi që na kishte përfshirë nuk na pengoi te zhvishemi brenda pak sekondash. I dashuri im filloi te me puthë dhe te me lëpijë ne çdo pjesë te trupit, që nga gishtërinjtë e këmbëve e deri te maja e kokës. Dikur, pasi arriti te vendi fatlum, te dera e parajsës, sic e quante ai, filloi te bënte akrobacione me gjuhën e tij ne vagjinën time te virgjër. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Për gati një çerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shpërthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shëndritshëm. Isha shumë afër kulminacionit dhe nuk mund te përmbahesha. Për një moment filluan te me lidhnin lëngjet te shoqëruara me një klithmë te ëmbël. Gjithçka do te jepja që te përjetoja edhe një hère atë lojë te paharrueshme te Agimit. Ai u ngrit dhe u afrua pranë fytyrës sime duke ma drejtuar penisin ne gojë. Isha aq e gëzuar që me ne fund ne duart e mia gjendej një penis prej se vërteti, që pulsonte dhe ishte i gatshëm për sulm.
Agimi me mësonte si ta përpunoja. Fillo te punosh me gojë. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ëndje. Ishte hera e pare që provoja një gjë te tille, prandaj nuk e prita me aq dashamirësi penisin që depërtonte ne gojën time. Megjithatë e thithja sipas këshillës se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu përgjërova. Hape gojën, lëre te kalojë me thellë dhe me lirshëm, m’u përgjigj Agimi. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumë tek rrasej ne gojën time. Isha aq e ndezur sa që e thithja pa kontroll penisin e tij, ndërsa ai shtypte cicat e mia dhe fërkonte me dorën tjetër klitorisin tim.

Pas pak ndjeva gjuhën e tij ne vagjinën time e cila digjej flakë. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Agimi: une e thithja penisin e tij, ndërsa ai punonte me gjuhë ne vagjinën time. Aq shumë ndjeja nevojë që penisi i tij te hynte brenda saj, teksa digjesha ne flakën e epshit, Dëshirova te me dërmonte me shufrën e tij. Me një te lëvizur ai u gjend mes këmbëve te mia. Ja po afrohet, ki duriin, me pëshpëriti Agimi, ndërsa penisi i tij drejtohej ne vaginën time. Isha aq e etshme sa që me një ton qortues e nxita te m’i njomte me shume muret e vagjinës sime. Dikur ma depërtoi duke pasur kujdes që mos te me lëndonte. E përlotur dhe me një seri oh-oh-esh, une i thashë lamtumirë virgjërisë time. Lotët nuk me rridhnin nga nga dëshpërimi që kisha humbur virgjërnë, por nga kënaqësia që ndjeja ne ato momente. Agimi hynte dhe dilte tek une me një ritëm marramendës, megjithëse une nuk kisha te ngopur. E ndërruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumë me pëlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur që te përmbahesha. Lëngu i kënaqësisë me rridhte mes kofshëve te mia. Isha e lagur dhe e bërë quil nga mujoret dhe nga ky lëng mrekullie. Djaloshi im pomponte me një ritëm gjithnjë e me te shpejtë derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsë, rënkoi i kënaqur. Ndërruam shumë pozicione, ne dhomat e tjera, ne banjo… Une dhe Agimi qëndruam bashkë për tre vjet dhe mësuam gjëra që për mua ishin tabu me pare. Tani kanë kaluar dy vjet që s’e kam takuar qoftë edhe rastësisht ish të dashurin tim. Nuk me është dhimbsur virgjëria ime, sa me është dhimbsur lidhja jonë e ndërprerë. Kënaqësitë që i kam përjetuar me te, nuk mund t’i përjetoj as me te fejuarin tim.
Kot s’thonë: Si te ngrohë dielli i pare, nuk te ngrohë asnjë diell tjetër.

Offline

 

#69 08.03.2010 00:12:52

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe penisi yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne vagine ndersa me goje me thith fort majat e gjokseve duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur penisin nga vagina shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre vagina del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund penisin tend. Une ndjej qe tani penisi yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti ma ben, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me besh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi vagine dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat. Une nuk
po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep penisi yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas “jo te lutem”. Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e penisit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje. Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe penisi yt ashtu si me pare ne vagine edhe tani mbrapa te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me penisin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e penisti tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.Share and Enjoy....

Offline

 

#70 08.03.2010 00:15:28

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Rreth nesh mbizotron qetesi, vetem rrahjet e zemres tende degjohen.
A te deshiroj vertet !? Nuk e di . Ne keto caste dua vetem ty ! Rrezatime jot erotik me terheq magjishem, mendoj , si do te ishte te benim dashuri ketu , te shijoj buzet e tua , te leja buzet e mia te rreshqsin mbi trupin tend.
Hmmm a mos ndoshta po mendon dhe ti te njejten gje !’? Syte e tu tundues me lene ta besoj kete . Kalojne disa minute qe ne shikojm njeri tjetrin , dere tani nuk kemi ndrruar asnje fjale e ndoshta nuk do te ndrrojem der sa gjithcka te jet ne fund.
Duart e mia rrethojne trupin tend,me buzet e embla ledhatoje qafen time , nderko qe un te shtyt avash dhe te mbeshtes tek muri qe per ty tashme ne qiell lartesohet.

Edhe pse kemi pak koh qe njhemi, ti me veshtron, sikur te ishte hera e pare qe me shikon.
Duart e mia rreshqasin avash mbi krahet e tu , lekura fillon te tendoset dhe me duket sikur dicka po me pervlon.Pastaj ngjitem perseri duke te ledhatuar der tek shpatullat , me gjuhe te ledhatoj qafen , nje renkim i lehte degjohet te dale nga buzet e tua dhe un qesh, sepse tani e di me siguri , qe ty kjo po me pelqen.Pastaj un koloj duar lehte mbi bluze dhe rreshqas mbi gjoksin tend , te cilin filloj ta shtregosh lehte . Nga eksitimi mbeshtet koken tek muri. Buzet e mia pershkojen majat e forcuara te gjoksit tend dhe duar e tua bien, si te pa pike fuqie mbi qafen time.

Avash ngrita koken , i vura buzet e mia mbi te tuat dhe me majen e gjuhes filloj te luaj me buzet e tua.,ti hap gojen avash , ndeko qe me heq lehte bluzen time nga xhinse qe gjithmone e me shume ngushtohen.Gjuhet tona lujan tundushem me njera- tjtren. un futa Penisin tim mes teje , dhe ti ndjen qe dicka fillon te rrjedh , ndjen deshire te tmerrsh per mua.Ndihemi gjithmone e me te eksitur., un ngre fundin tend lart dhe me doren tjeter heq slipin tend .

Gjuha ime ne zone trnde erogene, e me pas ne mes buzeve te vagines, te ben te humbasesh kontrollin . me ngre lart , hop, nderkohe qe me puth, pantallonat e mia dhe ferkon penisn tim te ngurtesuar qe pulson pa pushim.
Pa pritu me gjate , me ngre larte dhe ti i lidh kembet mbas belit tim. Avash penetroj ne ty dersa gjendesha krejt brenda teje.

Levizja ime behet nje me tenden, , un perpalsem gjithmone e me eksitueshem brenda teje ,ti ndjen qe po e humb fare kontrollin, dhe shkrih mbi trupin tim. E pafuqishme ngre koken dhe me shikon , kjo me len te kuptoj, dhe un derdh spermen time ne ty . Te dy jemi te mbulur me djerse, perqafojme te lumtur njeri-tjetrin dhe qeshim

Offline

 

#71 08.03.2010 00:17:57

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Ishte ditelindja jote Pas shum kohesh ishim të dy ne një hotel , pasi kishim ber dashuri si të terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan të laskuriqur i gjysem’mbulonte një corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj të me ngulitej mir ne tru,ishte një ikon shum e bukur syt e saj ishin të mbyllur dhe i ngjante një Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur të ishte një petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme të veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur të ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshij buzen ngadal ngriti doren me kapi të floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj të bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si të terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij të gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart të floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres të saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B…ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B…e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa për flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur për flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit të dhomes,ja mbeshteta të dy dyarte ne mur siper kokes të saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber një me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja të gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken të ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova të kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-të,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell të eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj të kembet e mia e priti S……… time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe të dy ju drejtuam dushit…..

Offline

 

#72 08.03.2010 00:21:46

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Kur u ktheva ne Shqiperi, tezja me tha qe donte te me prezantonte nje tip,se ishte e sigurt qe do me pelqente.Ne dark kur isha te ajo me tha se po shkonim diku ,me kishte nje surpriz: .

Ikem te nje lokal qe ishte i ri.ose te pakten un nuk e dija dhe me tha te veja te pyesja nese ishte atje i fejuari i saj,.dhe ashtu bera ika te lokali te pyesja.Shkova te bari dhe pyeta nje qe ishte atje,po me tha te veja te i zoti lokalit qe ishte jasht,dhe shkova ….dhe e pyeta me edukat se mos kishte par ,,,,filanin,,,,te fejuarin e tezes te them te drejten i zoti i lokalit ishte ta haje te gjithin kishte nje trup perallor dhe ishte reth 28 vjec,po sa me pa ,mu pergjigj duke qeshur ,,pse ke humbur mamin po deshe te coj un ne shtepi ,,,,un u bera bish dhe i thash qe un nuk meresha me njerez qe kalojen diten ne palester,pastaj aq me shum me ata qe nuk din te sillen me femrat.

Ai thot ke te drejt as mua nuk me pelqejen ata qe nuk din te sillen me femrat po un isha femij…o zot sa me nevrikoste ai tip .dhe i pergjigjem qe un kisha 10 te dashur dhe nuk isha femij ai qeshte duke me then te shpie xhaxhi ne shtepi .
Un nuk e doja veten me vinte per te qar nga nervat dhe ai me shikonte dhe po kenaqej si i mar aty ku vazhdonim te ziheshim erdhi tezja,me shpetoj.

Po kur ajo i thot t’hengert lopa pse ziheni keshtu ,ma merzite mbesen un isha nxir nga inati dhe per te mos i ber qejfin atij i tash tezes mos ki merak se un nuk merzitem nga kafshet.

U afrua te ai e takoj dhe kur shikoj tezja me ate ishin shok.un ngela atje kur tezja i thot qe esht mbesa qe te kisha then, te dy ata ishin te kenaqur.Un nuk dija cte beja,tezja na prezantoj ai me dha doren po ashtu dhe un pastaj ai donte te na shoqeronte ne shtepi dhe pastaj te shkonte te gjente te fejuarin mua me ishin ber nervat kacurela se ai nuk humbiste rast te me ngiste nuk e duroja dot ate tip po po tezja me thot te hipnim ne makin un i thash qe nuk i besoja atij te veja ne shtepi me te, se me siguri ngiste keq ai me ta qe vija nga mali ,tezja po qeshte dhe hipi ne makin mbrapa dhe mbylli dyert nga mbrapa dhe mua me vun te ulesha para .

Ok ashtu bera nuk doja me te zihesha me ate tipin ai gjith rruges thoshte dicka dhe si pa te keq me hidhte doren ne sup dhe qeshte un e ureja po cdo gje qe thoshja ai ma kthente kunder mua .E ureja e njihja aq pak po e urreja,me ne fund ne shtepi kur vajtem brenda tezja me pyeti se si mu duk un i thosh qe nuk doja te degjoja per te, ajo filloj te me bente politik duke me then qe ishte djal i mir,i thash qe nuk me interesonte pastaj ajo me tha qe nuk e mohoja dot qe ishte i bukur eeeem kishte te drejt vertet isht si zemer po ishte aq antipatik qe nuk durohej ajo me thot qe ai nuk sillej ashtu ishte hera e par qe ai ishte sjell ashtu,dhe kishte ngelur dhe ajo e cuditur nga ajo qe kishte ndodhur… pas pak ra telefoni ishte i fejuari i famshem qe na ftoj per dark ai qeshte se ky tipi kishte shkuar atje dhe dhe i kishte then qe ka ardhur mbesa qe isha si shpirt po aq e mesuar keq sa nuk durohesha ,dhe ai i thot tezes te beheshim gati do shkonim te katet per dark se donte te njihte ate mbes si perfundim.

Kur e mora vesh qe ishte dhe ai tipi nuk doja te dilja tezja me ta qe ai pastaj do thoshte qe kisha frik nga ai…..un frik…u vesha si as nje her dhe isha gati .Ai tipi erdhi na mori dhe kur erdhi me nje buzqeshje me thot thash se nuk do vije se nuk kishe leje nga mami prap ma prishi humorin dhe un i sic shikon jam ketu per fatin tend te keq.po ishte xhentil me puthi dorn dhe me hapi porten .shkuam te lokali atje ishte dhe i fejuari tezes .U prezantuam dhe u ulem te hanim ai kishte mbyllur lokalin vetem per ne ..te them te drejten me pelqeu shum kjo gje ,ne tavolin filluam te pinim dicka ky thot qe 5 vjet nuk pinte alkol un aq doja dhe i them te kuptoj c,nuk ben njeriu te ket trup te bukur atehere dhe ai mori nje dopjo uiski per inatin tim dhe te mos tallesha me te ne tavolin ishim ball per ball gjith naten u zum kurse me te fejuarin e tezes beja te emblen dhe te buten qe tu trgoja qe nuk isha e pa duruar .

Pasi pijtem si qeni po thuaj per inat te gjith kemi pir tre shishe shivas dhe 1 votk tezja e shkret u be keq po nuk e jepte veten vazhdonim akoma te pinim tani me dolli si e donte zakoni…pastaj ai afroj karigen teme afer dhe me thot pse e kisha aq inat un i thash jo ti me ke inat.dhe nuk e dija pse dhe ai me tha te benim paqe ok bejem paqe ,pastaj me kerkoj falje un i thash,qe ishte dhe faji im ai me perqafoj gjith ashtu dhe un me pelqente parfumi i tij .Tezja u ndje pak keq dhe iku te ana e detit me te fejuarin e saj ne ngelem vetemun nuk e dija si ndjehesha kisha mbeshtetur koken te gjoksi i tija i bukur ishte aq i embel ai tipi se nuk ngjante me ate qe isha zen gjith naten me te ,filluam te tregonim per njeri tjetrin si vellezer ,alkoli na ndihmonte ai ne nje moment me puthi aq embel me ato buzet e tij qe digjeshin ato buz aq te bukura aq mishtore si me pelqejen mua .filluam te putheshim me aq zjar me aq mall sikur njiheshim nga nje jet.ishte embrekullushme me shtrengonte fort ne krahet e tij muskoloze ishte perfekt mashkulli me i shishem qe kisha par se nuk mendoja te kisha ndonje her nje mashkull aq te persosur.

Me tha te me sillte nje bluz se era e detit ishte e ftoht i thash po vij dhe un te marim bluzen shkuam te nje dhom te ana e lokalit te dy te perqafuar filluam te puthueshim si te marr.i hoqa bluzen se doja ta puthja dhe ta shikoja lakuriq ate trup aq te bukur .e shtyta te krevati dhe i dola siper

Fillova ta puthja ta lepija te gjithin i derdha siper nje got me uiski ne gjoks dhe fillova ta lepija ai ishte cmendur kari i ishte ber gur e ndjeja se i kisha mbeshtetur pidhin siper dhe levizja ngadal ngadalmbi pandallonat e tij ne nje moment ai doli siper dhe filloj te me lepinte gishtat e kembeve un po vdisja nga kenaqesia ngadaj po ngjitej lart duke me lepir te gjithen aiti te reza e kofshve un un.. kisha vdekur dhe po bertisja si e mar nga kenaqesia pastaj.ai filoj te me lepinte pidhin po e thithte te gjithin e fiste gjuhen brenda dhe un isha cmendur i zbertheva pandallonat me dhemb ja hoqa dhe fillova tja merja ne goj kishte aq kar te bukur filova ta thithja me mani ai me thoshte po vogelushja ime pastaj un ipa siper emora karin e tij te bukur dhe e afrova te pidhi im ngadal ngadale fillova ta fusja brenda ishte aq i fort aq i madh me dhembte pak po me pelqente .e ndjeja te me hynte brenda i gjithi po harinte ne fund ai bente ngadal ishte shum i embel me mua

Un po i harija orgazmat njera pas tjetres isha ber uj e gjitha.ai doli siper dhe filloj te me qinte aq mir filloj te fuste te gjith karin brenda po me merte frymen .po me pomponte mir tani e fuste te gjithin me cmendte .po me thithte gjoksin duke e futur karin fort un i thoshja te vazhdonte ashtu. Po ndjeja te paralizohesha nga kenaqesi nuk dija cme ndodhte ,po i thoja te mos ndalonte pastaj ndjeva dicka te mbrekulushme po prishesha po ike zemra dhe ai po ma fuste karin ne pidh me shtrengonte aq fort kari tij qe nxehur aq shum sa nuk durohej aj filloj te me qinte aq fort po me shkateronte po mua me pelqente po prishesha prap po prishej dhe ai te dy o zot me dukej sikur do vdisja ai po me qinte aq fort un po dllokohesha po me binte te fiket ai vazhdonte sa u prisha pash qe ishim prishur te dy.

Pa e kuptuar na kishte mar gjumi ashtu un u zgjova pas nje ore qe 4 i mengjesite e pash ashtu qe flinte ne krahet e mi un fillova ti perkedhelja floket ai ndjeu dhe u zgjua un bera sikur flija ai me puthi doren u ngrit dhe me shikonte un ndenja pak dhe bera sikur u zgjova.i thash pse me shikonte ashtu?me tha qe isha si engjell ne gjum dhe qe isha gjeja me e mir qe i kisha ndodhur ,me pelqeu shum ajo qe me tha .dhe me perqafoj fort.._po u kujtuam per tezen aman u veshem me nje her dhe dolem jasht te shihnim per fat ata i kishte mar gjumi te krevatet e plazhit se ishin pir ishin tap dhe nuk kishin degjuar gje ..sa fat.ikem un nga turpi te nesermen ika ne athin pa i len adres ai me kerkoj dhe pas 1 muai me mori ne tel me tha qe donte te me takonte ….

E takova, u fejuam dhe ishim shoke me te mire tan jeten time………nuk ju them gje tjeter se esht me mir keshtu...

Offline

 

#73 08.03.2010 00:26:17

sexygirl
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 94

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Kete vere ne fund te vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke per ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem te shkonim shqiperi ne Dhermi morem nje shtepi me qira shum larg Dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mire ishte fantastike per mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur te flija,Besa shoqja ime bashk me Ledrin nje shok shkuan ne Dures per ti vizituar disa shok edhe do te ktheheshin te nesermen,pra isha vet me Leon djalin me te cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua Leo e me tha spo te ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua… Isha e hutuar por shkova me te.Me tha a deshiron te lahemi ne det? edhe buzeqshi ,pranova por i thash te shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi per dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me te.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi te zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi te me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi per beli dhe filloi te me zhvishte me duart e tij te fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me te ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam te notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si te qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim te lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi te ma puthe vaginen ai filloi te ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim te orgasmes fillova te derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e te fillonte te me qinte fillova te renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mire dhe ngadal qe te mos kisha dhimbje ja filloi te me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte te derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze per disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 ore disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mire sexi,ishim te lodhur dhe lakuriq une isha bere e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi per dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte te me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.
Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe te mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem te panderprer ishte nje nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon eshte e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona te sexit jan te mrekullueshme dhe plot pasion.Share and Engoy!

Offline

 

#74 09.03.2010 18:17:11

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

ooo je pidh i embel ti bre . ku e gjete kete sen te fort.

Offline

 

#75 28.01.2012 23:13:40

TRINGA
i/e regjistruar
Registered: 28.01.2012
Posts: 2

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

Kjo qe po e shkruaj eshte ngjarje e vertet dhe me ndodhi me komshiun tim Andin. Jam nje studente brucoshe, kam nevoj te perparoj nga lamia e matematikes. Drejtimi eshte i atille qe duhen njohuri me te avancuara ne matematike, qe me vone te kem me lehte ne provimet tjera. Nuk kisha deshir te shkoj ne kurs te matematikes, vendosa qe vete te mirem. NJe mbremje erdhen komshinjet me ndejt dhe djali i tyre Andi eshte kogja i zoti ne matematike dhe ata me ofruan sa here qe kam pengesa Andi do me ndihmonte. Dhe nje dite duke ushtruar disa funksione thjesht u bllokova, thirra Andin ... Ai me eja te une edhe jam me nje program kompjuterik duke u marrur dhe ti spjegoj. Shkova ashtu, me liber dhe fletore te ushtrimeve. Andi, shume i kendshem, biseduam, i tregova problemim, filloi te mi sqaronte dhe me te vertet jam nje vajz qe shume shpejt i kuptoj gjerat, pas nje ore ushtrimesh, Andi me ofroi te pijm kafe se bashku edhe ne te kaluaren kemi pire shume kafe... desha une ti pregadisja sepse ne banesen e Andit ndihem shume e lre. Me tha jo jo, i pregadis une. Dhe ai shkoi ne kuzhin une ne dhomen e tij, u futa ne kompjuter per te downloaduar nje fie nga emaili im rrethe nje testi te matematikes. Sdi ku rruajta dhe duke kerkuar papritur me hap nje video inqizim, wowww nje vajz qe e njihja i jepte Andit kenaqesi orale, thjesht mbeta e shtangur nga habija dhe smund te besoja se Andi kishte ne kar kaq te madhe. Dhe u mundova ta nderpreja video inqizimin por ishte vone, Andi me kafe me dore me pa mu te skuqur dhe te huturar, me tha po si e gjete kete te plast e dala. Une nuk kisha fjale, deren nuk e gjeja te dilja jasht, Andi, per nje moment me afroi nga vetja, me puthi me plot pasion, une smund ti rrezistoja, u bera e dobet, ne koke me sillej vetem at qka shihja nga videoja, Andi ne pershperiti ne vesh, e di qe te ka dhez inqizimi dhe do e provosh at qe do ta mbash ne mend per tere jeten, me nje potez, gjoksi im merrte frym lirshem, Andi i puthte dhe kafshonte me pasion, vazhdoi ne barkun dhe filloi te ma lepinte pidhin time, sikur te ishte embelsira e tij e prefereuar, besomni kam perjeturar orgazm ne gojen e tij,,,, kjo at e dhezi shume, une ngrit ne kemb. leshoi trenekat posht, mu duk sikur edhe nje dore tjeter rrinte ne mes te kembeve te tij, fillova ta mar ne goj, ishte e pamundeshme, thjesht bera at qka mundja, skisha perjetuar nje kar te tille me pare (edhe pse seksin e pare qe e kam bere eshte me te dashurin time qe jemi bashk qe 2 vite), Andi e pa se une skam eksperience te madhe, u sille shume butesisht, me tha te shtrihem dhe i hapa kembet, filloi te ma shtinte ngadal, kisha dhimbje edhe pse lengjet e mija rrjedhnin vazhdimisht, e futi koken e karit pastaj dhe gjysmen, une kisha dhimbt dhe kenaqesi dhe pastaj e futi te terin, humba kontrollin, mbeta e bllokuar, aq ma shume dhimbje qe kisha aq me shume me shtohej deshira ta kisha mbrenda, me pompoi per disa minuta, me tha zemer une po e mbaroj me kaq ....e nxori nga pidhi im, damaret e kari i kishte aq te fryera sikur ta ushtronte karin ne badybuilding, sperma e tij fluturoi ne barkun dhe gjoksin tim, ca pika mbrriten edhe ne faqe dhe ne fyt.....une skisha fuqi te ngrihem nga shtratiiii, isha e pafuqishme dhe e tuperuar. thjesht menndojaaaa te dashurin, prinderit e mi, prinderit e Andit ..... e Andit i shendritnin syt e kaltert, eshte djali me i pashem i lagjes qe e kan lakmi shume vajza. Andi me tha, zemer, une skam provuar asnjehere nje pidh kaq te embel, te ka endruar shume here, ti me ben gjeloz sa here te shoh me at klosharin ....une isha memece ne at qast, lotet me rrrjedhnin si lum, ai me tha ngritu te shkojme ne banjo, shkuam u pastruam bashk, duke ma ferkuar shpinen, vetem kari i ti i ngritur depertoi ne pidhin tim, uji rrjedhte ne trupat tone, sikur edhe lengjet e mia ....me bere te veten .....prekja duart e tij muskuloze qe kapte cicat e mia dhe jepnin ndjesi te siguris....Andi u derdh ne bothet e mija.....sdi ku e kishte depozituar gjithe at sperme. Dolem nga banjonaa kafet ishin ftofur , biseduam gjate e gjate...Andin e kam pas LOVE AT THE FIRST SIGHT mirepo skam pas guxim tia them, pasi jemi kojshi per disa vite, erdh momenti qe ta ndiej edhe mbrenda meje. Kush e di edhe sa femra te tjera i ka bere te ndihen keshtu si une. Andi eshte KING of SEX.

Offline

 

#76 31.01.2012 20:32:18

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy...

mmmmmmmmmmmmmm tringa ma ke qu karin dru ma ke be

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting